Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetów

Polecane posty

Gość gość

Czy naprawdę tak jest, że jak faceci już zdobędą kobietę to już odpuszczają? Albo gdy to kobieta się stara? Albo gdy widzą, że kobiecie zależy? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam wszystkich którzy mi się podobają olewać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Ta Jedyna, to nie odpuszczą przynajmniej przez wiele lat :) Jak Ta Jedyna się stara, to faceta to tylko motywuje, by samemu dawać jej jeszcze więcej. Jeśli to Ta Jedyna, to facet chce dawać więcej niż otrzymuje, więc jeśli jej zależy, to facetowi podwójnie. Ale: 1. Mówię za siebie. 2. Chodzi tylko o Tę Jedyną, a nie każda dziewczyna to Ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet w końcu chce stabilizacji a jak o partnerkę całe życie trzeba się starać to gdzie tu stabilizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym ciągłym staraniu jest największa frajda. Jak widzisz tę radość u dziewczyny, gdy ciągle okazujesz jak dla Ciebie jest ważna, choć niby rutyna już dawno powinna wyżreć romantyzm. Nie ma lepszego widoku niż dziewczyna uszczęśliwiana przez swojego faceta po wielu latach związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateuszr1989 - marne prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz192
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam serio. Są tu jacyś mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz - a ty co jestes klaunem zeby zabawaic dziewczyne ? Jestes mezczyzna! masz ojca w domu ? to niech ci powie gdzie sa jaja i co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wychodzi na to, że jestem mega beznadziejna i nie umiem rozkochać w sobie faceta. Ja się zakochałam pierwszy raz w życiu (mam 25 lat). On wszystko nakręcał. Naprawdę czułam, że mu się podobam. Powiedziałam mu tylko raz ze tęsknię za nim i potrzebuję więcej spotkań. Na kolejnym spotkaniu powiedział, że czuję coś do innej dziewczyny. A ja głupia cały czas o nim myślę i mam nadzieję, że się odezwie do mnie. Od tego spotkania minęło 3 tygodnie już. Naiwna jestem, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Mateusz,bądź sobą.Nie bierz do serca wypocin pseudo kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział o zabawianiu? Widać, że nie spotkałeś jeszcze prawdziwej kobiety :) Tu chodzi o czułość, prawdziwą miłość w gestach, a nie słowach. Pustaki nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że jak facet odpowiednio dobiera gesty, komplementy etc., umie "przekazać" swoją miłość, to dziewczyna dostaje skrzydeł bez Red Bulla :) Współczuję tym, którzy jeszcze tego nie odkryli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz wajchę przełóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski czyli jaki? Masz dziewczynę w ogóle Mateusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co robisz o tej godzinie na damskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do "męskiego romantyzmu", tego się nie da zdefiniować, to po prostu się czuje kiedy facet jest romantykiem, bo jest pierdołą, a kiedy jest romantykiem, bo jest prawdziwym facetem. To dwa różne romantyzmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh... wiesz, że ja też się uczę do egzaminu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski romantyzm, to np. gdy facet zamiast układać słabe wiersze (dobre byłyby ok, tylko trzeba talentu), mówi Ci, że "marzę o tym byś była bezpieczna" albo gdy jesteś chora ugotuje Ci obiad, chociaż ma mnóstwo innych spraw na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Nie rozumiem. Ja się starałem 5 lat, potem kolejnych 25 i czynię to dalej. To jest podstawa dobrego związku. I jeżeli obojgu dalej zależy to czyni to z radością. To jest ich marker życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takiego męża jak Mateusz jesteśmy razem 8 lat, a wielka miłość nadal kwitnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ja na takich facetów nie trafiam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakich trafiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy mi się podobają mają mnie gdzieś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×