Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja i sztuki walki

Pytanie dla Panów

Polecane posty

Gość Ja i sztuki walki

witam, mam pytanie czy trenując sztuki walki mma, bjj, boks lepsza jest siłownia czy crossfit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,że lepsza będzie siłownia oczywiście z planem treningowym ułożonym pod to co jest Twoją pasją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_
ja równiez mam pytanie: ile powinny ważyć hantle do fitnessu dla mężczyzny, który wcześniej nie ćwiczył (tylko sporadycznie). Zaznaczam,że nie chodzi mi o hantle jakich uzywają na treningach armwrestlerzy, tylko taki typowy ciężar do fitnessu:) z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nikt nie wie kim są armwres, cos tam poza tym co ma znaczyć : ciężar do fitnesu ? co masz zamiar z nim robić a właściwie facet, która ma to robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej, o niczym nie wiesz to siedź cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_
Kobiety zaczynają zazwyczaj od 0,5kg-3kg a mężczyźni? Jest mężczyzna na sali:)? Albo żona/partnerka/siostra trenującego? Proszę dobrą duszyczkę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy dziewczyny naprawdę myślicie ,że jak zaczniecie używać słów z"angielska" to będziecie miały jakieś pojęcie o ćwiczeniach? niestety raczej nie te wszystkie body , workouty itp. :) żaden facet nie będzie robił jakis fitness z ciężarkami zapomnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz ,żeby twój facet schudł ? to wysl;ij go na siłownię , jak będzie w odpowiedni sposób trenował to i zrzuci tłuszcz i nabierze masy , tylko tym razem mięśni aha przepraszam teraz już niema siłowni jak to się teraz nazywa? body center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury opowiadasz, albo ze wsi jesteś. Ja znam mężczyzn którzy ćwiczą i jest ich coraz więcej, pewnie za sprawą pani Ewy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna się swoim nickiem nie podpisze? takie mądre? hahah wyłącznie tchórzliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne, potem się tylko dziwicie, dlaczego wszyscy faceci są tacy niemęscy? żeby nie powiedzieć dosadniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żadna tylko żaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armwrestler to człowiek zawodowo siłujący sie na rękę.... u nas nie ma polskiego odpowiednika anonimowa ***. więc musi być jak mówisz: "z angielska". Widac kto tu pojęcia nie ma buahaha idź się wyedukuj i zamknij jadaczkę bo nic mądrego nie masz do powiedzenia *** :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym i tak wiem ,że to jak grochem o ścianę przykładowo jedna laska twierdzi ,że schudnieciu sprzyja obwijanie sięfolią 😭 , jak stwierdziłęm ,że to bez sensu , to oczywiście, że sięnie znam ale jak dopytałłem , to wyszło, że ćwiczy i jeszcze jest na diecie ale naprawdę pomaga folia równie dobrze można było by pomalować j=edną nogę na różowo a drugą na niebiesko i zacząć ćwiczyć a jak się schudnie to dlatego ,że nogi tak pomalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskim odpowiednikiem jest " człowiek siłujący sięna rękę" rozumiem,że w tym body plaza center gdzie chodzisz , co drugi trenuje siłowanie na rękę tak ? takie bzdury że normalnie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEMĘSCY.... litości hahahaha widziało dziecko kiedyś instruktora fitness albo chociaż trenującego ??? to są najbardziej proporcjonalne, najpiekniej umięsnione męskie sylwetki. dziecko schowaj sie bo się kompromitujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytać nie portafisz czy masz problem z mysleniem?wymyslasz:"trenuje siłowanie na rękę" hahahah:D:D:D nie to napisałam! ok, tu Cię zmiażdżę... gdybyś się znała/znał (jakoś nie wierzę że to pisze facet) na sporcie tak jak próbujesz zasugerować to byś DOKŁADNIE WIEDZIAŁ/A KIM JEST WRESTLER... pa pa niuniuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana , wywołujesz uśmiech na mojej twarzy ja sięznam a ty nie i nie muszę nikogo miażdzyć ani nic udowadniać jak chcesz żeby twój , czy nie twój facet schudł to zrób jak napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×