Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z jakiego kraju jest najlepszym kandydatem na męża

Polecane posty

Gość gość

piszcie kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwacjaaaaa
chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Szwecja, Finlandia, Norwegia, Dania, Niemcy, Austria, Węgry 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o holendrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia ty i tak nie masz szans dziecko na tych facetow. Zaden sie z toba nie ozeni i nawet nie ma takiego zamiaru. Pozostaje ci zycie w samotnosci na kafeterii all day long :D Autorko - wedlug mnie Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z irlandczykiem i jest najcudowniejszy na świecie, polecam!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasami się zastanawiałam... Ale żeby Szwed czy Norweg? Pewnie życie będzie z nim dostatnie, pewnie będzie niezależny, ale torby za Ciebie nie ponosi, na imprezy będziecie chodzić oddzielnie i z wiernością też może być na bakier ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Pindzia facet to facet, przeciez pomoze swojej kobiecie, znam skandynawow i wcale tak nie jest ze palcem nie kiwną, nie wim kto wam takich głupot nagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
irlandczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też głosuję na Irlandczyków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi to z jakiegoś arabowa, lub Indii, ewentualnie tacy z murzyńskiej wioski. Potem odbieram telefony na dyżurze od ich kobiet, zapłakanych, proszących o pomoc, bo kolejny raz wpierdziel dostały, bo pokradziono im co się dało i tego typu inne opowieści dziwnej treści. Najzabawniejsze są od tych które takie szczęśliwe kilka tygodni czy miesięcy wcześniej odbierały razem z ukochanymi decyzje i karty pobytu. Zawsze mam z nich ubaw, jak i reszta wydziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubaw masz? na dyzurze? hahahaha idiotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na dyżurze, który wypada co jakiś czas, na obsłudze centrali telefonicznej. Nie słyszałaś o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Pindziatorby nie poniesie, ale za to kolacyjki przyżądzi :P Wolę żeby mój facet gotował niż nosił zakupy, akurat mam silne ręce :Da co o wierności to narodowość nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jak wyzej,to minus dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie polak! faktycznie chyba najlepszy skandynaw, przynajmniej traktuje kobiete po partnersku, dom posprząta, obiadek zrobi, dziećmi się zajmie - i to jest normalne i bez gadania i proszenia. polacy to jednak gówna pod względem stosunku do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż jest szwedem i uważam, że jest najlepszym mężczyzną na świecie, żyjąc w polsce nawet nie przypuszczałam, że tacy faceci istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Szwed to może was zechcieć, ale co najwyżej na jedną noc, żebyście mu rimming zrobiły. Nie sądzę, żeby chciał wiązać się z wami na dłużej i mieć z wami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Robola z UK wyzej--- Jestem od 10 lat szczesliwa zona Szweda. Mamy dwojke wspanialych dzieci i jestesmy dobrana para. I co zatkalo? Ile jeszcze bedziesz zazdroscil polskim kobietom powodzenia? Oprocz mnie mam jeszcze dwie kolezanki, rowniez szczesliwe zony Szwedow. Przy takim czlowieku chce sie zyc. Zwiazek partnerski, swietnie sie dogaduja i kobieta nie musi robic za sluzaca. Polscy faceci to jednak sa tepi i nie zrozumieja tego. Co najlepsze- nie znam zadnego Polaka w zwiazku ze Szwedka lub Norwezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Już ci uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Robola z UK---- Nie musisz mi wierzyc. Twoja sprawa. Rozumiem, ze takie pojecia jak szczesliwe malzenstwo/szanowanie sie/Zwiazek partnerski sa ci obce, stad to niedowierzanie. Niemniej jednak powodzenia w szukaniu dziewczyny ci zycze. Moze ci sie przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiański typ urody charakteryzuje: cera jasna,kremowa, włosy - blond o złotawym odcieniu, oczy - piwne, niebieskie, czasem zielone. Ten typ urody najbardziej powszechny jest w krajach Europy środkowo-wschodniej oraz krajach byłego ZSRR. Południowy typ urody charakteryzuje: cera oliwkowa lub bardzo ciemna skóra,włosy ciemnobrązowe lub czarne, oczy brązowe,piwne,zielone (kraje południowej Europy,kraje Bliskiego Wschodu,północna Afryka) Celtycki typ urody charakteryzuje cera - jasna z ceglastymi piegami i złotawa, włosy - rude, rudy blond, kasztanowe, zaliczamy tutaj także szatynki farbowane na ostry rudy, kasztanowy i rudy blond, oczy - wszystkie kolory ale najczęściej spotykane to niebieskie i szare (Szkocja,Irlandia,Walia,UK) Nordycki typ urody charakteryzuje: cera bardzo jasna, włosy - jasny, platynowy i szaro-beżowy blond, oczy szare i niebieskie. (Niemcy,Skandynawia) Azjatycki typ urody charakteryzuje: cera - oliwkowa lub śniada, włosy - bardzo ciemne lub czarne, oczy - brązowe, zielone (nie muszą być skośne, chodzi o koloryt urody kojarzony z tymi regionami świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isthar
Nie ważne z jakiego kraju, ważne ,żeby kochał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I niech ktoś powie, że Polczyny nie są największymi kurfami w Europie. Srakulce śmierdzące kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×