Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MIchallllmichalll

Prezerwatywa została w pochwie

Polecane posty

Gość MIchallllmichalll

Witam. Mam mały problem i prosił bym o szybką odpowiedz. Sytuacja wygladała nastepujaco: kochalismy sie z dziewczyna ona do gory ja nadole miałem założoną gumke po wytrysku nie wychodziłem z jej pochwy tylko lezala dalej na mnie a ja w niej bylem cały czas z czasem podniecenie zeszło i moj penis sie zmniejszył aż wysuną sie z pochwy i z prezerwatywy o czym nie wiedzialem, a prezerwatywa została w niej i tak lezała na mnie nie wiem jak długo prezerwatywe wyciągła sobie sama- wystawała z niej czy jest mozliwe ze doszlo do zapłodnienia??? w jaki kolwiek sposób

Gość mama przyszłego drewniaka
A ja założyłam prezerwatywę na trzonek od łopaty i sobie dogadzałam po czym okazało się, że w trzonku była zadra i przedziurawiła gumkę. Jeśli urodzę to dziecko, będę mogła dać mu na imię Pinokio?

Musisz wsadzić łeb do Jej tzipy i sprawdzić, czy zostały w niej Twoje dzieci :D jak będziesz nurkował, nie zapomnij zatkać nosa 💤

Liczyłem po cichu zupełnie głośno, że rozwiniesz tematełłe ;) jest tu paru artystów majątzych motz w tych sprawach ;) ale nie, Ty upierrdoliłeś wątek na dziecioróbstwie :O w ogóle nie odnalazłeś się w nowej rzeczywistości :D

Gość wifigdańsk
" moj penis sie zmniejszył aż wysuną sie z pochwy i z prezerwatywy o czym nie wiedzialem," ;D

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować