Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wkurzonaaaaaa na maksaaaa

Mąż poleciał na skargę do mamusi żenada

Polecane posty

Gość gość
pozwalasz mu na to, zeby poswiecal czas swojej matce,kosztem ciebie i waszego dziecka. Ten facet byl tylko zdolny do umoczenia penisa? Niech sie zajmuje dzieckiem, albo placi alimenty na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamisynkowi, mozna dawac d**y, a i tak za mamusia teskni, to taki typ. Duzy dzieciak, ktory powinnien siedziec ze swoja mamusia, a za zone miec wlasna reke, a nie robic dzieci, ktore potem on ma w d***e... Ale to sa wlasnie Polacy, mamisynki i dziady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktyo
maminsynek to maminsynek, pech na takiego trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatexex
rzuć s*******a, niech pieprzy mamuśkę jak mu się nie podoba nienawidzę takich gnoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie kolejne prowo dzisiaj o tym jak kobiety pracujace zaniedbuja rodzine :) A co wy tluki tego nie widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuku powyżej...lepiej zamilknij lub uprzejmie przenieś swoje jakże elokwente uwagi może na inny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ja tylko zastanawiam sie,jakie z nas wszystkich beda idealne tesciowe ! Bo takie synowe bez skazy smiech.gif i to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam nadzieje,że cos dotrze, życzę tego z całego serca. Jestes mądra i fajna dziewczyna i przy odrobinie, a nawet więcej niz odrobinie stanowczości i konsekwencji być może zrozumie, że sa sfery Waszego życia zarezerwowane tylko dla Was. I że trzeba rozmawiać, ale ze sobą... Tak czytam niektóre komentarze powyżej - rzuć go, podaj o alimenty,weź rozwód.. Mój boże, jakie to proste prawda? Mniejsze lub wieksze nieporozumienie i panaceum - rozwód!. Ludzie! A gdzie takie najprostsze próby wyjaśnienia i złagodzenia nieporozumień...ot zwykła, zgoda ,czasem bardzij lub mniej bolesna ale ROZMOWA???/ Odezwij się jak emocje opadną. Mam nadzieję, że zrozumie a przynajmniej przemyśli. Zyczę Ci tego. I jeśli jeszcze mogę - jako "gość od życzliwych rad" dodać jeszcze jedną przypomnij mu ale i sobie, ze jesteście rodzina dlatego,że sie najnormalniej w świecie zakochaliście kiedyś w sobie.... I wiesz co? Jest takie fajne słowo - kompromis - .... I wiesz co?pamietaj też od czasu do czasu , że jesteś nie tylko zapracowana zaganianą żona i matką. Jesteś jak sądzę mądrą kobieta, ale i zona oraz kochanką. Czasem warto ...wiesz...ten kompromis. /uśmiech/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy dramat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzonaaaaaa na maksaaaa
Hej, wracam na chwilę tylko powiedzieć Wam, ze juz po rozmowie, ustaliliśmy pewne sprawy, mąż też pewne rzezy zrozumiał, przeprosił, ja równiez (głownie za moje wybuchy) i jest ok:) Dzięki za wszystkie zyczkiwe rady, gosciu od dorych rad, Ciebie szczególnie serdecznie pozdrawiam i zyczę Ci wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie popieram Autora

Trudno. Jak kobietom wolno,to facetom też. Równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×