Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cecylianna

żłobek Warszawa procedury

Polecane posty

Gość gość
Mój synek chodzi do Klubiku Malucha Kolorowa Łąka (kolorowalaka.pl). Placówka ma świetną lokalizację – w zacisznej okolicy Saskiej Kępy, w odnowionej kamienicy. Jak dla mnie, największym plusem jest kameralność – w klubiku jest niewiele dzieci. Chodzą tutaj maluchy w wieku od 1 do 3 lat. Atmosfera jest niemal rodzinna, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będzie na kawę, ale poza tym upustem 5% myślę, że i tak ceny mają bardzo dobre jak na taki standard i tyle zajęć dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bielanach na ul. Tołstoja jest rewelacyjny żłobek Bambino. Mam wykupiony karnet 45 godzin - 530 zł. Nie muszę zostawiać malucha na cały dzień i fajnie, że jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidróweczkaa
Ja zapisałam swojego malucha do Akadero i jestem bardzo zadowolona, świetne miejsce. Przemiłe wychowawczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illona43
Bardzo dobrym żłobkiem jest Akadero. Synek mojej siostry tam chodzi. Ona jest bardzo zadowolona. Wspaniała opieka, jest zupełnie spokojna o bezpieczeństwo dziecka. www.akadero.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa Bielany - dziecko urodzone 31 lipca, zapisane we wrześniu. 482 miejsce w żłobku pierwszego wyboru, a w pozostałych 495 i 449. Szanse na przyjęcie do żłobka w tym stuleciu zerowe, więc szukamy już prywatnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolagacek
No niestety ciężko jest załapać się na miejsce w żłobku państwowym. My byliśmy z mężem zmuszeni czegoś prywatnie- i córcię odprowadzamy do misio pisio na ursynowie. Placowka przyjemna i mile opiekunki. Fajnie, ze maluchow jest mało- tak kameralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójkę swoich maluchów zapisałam do żłobka http://przedszkole-promyk.pl gdzie chodzi też spora część naszych sąsiadów z Ochoty więc jest super atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy prywatny żłobek Tęczowa Kraina w Wołominie http://www.teczowakraina.com.pl/ Bardzo fajne miejsce z dobra opieką. Miałam obawy zostawiać roczne dziecko w żłobku, ale trafiliśmy w bardzo fajne miejsce i nie żałuję decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pradze czekałam na przyjecie dziecka do zlobka równy rok, dziecko zapisane jak mialo miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie dobrego żłóbka, to polecam Wam Pomarańczową Ciuchcie - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/ . Na terenie Warszawy mają kilka punktów, ja zapisałam malutką na Bemowie, od września chodzi i bardzo sobie chwalę - dobrą opiekę mają maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvvaa
Jeden z najtańszych żłobków w Warszawie, do tego na niezłym poziomie to Kajtusie. Opieka dzienna, w dni wolne od pracy, w weekendy (wszystko na życzenie i po uprzednim kontakcie). Regulamin jasny, dużo zabawek, opiekunki uczą podstaw angielskiego, sporo się dzieje na podwórku. Dobrze wyposażony plac zabaw na zewnątrz, no i sporo dzieci fajnych. Integracja „pełną gębą” można powiedzieć. Jestem zadowolony, że syna zapisałem. Godziny funkcjonowania placówki do 18:00, więc spokojnie daje radę organizacyjnie. Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia, ani wiedzy. Przez cały proces zapisu dziecka do żłobka przeprowadzi cię obsługa. Właściciela to matka i zna się na rzeczy :) Żłobek w klimacie artystycznym, kreatywnie zorganizowany, na pewno bezpieczny. Atmosfera domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara_89
Ciężko odnaleźć miejsce w Państwowym żłobku a już szczególnie gdy trochę prześpi się temat. Wybraliśmy prywatną Dolinę Elfów, Moja pociecha z chęcią tam chodzi.Wiem,że krzywda mu się tam nie dzieje. Z Paniami mam dobre doświadczenia,są miłe i przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żlobkowa
Witam ja moją córę zapisałam do żlobka państwowego jak miała dwa tygodnie. Oczekujemy na miejsce na tą chwilę do pierwszego żlobka jest 533 oczekująca do drugiego 298 a do trzeciego 233. Straciłam już nadzieję że dostanie się. Do pracy muszę wrócic w styczniu 2019 roku. Rozgladam się za prywatnym i macie moze jakieś informacje na temat klubu malucha Amelka na Tarchominie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjta
My zdecydowaliśmy się na żłobek prywatny. Tak się dobrze złożyło, że przedszkole Te Vizja na warszawskim Wawrze, do którego chodzi nasza starsza córka otworzyło w tym roku oddział żłobkowy więc wybór, gdzie zapisać synka był prosty :) Tu znajdziecie więcej informacji na temat szczegółowej oferty i opłat https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/. Placówka godna polecenia, opieka na najwyższym poziomie. Rodzinna atmosfera i cudowne ciocie. Czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym żłobkiem na terenie dzielnicy Włochy to polecam wam wybrać się do https://przedszkole-promyk.pl/ Jest to świetne prywatne przedszkole i żłóbek, w którym na pewno zadbają o wasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×