Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo zatrudnić na wesele Poddębice Łęczyca i okolice

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Mieszkamy w Drozdowie, wyprawiamy w następnym roku wesele z narzeczonym. Macie jakieś propozycje? W kogo warto zainwestować? Proszę o oferty z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka_
Może by tak Studio Casper? Nie wiem czy słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinkowa12
Tak przeglądam i widzę, że ktoś poleca to studio i muszę powiedzieć, że ja miałam okazję współpracować z tym studiem. Film mi się spodobał bo jest w świetnej jakości. Dobrze i kompleksowo nakręcony. Operator znał się na tym co robi. Cenowo również okazało się, że to jest bardzo atrakcyjna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka mus
Ja dostałam film od tego studia na nośniku BluRay w systemie HD niesamowita jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zatrudnić,striptis zrobie,jajkami pomacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldek 17
Bardzo śmieszne. Ech komuś się nudzi i psuje konwersację. A co do Caspra to rzeczywiście to dobre studio. Widziałem efekty pracy tego studia w postaci nagrania i szczerze mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie co do tego studia w ilu kopiach oddają nagranie reportażu weselnego? No i ile ono trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki film zazwyczaj trwa około 3 do 4 godz, jeśli chodzi o liczbę kopii to z tego co znalazłem na stronce to nagranie jest oddawane w trzech kopiach. Jak chcesz więcej szczegółów to wejdź na stronkę internetową tego studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak prowadzicie dyskusję, nie zostawicie linka do tego studia? Nie każdy wie o kogo biega, a można przecież znaleźć interesujące nas informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materiały na stronce wyglądają nawet nieźle. Trzeba by się wybrać do tego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się mnie się spodobała bardzo przedstawiona oferta. Długo się nie zastanawiałem, próbki umiejętności tego studia miałem okazję widzieć już wcześniej na nagraniu wesela znajomych. Wyglądało to bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×