Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca za 600zł miesięcznie poszlibyście

Polecane posty

Gość gość
a to z tego że będzie miała już praktykę w zawodzie a teraz ma gołe CV niestety takie są realia w Polsce, niech zaciśnie zęby i chociaż pół roku popracuje lepsze to niż siedziec i patrzec się w ścianę czy w TV.... niech to potraktuje jako staż/praktykę - wiele osób ma darmowe praktyki i cieszą się że będą mieli co do CV wpisac... inna sprawa że ta kwota to rozbój w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przez takie myslenie sa kurwa takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mać ja w sklepie zarabiam 1700-2300na reke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bardziej sensowne jest głodowanie :D gratuluje zrozumienia problemu niestety w przypadku absolwentów studiów w dzisiejszych czasach nie ma co marzyc o dobrej kasie a na pewno po takich studiach jak pedagogika .... trza zakasac rękawy i zapieprzac za te 600 zł ale przynajmniej za jakiś czas w CV będziesz miała COŚ bo teraz masz NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest k***a jakaś kpina , takiego bydlaka i bandytę pod mur i kula w łep , to nie jest pracodawca tylko zwykły ham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie poszłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
jakbym nie miała co do garnka włożyć to bym poszła, jak masz oszczędności czy kogoś kto cię utrzymuje postaraj się poszukać czegoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz, lepiej poszukaj jeszcze. 600 zł za 8 godz dziennie to śmieszne miało. I w dodatku to praca z dziećmi, która łatwa nie jest (pół biedy, że to przedszkole a nie gimnazjum czy liceum :D ale mimo wszystko). Poza tym bierzesz odpowiedzialność za cudze dzieci, a wiadomo to jest ryzyko. I w dodatku takie śmieszne pieniądze. Spróbować możesz, jeśli nie masz żadnej alternatywy. Ale lepiej jeszcze się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kpina jakaś...ale ja pracowałam za 350zł na miesiąc w przedszkolu po 8 h, 5 dni w tygodniu. po tygodniu zrezygnowałam.praca odpowiedzialna małe dzieci dwulatki prawie same. i dałam se spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na stażu z UP płacą więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam do takiej pracy tylko że na pół etatu w aptece jako mgr farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój z taką pracą za 600 zł. Lepiej dorób sobie w internecie, nie dość, że zarobisz więcej to jeszcze nie będziesz musiała wydawać na przejazdy. Masz kilka pomysłów http://www.pomnazanie-pieniedzy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justys22jt.futureadpro.com możesz zarobić nawet niezła kase i zareklamować swój biznes POLECAM, wiecej info na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×