Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepanimaju

Co sądzicie o kobiecie która

Polecane posty

Gość niepanimaju

odrzuciła 2x oświadczyny (bo się musi zastanowić), potem rozluzniła znajomość do takiego stopnia, że przestało mi zależeć. Dzięki temu miała wymówkę do tego żeby zacząć kręcić z innym (przyjacielem niby), wpadła z nim i urodziła, a teraz wypisuje, że chce wrócić, że nie może żyć beze mnie, itp. farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje to przejrzala na oczy ze utknela z trolem... A Ty byles dobry, najwidoczniej za dobry ;) Skoro potrzebowala az tak duzo czasu i "zmian" zeby stwierdzic ze Ciebie kocha ;/ to bardziej to wyrachowanie niz milosc ;| Ja jak bym usluszal ze "musi sie zastanowic" 2x bym sie nie oswiadczyl... (ona by musiala) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Nic nie sądzimy o takiej kobiecie ,bo to nie kobieta to po prostu qrwa i nazwijmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu, olej babe... No chyba ze rodzinny dom dziecka otwierasz ;) Raz sie puscila, zrobi to i 2 i 3 i 4... Olej szlaufa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepanimaju
czyli co, psychiczna jakaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Wyrachowana,egoistyczna,pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psychiczna tylko wyrachowana... Pod h*j Cie laduje, bo wygodne zycie chce sobie (i dziecku) zapewnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jestesmy z kims dlugo w zwiazku i wiemy ze ta osoba nas napewno kocha to mamy wrazenie ze to jest "ktos"zarzerwowany dla nas na 100% ze jest tylko nasz w szczegolnosci po tym jak ktos 2 razy zostanie poproszony o reke to juz mysli "jestem boginia!" a kiedy poznajemy kogogs nowego to ta osoba nas fascynuje. Ja uwazam, że "ktoś nowy zawsze jest interesujacy i podniecajacy, ale i po jakims czasie ktos nowy staje sie kims juz znanym". Jednak wtedy okazuje sie ze jesli ta druga osobe pozna sie w takim samym stopniu jak ta "1" to ta "1" wychodzi duuuzo lepiej w rankingu, ale zazwyczaj wtedy jest juz za pozno... Dobrze jest kiedy nie ulegamy za szybko emocjom, a ta kobieta ulegla podniecie i "poszla w nieprzemyslany plan zyciowy. Więc mysle, ze bedzie juz zawsze tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepanimaju
ech.. skąd się takie biorą. człowiek inwestuje emocje, czas.. a potem to wszystko w p**du na śmietnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kocha cie z innym sie ochajta i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Dlaczego piszesz"nie panimaju"jesteś ukraińcem,rosjaninem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni26
Ona na pewno nic do Ciebie nie czuje a czy chcesz byc z taka osobą która trzyma sie z Tobą bo chce mieć wygodne życie to juz Twój wybór. Ja bym nie pozwalał jej wrócić, po prostu byłes opcja zapasowa, odrzucała oswiadczyny bo cały czas w głebi serca liczyła ze pozna prawdziwa miłość (lub wyjdzie jej z miłoscia z przed lat) i chciała miec otwarta droge, przyjaciel okazał sie spełnieniem marzen ale ją wykiwał wiec teraz została na lodzie i próbuje chwytac ostatniej opcji jaka jej została - swojego zapasowego faceta. Byłbyś mega frajerem gdybyś sie na to zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pajimaju to czarne oczy Zero dzisiejszego programu olej poglady on i tak nie kuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj nie pozwól jej na powrót co ona frajera chyba szuka Zorientuj się jak wygląda jej życie z tamtym kolesiem, może ją zostawił i teraz szuka kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepanimaju
niepanimaju - na pewno rusek, ukrainiec nichtverstehen - na pewno folksdojcz, faszyst notunderstand - na pewno angol, dekiel z usa pascomprendre - pieprzony żabojad! nierozumiem - 100% polaczek, katol ze wsi coś poza szufladkowaniem potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Byłam kiedyś na Ukrainie,tamtejsi mężczyźni byli wyjątkowo szarmanccy.Urzekła mnie Ich kultura,podejście do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×