Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura2202

PRaca kuratora sądowego

Polecane posty

Gość Laura2202

Witam ;) Nie wiedziałam gdzie dokładnie mogę umieścić dany temat, więc postanowiłam, że parę słów napiszę właśmnie w kategorii "praca" A mianowicie interesuje mnie, czy kurator sądowy ma trudności w znalezieniu pracy ? Jetsem na studiach pedagogiczno/psychologicznych i bardzo zaciekawił mnie ten oto kierunek. Więc jeśli ktoś orientuje się w tych sprawach, bardzo proszę o pomoc ;) Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wujka google: Warto odwołać się do artykułu 5 Ustawy o Kuratorach Sądowych, który mówi: Kuratorem zawodowym może być mianowany ten, kto: ◦posiada obywatelstwo polskie i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, ◦jest nieskazitelnego charakteru, ◦jest zdolny ze względu na stan zdrowia do pełnienia obowiązków kuratora zawodowego, ◦ukończył wyższe studia magisterskie z zakresu nauk pedagogiczno-psychologicznych, socjologicznych lub prawnych albo inne wyższe studia magisterskie i studia podyplomowe z zakresu nauk pedagogiczno-psychologicznych, socjologicznych lub prawnych, ◦odbył aplikację kuratorską, ◦zdał egzamin kuratorski Podanie o chęci świadczenia tego rodzaju zawodu powinno wraz z kompletem dokumentów trafić do sądu rejonowego. W obu przypadkach kandydatów powinna cechować nienaganna kondycja fizyczna, wygląd zewnętrzny i doskonała komunikatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem, o tym już czytałam, ale moje pytanie brzmiało, czy kurator ma problemy w znalezieniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce kazdy ma propblemy ze znalezieniem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma trudności bez znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś po studiach, więc musisz przejść aplikację i egz., aplikacja rok, nie wiem jak będzie za rok, ale jak do tej pory nie widziałam żadnego ogłoszenia na stronie sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×