Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam kilka propozycji pracy i zastanawiam się co wybrać

Polecane posty

Gość gość

??? No właśnie co wybrać? Pracowałam jako sprzątaczka na umowę o dzieło oraz w fabryce na umowę zlecenie. Bo nie chciałam żeby rodzice mi pomagali. Ani przy dziecku, ani w sprawach finansowych, itp. Chociaż mam zamożnych rodziców którzy mają znajomości ale muszę to wszystko przerwać. Ja nawet alimentów od ojca swojego dziecka nie chciałam ale myślę że powinnam się teraz oto upomnieć. Więc tak. Ojciec dał mi kilka ofert 1. Konsultant medyczny 2. Pracownik salonu Orange 3. Pracownik salonu PLAY 4. Oraz rejestratorka w ośrodku zdrowia Natomiast matka zaproponowała mi bym poszła pracować jako sekretarka w prywatnej szkole oraz jeszcze zaproponowała mi przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej, oprócz tego dwie takie propozycje które nie zbyt przypadły mi do gustu: Pomoc przedszkolna w opiece nad dziećmi oraz pomoc apteczna w aptece ale jakoś nie zbyt mi się to podoba. No jeszcze brat który pracuję w kancelarii prawnej zaproponował mi bym starała się tam o etat sekretarki. Skończyłam dwa kierunki studiów. Kulturoznawstwo oraz Socjologie i ciężko mi znaleźć pracę. Poza tym gdzie nie pójdę mam zaklepane miejsce że zostanę przyjęta. Tylko nie wiem gdzie? A wy co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONSULTANT MEDYCZNY to po prostu dzwonię po ludziach i namawiam do zakupienia sprzętów medycznych itp. Wszystko zależy ile przeprowadzę rozmów. Pierwszy miesiąc 1000 złotych a później mogę nawet 3 tys. zł. PLAY i ORANGE tutaj mam podstawę i też mogę zarobić koło 3 patyków, jak podpiszę w danym miesiącu określoną liczbę umów. REJESTRATORKA - tutaj zarobię najniższą krajową SEKRETARKA - najniższa krajowa PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - tutaj trzeba być cały czas w ruchu, samochodem itp. Zarobić mogą koło 3-4 tys. miesięcznie. POMOC APTECZNA - 1600 na rękę POMOC PRZEDSZKOLNA - najniższa krajowa SEKRETARKA w kancelarii - 1700 na rękę Oczywiście mam już wszystko zaklepane że gdzie nie pójdę zostanę przyjęta. Rodzina już rozmawiała z osobami które mnie mogą ewentualnie zatrudnić. Od razu dostanę pracę. Poza tym moi rodzice załatwiali pracę również moim kuzynom. Np. w salonie PLAY dostał pracę mój kuzyn, który jest właściwie bez kwalifikacji. Sam ogólniak bez matury, podobnie moja kuzynka dostała pracę jako sekretarka chociaż też nie ma nawet matury tylko szkołę średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrała rejestratorkę, płaca marna - ale praca spokojna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się jednak nie zdecydujesz na tą rejestratorkę to daj namiary mnie jeśli to w Warszawie :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekretarka w kancelarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wariatka na kazdym forum zakłada ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze no to faktycznie masz problem. Wiesz jak wielu jest bezrobotnych , którzy chcą jakąkolwiek prace? A ty masz do wyboru, po znajomości i jeszcze się zastanawiasz która wybrac? Wstydź się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekretarka w kancelarii albo pomoc apteczna. tragiczne te pensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×