Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyrok Kaśki jak obstawiacie

Polecane posty

Gość gość
masz racje..aborcja powinna byc karana ale nie ta ze zycie matki lub dziecka zagrozone.. a co do niej to nie moge ogladac cos wiecej powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego aborcja? to zabójstwo urodzonego człowieka. wyrok powinien być wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcji dokonuje sie na zarodku, na plodzie, na skrzepie a nie na dziecku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktore przezylo juz w swiecie "Zewnetrznym" 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz omawiają to że szukała w internecie haseł śmierć niemowlaka, zasiłek pogrzebowy, sposób postępowania policji przy zaczadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
nie siedzi tylko stoi. sąd jeszcze nei zdecydował/nie ogłosił po ilu latach moze się starac o wczesniejsze zwolnienie-narazie tak długo odczytuje uzasadnienie wyroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd uzasadnia wyrok 25 lat więzienia dla Katarzyny W i siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są skutki wmawiania kobietom że każda powinna być matką A druga sprawa to brak legalnej aborcji w Pl Nawet mi jej żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciala dziecko to mogła oddać do adopcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 77 [Warunkowe zwolnienie] [Piśmiennictwo : 1] § 1.53) Skazanego na karę pozbawienia wolności sąd może warunkowo zwolnić z odbycia reszty kary tylko wówczas, gdy jego postawa, właściwości i warunki osobiste, okoliczności popełnienia przestępstwa oraz zachowanie po jego popełnieniu i w czasie odbywania kary uzasadniają przekonanie, że skazany po zwolnieniu będzie przestrzegał porządku prawnego, w szczególności nie popełni ponownie przestępstwa. § 2. W szczególnie uzasadnionych wypadkach sąd wymierzając karę pozbawienia wolności może wyznaczyć surowsze ograniczenia do skorzystania przez skazanego z warunkowego zwolnienia niż przewidziane w art. 78. [Orzeczenia: 27] [Komentarze: 8] [Wzory: 2] [Tłumaczenia GB DE ] Art. 78 § 1.54) Skazanego można warunkowo zwolnić po odbyciu co najmniej połowy kary. § 2.55) Skazanego określonego w art. 64 § 1 można warunkowo zwolnić po odbyciu dwóch trzecich kary, natomiast określonego w art. 64 § 2 po odbyciu trzech czwartych kary. § 3. Skazanego na karę 25 lat pozbawienia wolności można warunkowo zwolnić po odbyciu 15 lat kary, natomiast skazanego na karę dożywotniego pozbawienia wolności po odbyciu 25 lat kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo on będzie jeszcze gadał? :D czy Kasia W. zabierze dzisiaj głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swobodny dostęp do aborcji, jak w cywilizowanych krajach i nie będzie takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam dzieciobójstwa są w każdym kraju .To jest normalne zjawisko i zawsze takie rzeczy sie zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym różni się aborcja od dzieciobójstwa? Dla mnie... niczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
sad siedzi ale kate stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym cywilizowanym kraju masz swobodny dostęp do aborcji ? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna odsiedzieć całe 25 lat, a tu ma szansę wyjść po 15 latach. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech se stoi, posiedzi 25 lat ja tam stoję 12 h dziennie i jakoś żyje ;) niech mi ktoś powie, kto zna się na rozprawach, będzie coś Kaśka mówiła? bo muszę się uczyć a posłuchałabym co ma do powiedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czym różni się aborcja od dzieciobójstwa? Dla mnie... niczym " .Jak niczym ? nie widzisz różnicy miedzy usunięciem płodu a znęcaniem się nad dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję , że przyjaciółki z celi dobrze się nią zaopiekują, na pewno jest popularna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę różnicę, ale skutek mimo wszystko jest taki sam. I aborcja i oduszenie/znęcanie się niosą śmierć drugiego człowieka. Oba wynikają z tchórzostwa, nieodpowiedzialności. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i ich konsekwencje... jesteśmy niestety stworzeniami stadnymi i świat nie obraca się tylko wokół nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
dzieciobójstwo nei ejst zjawiskiem normalnym a szumu tyle bo sama kate zrobila szopke.dlatego jest takie zainteresowanie,sa o wiele gorsze sprawy np ze dziecko lezało pare tygodni w kanapiue -martwe dziecko a matka w tym łozkum pryzjmowala klientów. i cisza bo sama kate zrobila wokol siebie szum to erjst szum. kate nie zabierze dzis głosu-wczoraj miala ostatnie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkatttTT
Dzieciobójstwa zawsze były są i będą. Nie kazda kobieta nadaje się na matkę .Dlatego lepiej usunac ciąże niż krzywdzić dziecko. Ja jestem za aborcja .Zresztą jeszcze z 30 lat temu kobiety w Polsce skrobały się na potęgę i jakoś nikt nie robił z tego dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś się bzyka to powinien brac odpowiedzialność za ewentualne skutki czyli ciaza.aborcja nie jest wyjściem,a ucieczka i morderstwem.dziecko można oddac do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie pomyslę, że jak robia aborcję to skubią płód po kawałku, albo wbijaja wielgachną igłę z jakimśtam roztworem (i wiadomo ze to boli bo dziecko się broni)to jak dla mnie róznicy między taka aborcją a dzieciobójstwem nie ma. A Katarzyna W.to wyrachowana sucz, bo mogła zostawić dziecko z rodziną i wcale nie musiała sie martwić oddaniem do adopcji. Nie chciała wyjść na wyrodną matkę bo się bała opinii znajomych, to teraz dopiero ma opinię... Wyrok bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to tez straszne.zywy organizm odczuwa ból i tyle.a takie małpy powinni kastrować,a nie wprowadzać aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy się podniecacie się ta aborcja hehe Powinna być dostępna tak jak kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że ludzie są obłudni i to strasznie. Nie ma u nas pomocy dla kobiet po porodzie, z problemami. Nasze wychowanie wciąż zostawia wiele do zyczenia, już od dziecka wmawia się nam, że chłopak może więcej, może się gorzej uczyć być niegrzeczny " to chłopiec wiec fajnie" dziewczyna ma się szanować, facet może bzykac pól miasta i zyskuje na atrakcyjności :o Pamietam, że gdy Polske obiegła wieść że Katarzyna zabiła dziecko byłam w pracy. Pewna kobieta z mojej pracy zabrała głos, ze mogła dziecko zostawić nie zabijać itp.- Ok, racja, tyle że rozwijając temat zaczęła mówić, ze słyszała iż wcześniej już zostawiała dziecko u rodziny po czym skomentowała: co za matka zostawia dziecko.. I właśnie całe sedno gdyby nie było takiej nagonki na kobiety oddające dzieci pewnie tyle morderstw by nie było. Nie czarujmy się otoczenie zniszczy kobiete która nie chce swojego dziecka obgadywaniem, wyśmiewaniem przypisywaniem różnych cech, i to właśnie jest podłe, fałszywe i obrzydliwe. Nie rozumiem nikogo kto jest w stanie zabić człowieka i to dziecko, ale nie rozumiem tez jak można być tak obłudnym w kraju Katolickim, gdzie co drugi nzywa się właśnie katolikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję ze rodzice Szymonka dostaną co najmniej tyle, to dopiero była s**********a zbrodnia, w moich oczach dużo gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swobodny dostęp do aborcji, jak w cywilizowanych krajach i nie będzie takich historii a aborcja to co to niby jest ? wiejska potańcówka z hitami disco polo ??? czy mordowanie człowieka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×