Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Białeczka

dieta białkowa rady i porady

Polecane posty

Gość Białeczka

Witam, moja waga to 94,5kg od jutra nastawiam się na dietę Dukana, schudłam już sporo. Może macie jakieś ciekawe rady jak się zabrać do tej diety? Będę wdzięczna za każde dobre słowo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka777
Witaj ,ja jestem na d d bialkowej ,a co chcesz wiedziec ? hmmm...jak sie zabrac do diety ?motywacja jest najwazniejsza ,pomysl jak pieknie bedziesz wygladac jak schudniesz :) ta dieta nie jest skomplikowana chudniesz dosc szybko i nie chodzisz glodna,ja nawet nie cw a chudne ,tak ze moja droga wez sie w garsc i zacznij a jak zobaczysz efekty to wytrwasz dalej:) Powodzonka i wytrwalosci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta dukana to bardzo fajna dieta chociaż ma wiele przeciwników ale ja stosowałam niestety nie dałam rady dotrzeć do 3 fazy ; ( ale to dlatego ze z natury szybki się wszystkim nudę. W ciągu 3 tygodni schudłam 10 kg z wagi 86. Najważniejsze to ustalić sobie cel po co to robisz stan przed lustrem popatrz na siebie i będziesz w tedy wiedzieć czy naprawdę jesteś gotowa na te dietę. Samozaparcie to na dd podstawa. Warto sobie przygotować jakaś sałatkę przekąski i tak jak ja zawsze miałam ugotowane jajko w razie wiecznego głodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×