Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katee8

Przeprowadzki Szczecin

Polecane posty

Gość Katee8

witam, niedługo planuję przeprowadzkę w Szczecinie (pierwsza przeprowadzka), mam sporo rzeczy, więc chce skorzystać z firmy przeprowadzkowej. możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leopardd
wynajmij sobie jakiegoś busa i weź sąsiada do pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowyadam
zobacz sobie ofertę dts - http://przeprowadzki.pl/ korzystałem z ich usług w Gdańsku, ale wydaje mi się, że działają też w innych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę ze Szczecina http://www.emkatrans.pl/ :) tez sie z nimi przeprowadzalam i bylam bardzo zadowolona. Wszystko poszło sprawnie, pomogli mi w montażu mebli w nowym mieszkaniu, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamila
Powiem szczerze,że bardzo dobrą i zarazem tanią firmą przewozową jest GoodDonePL . Dzięki tej firmie szybko i za niewielkie pieniądze przeprowadziłam się do innego oddalonego o 60km miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się przeprowadzasz? Ja znalazłam bardzo fajną kawalerkę na Bezrzeczu przez www.city-szczecin.pl. A w przeprowadzce pomagał mi kolega co ma uto dostawcze, zresztą jeszcze nie mam aż tak dużo rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossa
Jeżeli chodzi o firmy tego typu, to wiem, że Japa jest godna zaufania. Tutaj znajdziesz do nich namiary: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Chłopaki są bardzo fajni i sympatyczni, no i na pewno Ci we wszystkim pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.k-trans.pl Przeprowadzki / Transport Najtaniej w Mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaamo
potwierdzam korzystałam i jestem mega zadowolony no i cena przystępna w porównaniu do innych polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braya
Ze swojej strony mogę polecić firmę Japa&Co. To są prawdziwi profesjonaliści. A do tego mają dobre ceny, także warto skorzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedynie dobrą na terenie Trójmiasta, jeśli tobie to nie pomorze to może komuś innemu z forum dlatego i tak napisze. Firma prowadzi ta stronę www.przeprowadzkigdansk.eu/ , można zajrzeć i zobaczyć ich ofertę (a mają bardzo bogatą, dlatego tym bardziej warto). Ogólnie mają napisane, że świadczą usługi na terenie kraju i Europy, ale nie wiem jak to się przekłada w praktyce, bo usługi w sprawie przeprowadzki raczej chyba jedynie na terenie Trójmiasta. Ale upewnij się, bo nie wiem. Ogólnie bardzo polecam ich, przyjemnie mi się współpracowało, przeprowadzka przebiegła szybko i mogłam liczyć od nich na pomoc pod każdym względem –a to naprawdę dużo! Warto zainwestować w taką pomoc, zwłaszcza jak się jest samotną kobietą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety już parę razy musiałam się przeprowadzić i wiem jaki to problem. W takiej sytuacji bardzo ważne jest mieć w co się spakować. Ubrania zawsze przewoziłam w torbach i walizach, ale już resztę rzeczy w opakowaniach transportowych. Podczas ostatniej przeprowadzki kupiliśmy takie opakowania ze strony pakobud i chyba pierwszy raz nic mi się nie rozerwało i nie stłukło podczas przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viewa
Faktyczne najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&Co. Zresztą warto do nich przedzwonić i samemu się przekonać. Naprawdę są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również sprawdziła się firma www.przeprowadzkigdansk.eu , bardzo miło wspominam współprace z zeszłego roku, z cała pewnością jak by mi przyszło skorzystać z podobnych usług raz jeszcze, wybrała bym ponownie właśnie ich, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lestra
Nie zastanawiaj się, tylko odezwij się do firmy Japa&CO. Mają najlepszych pracowników i najlepsze ceny. Jestem przekonana, że będziesz zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal szukacie dobrego lokum, polecam osiedle pod Szczecinem u http://www.gryfdevelopment.pl/ . Sa to mieszkania bez pośredników wiec i cena bardziej korzystna. Wiec jeśli planujecie przeprowadzkę, to może to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przeprowadzki do szczecina to https://www.r1trans.com Przeprowadzają z każdego miasta w Polsce a już szczególnie jeżeli chodzi o przeprowadzki szczecin warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna_Koc
jeśli chodzi o zakup mieszkania w Szczecinie to pamiętam, że spędziłam długie godziny na szukaniu fajnych ofert. Wiadomo, że tych osiedli powstaje coraz więcej w mieście. Ostatecznie skorzystałam z pomocy firmy NMSzczecin. Znalazłam w ich ofercie mieszkanie idealnie odpowiadające mi pod kątem lokalizacji, metrażu i ceny. Dodatkowo przekonał mnie fakt, że było wykończone ( w wysokim standardzie ) i w korzystnej cenie. Waro zerknąć na ich ofertę, stale się poszerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadsa
A odzywałeś się do firmy Japa&Co? Oni są najlepsi, jeżeli chodzi o przeprowadzki. Jeżeli jeszcze do nich nie dzwoniłeś, to zrób to koniecznie, a się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakks27
Jak się przeprowadzaliśmy do nowego mieszkania to korzystaliśmy z firmy Jaca-Trans . Wszystko poszło szybko i sprawnie. Mieliśmy trochę cennych rzeczy, ale żadna z nich nie ucierpiała . Śmiało mogę polecić https://www.przeprowadzkijacatrans.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plion

Na terenie Warszawy nie ma lepszej firmy do przeprowadzek niż www.warszawaprzeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co jest bezkonkurencyjna w sprawach przeprowadzek. Mają super ekipę, która wszystko szybko ogarnia cały ten bałagan i pomaga na każdym etapie. Nie mają sobie równych, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa&Co. I na pewno potwierdzi to każdy, kto miał z nimi do czynienia. Są profesjonalistami w każdym calu, zawsze przygotowani i chętni do pomocy. Na nich zawsze można liczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że faktycznie Japa&Co jest najlepszą firmą od przeprowadzek. Bez względu na to jak dużo rzeczy jest do przewiezienia, i jakie są to rzeczy, to oni sobie bez problemu poradzą ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie też poradniki na stronie Japa&Co. Dzięki paru minutom lektury zaoszczędzi się sporo nerwów i czasu, bo tam jest wszystko fajnie wyjaśniona co zrobić, żeby przeprowadzka poszła łatwo i sprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzka to nigdy nie jest łatwa sprawa. Ale faktycznie jeżeli macie na głowie przeprowadzkę, to Japa&Co będzie najlepszym wyborem. Są solidni, sprawnie wszystko ogarniają i do tego mają dobre ceny. Wydaje mi się, że nikogo lepszego nie znajdziecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×