Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie na temat związku

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie co sądzicie o związku starszej kobiety z młodszym mężczyzną ? ja uważam że to sensu nie ma bo młodszy facet prędzej czy później i tak zacznie oglądać się za młodszymi od siebie i że dla kobiety 10 lat to zbyt duża przepaść ... Ale proszę napiszcie co Wy sądzicie na ten temat Czy wchodziłybyście w taki związek czy zdecydowanie nie ? [a mężczyźni też możecie pisać co sądzicie o starszych od siebie kobietach ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam taką parę, ona po 50, on 30. jest w niej zakochany na zabój, zostawił dla niej swoją dziewczynę nieco młodszą od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lat to mój miałby 16... :D ekhm :D nie no ale jakby ja miała 46 a on 36 to nie tak źle, mi się wydaje, że w rzadkich przypadkach taki związek ma szansę powodzenia, bo niektóre związki są budowane na pasjach i zgodności charakteru i facet ma inne priorytety i nie każdego kręcą małolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jakoś nie wierzę
nie wierzę w to że facet zakocha się w starej d ... Sorry ale kobieta nawet jeśli atrakcyjna jest to jednak upływ czasu jest nieubłagalny i widoczny na jej ciele .. Jeśli nie teraz to za kilka , kilkanaście lat na pewno .. a wtedy np. jak kobieta będzie mieć lat 60 to dany pan 50 letni na pewno oglądać się będzie za 30 letnimi kobietami więc patrząc perspektywicznie nie daję szans na taki związek ...... [oczywiście wyjątki zapewne istnieją .. są gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×