Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hellllp

zżółknięta koszula jeansowa po prasowaniu

Polecane posty

Gość hellllp

hej, mam taki jeden problem, polega on na tym, że wczoraj zaczęłam prasować swoją koszulę jeansową, kupiłam ją w stradivariusie jakiś czas temu i nie chodziałam. Postanowiłam wyprasować. Temperatura nastawiona na 'cotton' a więc odpowiednia dla jeansu. wyprasowalam caly tył koszuli- było ok. Ale gdy zaczełam prasowac ja z przodu gdzie są takie jasniejsze przetarcia- w momencie mi zzółkła. Jestem tak wkurzona bo nie wiem co teraz z tym zrobic. czy to da sie jakos sprac a jak nie to czemu zżółkła skoro cały tył wyprasowałąm tą samą temperaturą i było wszystko dobrze nic nie zzółkło a z przodu takie coś. Nie wiem tez czy nie podczodzi to pod gwarancję? Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaMMM
Może jakieś niewidoczne zabrudzenia na samym żelazku? Albo to żelazko było jakieś stare? Ja też miałam kiedyś coś podobnego ale to z takim wiekowym żelazkiem. Ono czasem zostawiało mi białe smugi na ciemnych ubraniach (nawet nie było na parę)... Jak zniszczyło mi jedną z ulubionych sukienek w końcu zmieniłam je na parowe (używam azura philipsa) i nie mam teraz żadnych problemów z prasowaniem. Jest o niebo wygodniej, szybciej i przede wszystkim nie niszczy mi ubrań. Myślę, że to wina żelazka, bo rzeczy ze Stradivariusa sama noszę i są całkiem wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×