Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfgnjkldfgkl

nie wiem jak napisac wejdzcie

Polecane posty

Gość kfgnjkldfgkl

Witajcie, mam 25 lat. Szukam pracy jako niania. Mam doświadczenie przy opiece nad niespełna 2-letnim chłopcem - także w okresie choroby. Interesuje mnie Poznań i okolice (Luboń, Mosina, Kórnik). Jestem dyspozycyjna w godz. 8 - 20. Stawka do ustalenia (w granicach 6 - 8 zł). Gwarantuję, że dziecko będzie pogodne i uśmiechnięte po mojej wizycie. :) Więcej informacji na maila faxfax.ff@gmail.com. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt, ten wyraz może sprawiać niektórym trudności "wejdźcie". Nie dziękuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech... nie ma to jak mieć gdzie wylać jad, prawda? ;] mąż/żona cię nie zaspokaja? dlatego wolę dzieci... swoja drogą, gdy wpisywałam szukam, poszukuję, podejme pracę opiekunki, niani, kafe twierdzi, że uzywam niedozwolonych znakow. więc zastanów się zanim napiszesz coś głupkowatego jadowita pomarańczo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super że piszesz takie bzdury, pokazując jaką jesteś prostaczką, i jeszcze podajesz swojego maila i szukasz kogoś kto cię zatrudni, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah, kto tu jest prostakiem pokazujac chamstwo... to jest dopiero brak kultury. wytykac innym bledy, ktorych przyczyny sie nie zna. jaki ktos do mnie, taka ja do kogos. prostaku/-czko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×