Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jzl

Ile dac w kopertę

Polecane posty

Gość gość
To samo pisalam wyzej,ze na kreacje nie oszczedzala a do kopery dziadowala,dlatego potraktowalabym tak samo i przyjazn ograniczyla bo to nie jest przyjazn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w paranoję:) To , że oni wam tyle dali nie znaczy, że musicie tak samo się zachowywać. Jak wam tak bardzo zależy dajcie skromniejszą kwotę niż zwykle np. 300 zł, ale błagam - nie zniżajcie się do ich poziomu:) Podarujcie im dobre wino, polecam Tamaya albo Castra Rubra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobna sytuacje ze od pewnej pary z rodziny dostalismy 100zl w kopercie i ze para byla elegancko ubrana,mieli zapewniony nocleg,do tego dali nam ogromny bukiet kwiatow w koszu-róże i jesli beda brac slub to nie zamierzam isc tym sladem i tyle samo podarowac:)damy im znacznie wiecej,bo ich lubimy i szanujemy:)tylko ze roznica byla taka ze oni takich durnych komentarzy nie mowili.Tu juz nie rozchodzi sie o te kase,dla nas milo bylo,ze w tym dniu byli z nami i sie super bawilismy i mamy mile wspomnienia:) Takze autorko zrobisz jak uwazasz,ale wiem ze jest Ci zapewne przykro,bo juz ten komentarz mogli zachowac dla siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ty mi płaciłaś za pokój czy spali u kogoś w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzl
Płaciłam za pokój na dwie doby, bo wiadomo odległość spora. Mieliśmy salę w hotelu, także spanie w miejscu wesela było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem powiedz parze młodej że nie chcesz przeszkadzac no i czuć się komfortowo i żeby zapewnili wam taki komfort jak wy im. Mów wprost bo ludzie czasem zapominają jak było jak to oni byli proszeni na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na waszym miejscu dalabym wlasnie wiecej. np 300 zl to i tak malo ale wiecej niz oni. wtedy ja bym finansowo nie ucierpiala a im by bylo wstyd:) tym bardziej dalabym wiecej a ze nisko postawili poprzeczke to 200 300 zl to mysle ze nie duzo. a pokazecie swoj gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie im nie bedzie wstyd tylko wrecz przeciwnie beda sie smiac,ze oni dali mniej a dostali wiecej i beda sie wlasnie siac z waszej naiwnosci. Jak komus jest wstyd i czuje sie glupio to sie nie chwali ile to kreacji zakupiono i butow a juz nie rzuca sia takich durnych komentarzy.Ot tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×