Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zorganizować wesele Lublin

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję dobrego lokalu, w którym z wybrankiem będziemy mogli wyprawić wesele. Niech będzie ładnie, niech będzie smacznie, a nie ubogo. I uwaga, koniecznie zależy nam na miejscach noclegowych dla gości. To oczywiste, aby pokoje się przyzwoicie prezentowały. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra Incognita_
Ja śmiało mogłabym Ci polecić dom weselny Skowronek. Oczywiście są miejsca noclegowe. Jest jedno, malutkie ale... Obiekt znajduje się w Snopkowie, ale to przecież kawałeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka112233445566
Od niedawna jest świetna sala balowa w Hotelu Agit, wreszcie nowoczesność zawitała na lubelskie strony, bo jest tam naprawdę ekskluzywnie, warto obejrzeć sobie zdjęcia http://agithotel.pl/wesela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest sens zakładać po raz n-ty topik o takim samym temacie? Nie wiesz co to wyszukiwarka ? Mam sporo do powiedzenia w tym temacie, ale już raz się wypowiadałam. Drugi raz już nie chce mnie się pisać Szukaj na forum topików z lublinem w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snopków to po drodze jak się wyjeżdża z Lublina na trasę 809? Swoją drogą w tym Skowronku mają miejsca noclegowe czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, fajnie, że napisałaś o tym Hotelu Agit, tam jest jak widzę prawdziwa SALA BALOWA ! coś, czego wcześniej nie było w Lublinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co interes pusto stoi ze na kafe musisz sie reklamowac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powyżej pyta o Skowronek. Raz, tak, właśnie taką trasę obierasz. Dwa, ktoś już powyżej pisał, że są miejsca noclegowe... Ludziska śledzić temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś w Sonatinie? To sala weselna w Dominowie, to jest zaraz pod Lublinem. Wpadnij tam, bo naprawdę warto się zainteresować tym lokalem. Ja zanim tam trafiłam, odwiedziłam z 15 sal weselnych i dopiero w Sonatinie znalazłam wszystko czego szukałam czyli piękna sala, normalne ceny, mili ludzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu zaczynaja się nachalne reklamy sonatiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem też właśnie ta sala balowa w Agicie jest warta uwagi, oglądałam ją raz bo jeszcze się nie zdecydowalam konkretnie na żadną, ale faktycznie, zrobila na mnie największe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andoridkaaaaaa
Obejrzałam właśnie zdjęcia tej sali balowej w Hotel Agit..... BAJKA !!!!! zresztą niech każdy sam ocenia, ale piękniejszych wnętrz w Lublinie nie widziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochampięknewnętrza
Jestem na co dzień dekoratorką wnętrz i muszę przyznac, że ta sala balowa Agit z Lublina jest jedną z piękneijszych sal weselnych jakie widziałam. Wprawdzie mój chlopak jeszzce mi się nie oświadczył, ale jak to zrobi - pomyślę o tej sali balowej odnośnie swojego ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloroweJarmarkii
Obydwie sale piekne są tak naprawdę. Choć w Sonatinie bardziej przekonują mnie ceny, bo jednak są o wiele bardziej przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filka78
Dużo jest fajnych sal, dużo ludzi poleca Sonatinę. Faktycznie ceny są spoko. Można po porstu pojeździć i posprawdzać. Ci bardziej zapalczywi robią nawet zestawienia :) mi tak by się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaButerfly
Ja zrobiłam wesele w Zajedzie Jan w Nałęczowie. Przekonał mnie wygląd obiektu, korzystna cena oraz miła rozmowa z właścicielem. Jedzenie było smaczne, porcje przyzwoite, uzupełniano przystawki. Zdecydowanie mogę polecić organizacje wesela w tej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michla777
Katalog domów weselnych na wsi i gospodarstw agroturystycznych to jest na stronie www.villages.pl. Lepszego nie znam. Przejrzysty, zaktualizowany. Można bez problemu znaleźć oferty z różnych części kraju – lubelskie, mazury, pomorze, podlasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkakaa
Hotel Irys Lublin - ostatnio otworzyli nową salę weselną, no i jest tam też hotel, więc nie będzie problemu z miejscami noclegowymi dla gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z was miała może wesele w Pałacu Akropol albo w Gościńcu w Wólce Lubelskiej ?. Jak na razie jesteśmy z narzeczonym bardziej za Akropolem ale jeszcze ostatecznie nie zdecydowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Ja byłam ostatnio na weselu w Hotelu Vesaria, było rewelacyjnie. Mają tam przepiękną salę, taką dużą i bardzo elegancką, robi duże wrażenie. Bardzo smakowały mi dania na gorąco i obiad, na stołach było też pełno sałatek i różnych przekąsek. Obsługa też świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 17.07.2019 o 19:55, Gość Mirabelka napisał:

Ja byłam ostatnio na weselu w Hotelu Vesaria, było rewelacyjnie. Mają tam przepiękną salę, taką dużą i bardzo elegancką, robi duże wrażenie. Bardzo smakowały mi dania na gorąco i obiad, na stołach było też pełno sałatek i różnych przekąsek. Obsługa też świetna.

Dworek Vesaria jest świetny, też bawiłam się tam na dwóch weselach, obydwa bardzo udane i do rana 🙂 Piękna sala, dużo miejsca, stoliki "na bogato", pyszne jedzonko i dobra obsługa, fajnie też, że w obiekcie znajduje się hotel 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×