Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetów

Polecane posty

Gość gość
Ale mają Cię gdzieś, choć są w związku z Tobą, czy po prostu Cię ignorują? Bo to drugie to nie jest nic złego, ale to pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powyżej ja napisałam: To wychodzi na to, że jestem mega beznadziejna i nie umiem rozkochać w sobie faceta. Ja się zakochałam pierwszy raz w życiu (mam 25 lat). On wszystko nakręcał. Naprawdę czułam, że mu się podobam. Powiedziałam mu tylko raz ze tęsknię za nim i potrzebuję więcej spotkań. Na kolejnym spotkaniu powiedział, że czuję coś do innej dziewczyny. A ja głupia cały czas o nim myślę i mam nadzieję, że się odezwie do mnie. Od tego spotkania minęło 3 tygodnie już. Naiwna jestem, nie? A on bardzo mi się podoba, jest dla mnie idealny(na tyle ile go poznałam oczywiście). A wychodzi na to, że spotykał się ze mną tylko z braku laku. Kurde u innych facetów mam powodzenie, chcą się ze mną umawiać, ale tylko tacy z którymi ja nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy krytykują Mateusza nie wiedzą co to miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Nie ma idealnego faceta czy kobiety dla tej drugiej strony. Co najwyżej my go idealizujemy i to jest poważny błąd który potem działa na naszą niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Ojojoj gdyby nie to idealizowanie,to mało który związek by przetrwał.Tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jeśli by mi na niej zależało to nie ma takiej opcji. Wtedy to nawet bardzo dobrze, jak Ona też się stara i okazuje że jej zależy. Ale bardzo często jedna strona chce a druga nie niekoniecznie - i wtedy faktycznie, wielu kolesiom się nie chce, bo i po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×