Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eredyken

Żona nie pozwala na penetrację

Polecane posty

Gość eredyken

Żona jest w 2 miesiącu ciąży i potrzebuje więcej czasu na osiągnięcie orgazmu, nie jestem w stanie aż tak długo kopulować więc po moim wytrysku włożyłem jej wibrator w pochwę i wkrótce osiągnęła orgazm. Za kilka dni sama poprosiła o włożenie wibratora w jej zalaną spermą pochwę. Przez kolejne 3 razy doszła za pomocą mojego penisa. I wczoraj wieczorem po moim wytrysku sięgam do szuflady, już włożyłem czubek wibratora między jej wargi sromowe a ona po prostu go wyciągnęła, powiedziała że nie chce, i dała znać, że więcej już mam jej go nie pakować. Co mam zrobić, bo za 2 razami jej się ewidentnie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesiekSmirdzoncy
Co marz siem pytac ładój i jurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną ręką przytrzymaj jej nadgarstki, a drugą włóż wibrator. Ruszaj nim coraz szybciej i mocniej, rozciągnij i rozkwasz jej pochwę. Swój penis natomiast wprowadź do jej ust. Niech dławi się spermą i wrzeszczy z rozkoszy jak daje jej wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze żony znajdziesz na mynago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredyken
rady godne wulgarnego knura. spodziewałem się konkretnej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredyken
Czy któraś z Was zabawia się wibratorem w obecności męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, znajdz delikatniejszy sposób na zaspokojenie żony, kobiety w ciąży stają się wrażliwe chyba masz jeszcze dłonie oraz usta :p Sama jestem obecnie w 13 tyg.ciąży ,wczesniej lubiałam zaszaleć bardziej ostro,teraz to się zmieniło moje cialo stało się bardziej wrażliwe i tego oczekuje od męża. Na pocieszenie dodam ,ze ma to wielkie plusy.....teraz bardzo szybko dochodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eredyken
moja żona teraz dłużej dochodzi, nie lubi jak jęzorem zapuszczam się w czeluści pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×