Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę was martwić ale w Polsce jest coraz więcej ciapatych

Polecane posty

Gość gość
a Ty nie rozumiesz że baba rzuci się na wszystko co da jej złudne uczucie bezpieczeństwa i wyleczy z samotności albo otrze się o miłość nawet jak to coś bedzie miało kropki albo w kratkę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumiem bo nie jestem taki naiwny jak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie rozwala jeden fakt. Otóż polki mówią o tolerancji i jednocześnie wiążą się z największymi rasistami, czyli ciapatymi, arabami i murzynami. Arab jest w stanie poderżnąć gardło swojej siostrze za to, że spotka się z białym. Są mega rasistami, nie uznają za ludzi kogoś, kto nie jest arabem czy islamistą, dla nich niewierny ma mniejszą wartość niż koza, prawo zezwala im na zabicie lub okradanie niewiernego, może go pobić, oszukiwać itp, rasizm Hitlerowski jest daleko w tyle za rasizmem arabów czy ciapatych. Polki się z takimi wiążą i mówią o tolerancji. Gdyby brat tej polki, poderwał siostrę jej ciapatego, to ten ciapaty temu bratu i jego siostrze poderżnął by po prostu gardło. Więc jakim trzeba być hipokrytą aby mówić o tolerancji i jednocześnie wiązać się z największymi rasistami, czyli islamistami i murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rozumiem ale współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on też np nie obroni swojego dziecka jeśli rodzinka wyda wyrok np za brak czystości do ślubu,to zniewoleni ludzie z krzywionymi umysłami,a baby ogolnie są durnowate więc nic nie można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić, tyko trzeba w końcu zmienić prawo, trzeba w końcu zacząć bronić nasze kobiety, córki, siostry itp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wynika że z obcokrajowcami ( nie tylko"ciapatymi") najczęściej wiążą się kobiety które w Polsce wiele lat były same i były odrzucane nawet przez przeciętnych czy brzydkich polaków.Wolały związać się z kimś takim i narazić na wyzwiska niż być samotne całe życie. Te kobiety nie zawsze są brzydkie, tylko po prostu przeciętne albo niezbyt przebojowe i towarzyskie. W Polsce jest niestety dużo ładnych, zadbanych kobiet więc taka przeciętna ma małe szanse na związek, bo nawet facet niezbyt urodziwy może przebierać. Sama nigdy nie byłam i nie związałabym się z obcokrajowcem i też przykro mi się na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak porozmawiasz z nimi z tymi które tam zostały to powiedzą Ci że są szczęśliwe a nawet więcej powiedzą że takie jest prawo i ona to już szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego zalowac albo stare i znudzone albo mlode glupie i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami socjolodzy,ba,i psycholodzy w jednym - od 7bolesci :D :D Rasizm wam nie wystarczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshee, dlaczego niektóre Polki są takie durne. Wstyd mi za nie. :( gdy taka będzie chciała od ciapatego odejść to dopiero ich ciapaci im pokażą szkołę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi już o rasizm to co robią araby woła o pomste do nieba ,mogą okaleczyć kobietę całkowicie bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nigdy nie zrozumiem lewactwa, feministki walczą o prawa kobiet, ale nienawidzą rasistów, którzy sprzeciwiają się kulturze islamskiej, gdzie kobieta ma mniejszą wartość od kozy. Czemu feministki nie są rasistkami w stosunku do arabów? Skoro naprawdę zależy im na kobietach, to powinni walczyć z wyznawcami islamu, bo to tam kobiety przeżywają piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prawda. Przejeżdżają do UE i bałamucą europejki, a potem namawiają na powrót do jego kraju... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, ale czasami feministki mnie wkurffiają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak niesamowite że cały świat na to patrzy a bydło robi swoje jak robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to są ciapate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze nadszedl czas aby was wpier​dolic do obozow koncetracyjnych, bo zaczynacie się rozbestwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój narzeczony jest z Rosji i to bardzo porządny człowiek. także proszę nie generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora/autorki topiku i fanów: teraz widzicie co brytyjczycy muszą przeżywać od maja 2004 roku, od kiedy ich kraj zalało stado łysych dresów z PL. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie lamusy KTO TO SĄ CIAPATE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaa araby murzyny czyli ogólnie czarne dooopyyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego złudne. Niejeden facet z cywilizowanego kraju da jej wieksze poczucie bezpieczeństwa i miłość niż niedorobiony Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mordowac to bydlo w Polsce, bo bedzie jak RPA, biali sa w mniejszosci juz i sa mordowani, tolerancja to choroba ktora dotyka tylko bialego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem szczesliwy ze przyjezdzaja ciemniejsze rasy , mieszaja sie z bialymi wtedy sa zdrowsze , ladniejsze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:24 - Bredzisz, jakbyś był nawiedzony przez sektę muna, a historia uczy, że to właśnie ludzie czyści rasowo, są zdrowi i inteligentni . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kobiety mają ciągotę to złych i nieodpowiednich facetów mają wtedy pretekst by użalać się nad sobą i zganiać na kogoś winę za swoje zmarnowane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:51 - Najgorsze jest to, że to ciapaci mają ciągotę do białych kobiet i do tego, by zanieczyszczać naszą krew... Co jest potwierdzone naukowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ich nie ma i póki co, dużo nam nie grozi - oni nie głupi - nie będą mieszkać w kraju, gdzie Rząd okrada obywateli, lepiej pojechać na Zachód, gdzie Rząd daje obywatelom. Wystarczy wykonywać ruchy frykcyjne od czasu do czasu i się reprodukować ....fajna robota ? Fajna i płatna, nie to co u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w dosyć dużym polskim mieście i jestem w szoku ilu mijam codziennie ciapatych. mam wrażenie że jak tak dalej pojdzie to bedę mieszkał w arabii saudyjskiej albo isis nie polsce.najgorsze jest to że polki do nich leca jak muchy do goovvna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×