Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiula 83

Serdecznie polecam Fotografa z Łodzi blyskotliwy

Polecane posty

Gość Kasiula 83

Wszystkim którzy szukają dobrego fotografa mogę polecić blyskotliwy.com Robią genialne zdjęcia z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Długo szukałam fotografa i spośród wielu ofert www.blyskotliwy.com okazał się trafiony w dziesiątkę. Każdemu polecam. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto Graafa
zdecydowanie przeblyski psuja zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszesz o sobie to postaraj się bardziej błyskotliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Kiedyś  wraz z całą swoją rodziną chodziłam do Pani Haliny Dzwonkowskiej, ale niestety chyba już zawiesiła działalność.  Musiałam rozpocząć poszukiwania innego fotografa. Chociaż w Łodzi jest ich wielu to jakoś nie mogłam natrafić na nikogo kto by mi odpowiadał dlatego przestałam chodzić na zdjęcia z wcześniejszą przyjemnością.  Wszyscy dotychczasowi fotograficy traktowali mnie jak bezimienny obiekt do obfotografowania. Pewnego dnia zmierzając ulicą Narutowicza do pracy w oczy wrzucił mi się szyld fotografa Tomasza Pawlaka. Przypomniałam sobie o konieczności wyrobienia nowego dowodu i paszportu więc postanowiłam do niego  wejść. Na progu powitały mnie trzy pieski co od razu wywołało na mojej twarzy uśmiech. Pan Tomasz okazał się być przemiłym człowiek.  Z uśmiechem na twarzy przywitał mnie ciepło i zaprosił do studia. Później wszystko potoczyło się szybko. Wykonał mi zdjęcie, zaprosił do biura gdzie czekały na mnie pieski i sama nie wiem kiedy już miałam gotowe zdjęcia w ręku.  Atmosfera panująca w tym studiu jest przesympatyczna, a jakości usługi przewyższyła moje oczekiwania. Następnego dnia na zdjęcie biometryczne do prawa jazdy poszła moja siostra. Tym razem przywiała ją miła Pani fotograf. I co tu dużo mówić. Moja siostra była zachwycona efektem jej pracy. Nie dość, że potrafiła ją ustawić do zdjęcia dzięki czemu od razu wyglądała korzystniej to jeszcze poddała te zdjęcie retuszowi. Siostra mówiła, że jeszcze nigdy nie była tak zadowolona z wizyty u fotografa. A za to wszystko zapłaciłyśmy śmiesznie małą kwotę bo za zdjęcia w formie papierowej i elektronicznej zapłaciliśmy tylko 30 zł.  Jesteśmy bardzo zadowolone z naszych zdjęć więc z czystym sumienie polecamy studio Pana Tomka. Jedyny minus jest  taki, że trochę ciężko do niego trafić. Żeby wejść do studia to nie wchodzi się w bramę tylko od strony frontu budynku. Na domofonie jest pod jedynką czego dowiedziałam się dopiero dzwoniąc do Pana Tomka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×