Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealnywzrost

Idealny wzrost meski

Polecane posty

Gość gość
A faceci wolą kobiety o IQ wyższym niż 67 więc możecie pomarzyć nie tylko o tych 200 cm ale również o tych 160 ;-) ...i proszę bez jęków i bluzgów frustratki, przecież facet też ma prawo mieć gust, woleć mądrzejszą od przygłupa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Księżna Udzielna
Dla mnie powinien mieć minimum 210cm! Jak nie ma 210cm to nie facet tylko konus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustak z dyskoteki
hehe dla mnie musi miec duże bicki i miec z 190cm wzrostu i najlepiej IQ podobne do mojego czyli nieprzekraczające temperatury na dworze (tak około 15-20IQ będzie idealnie) hehe hehe! Pozdróffki <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępak z klubu
co jak co ale chlopak musi byc zawsze 2 razy wiekszy od dziewczyny! inaczej to nie chlopak. jak dziewczyna ma 1.60 to on powinien miec 320cm i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluchaaaaaaa
mi też wystarczy żeby był wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
186cm ❤️ Sama jestem niska ( 164-165 ) ale uwielbiam wysokie buty. Przy moim skarbie nie ma problemu bo zawsze bedzie wyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne gusta. To, że ktoś podał 190 nie znaczy, że nikogo nigdy nie znajdzie. Skąd ten pomysł w ogóle? Czyżby ktoś miał z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly_was_here
Ja mam 172 cm wzrostu, ale spotykałam się kiedyś z facetem o wzroście 168 cm. Na obcasach byłam od niego wyższa o co najmniej pół głowy, ale nie przeszkadzało to ani mnie, ani jemu. Wzrostu sobie w końcu człowiek nie wybiera i nie ma co dyskryminować kogoś z tego powodu ani samemu popadać w kompleksy. Teraz mam wysokiego chłopaka (187 cm) i jego wzrost również nie miał dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 180 cm do 186-187 wyzszych nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laseczki wola takich 2 metrowych, bo nie muszą klękać chlapiąc dzidę - proste :D PS. nie wiem, czy zauwazyliscie, ale to glownie takie malutkie pigmejki po 150 cm sie ogladaja za takimi kolosami, chyba jakies kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam dziewczyny życzę chłopaków za mężów z jak najwyższym wzrostem. Gdy w wieku 40-50 lat zostaniecie wdowami to wtedy być może zrozumiecie jakimi głupimi c****i byłyście za młodu. Im wyższy wzrost tym krótsze życie człowieka. Nauka już to dostrzega. Widziałyście kiedykolwiek stulatka który miałby 190 cm wzrostu. Oczywiście że nie. Zazwyczaj tacy ludzie maja 150 w butach i kapeluszu.I ważą równie mało.Tylko później nie płaczcie że jesteście same, partnera na życie trzeba umieć wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoseP
Dla mnie istotne,żeby był chociaż mojego wzrostu czyli 175 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież im o to wlasnie chodzi... przejąć emeryturkę po takim i chulaj dusza w sanatoriach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. i zawsze ten tekst "zeby mnie obronil", "czuje si ebezpiecznie" - co za glupoty. Nie raz widzialem jak taki 2 metrowy spie*rdzielal, a ten zwykly 160-170 napierdzielal sie za trzech. wzrost nie ma nic do rzeczy w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×