Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wikia

KALENDARZ 2014 fitness EWY CHODAKOWSKIEJ

Polecane posty

Gość wikia

Właśnie natknęłam się na informację, że pod koniec października premierę będzie miał terminarz Ewy, z czego baaardzo się cieszę bo po rozpisaniu swoich treningów, nie zostaje mi prawie wcale miejsce na inne notatki w moim kalendarzu...:) Akurat wczoraj rozmyślałam czy na nowy rok kupić sobie większy, aby wszystko się mieściło a tu proszę... "Rok z Ewą Chodakowską.Twój Dziennik Fitness''. Osoby materialistyczne, które nie lubią Ewy albo jej zazdroszczą będą pisały, że kasę zarabia i nic więcej, ale prawda jest taka, że wiele osób co roku kupuje kalendarze, a do tego zapisuję w nich swoje codzienne treningi i dla nich (również dla mnie) jest to traf w dziesiątkę!:D Dziennik do kupienia będzie w empiku a w przedsprzedaży można go dostać taniej i bez kosztów wysyłki jeśli się odbierze w salonie. Co wy na to? Ja jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wikia tutaj :-D no nie wiem ja teraz najpierw przejże dokładnie ten kalendarz co w nim jest zeby mnie zrobic takiego babola jak z książką bo ma ale wogóle z niej nie korzystam przepisy nie dla mnie ze wzgledu na alergie a cwiczyc wole z płytki. Ale nie mówie nie najpierw musze go zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za spotkanie:) tez myslę,że na wszelki wypadek poczekam na premierę, bo w ciemno nie ma co kupować. Dla mnie najważniejsze, żeby było miejsce na rozpisanie treningów + jakieś fajne bonusowe treningi od Ewki. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za nią i nie jest moją "trenerką", ale uważam, że ma swoje 5 min. i od tego ma fach i wizerunek, żeby na nim zarabiać, więc nie uważam, że to coś złego- wręcz przeciwnie. Powodzenia. Mam nadzieję, że Wam te kalendarze pomogą (ja mam swój ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Ja wolę bardziej proste kalendarze. Przykładowo takie: www.kalendarze.net.pl bardzo praktyczne, poza tym cenowo najbardziej konkurencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×