Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Fajne sklepy z zabawkami dla dzieci i do szkoły

Polecane posty

Gość gość

Jakie sklepy wam się podobają? Gdzie warto kupić coś w korzystnej cenie? Duży wybór? Czekam na wasze sugestie. Powoli zbliża się okres okazji na prezenty dla dzieciaków w mojej rodzinie i nie mówię tutaj o gwiazdce a o urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość number25
Może tulandia.pl? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej niż do sklepów jestem przywiązana do marek, moje starsze dziecko nie chodzi jeszcze do szkoły więc wchodzą w grę tylko zabawki, chicco, fiisher price czy lamaze, po prostu szukam okazji, najczęściej w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tulandia.pl obecnie mają w promocji fajne plecaki do szkoły. wiadomo, że szkoła już się zaczęła miesiąc temu, ale często zakupy są koniecznie również w trakcie. mojej córeczki plecak do wyrzucenia, choć ma od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam neo24.pl Niedrogo i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orka Wielka
Tulandia.pl przebija się z cenami, z tego co widzę :) Ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek rox
Na Tulandii łatwo coś znaleźć, stronka zrobiona z pomysłem, poza tym wiele z tych zabawek co oferują to są gry edukacyjne które nie tylko bawią ale też i uczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pewnie większość z was chce mieć koszulkę z własnym z własnym nadrukiem napisem itp.zapraszam na stronę gdzie to jest możliwość!! zaprojektuj112.cupsell.pl oraz zapraszam do mojego skromnego sklepu naszeciuchy.cupsell.pl minecraft-all.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Nowak
Dzięki, na tulandia.pl znalazłam grę planszowa jaką szukałam od kilku dni dla syna na urodziny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep z zabawkami oraz akcesoriami dla dziecka to także http://smartboy.pl/ są rzetelni i uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale w smyku np nie dostaniesz tylu gier i zabaw planszowych, na tulandii znajdziesz nie tylko dla dzieci ale też dla tych trochę już większych koneserów tego typu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie smyk jest trochę zbyt drogi, no i tak jak ktoś napisał wybór jest może i duży ale nie w kwestii gier planszowych czy karcianych, w które mogłyby grać nie tylko dzieci, ale też dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pluszakizklasa.pl maja zestawy z pianki do składania. Fajna zabawa nie tylko dla dziecka ale dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zachęcić i polecić zakupy w neo24, jest tam duży wybór zabawek i art. do szkoły dla naszych pociech, w dodatku w jednym miejscu i w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem po zakupach artykułów szkolnych dla dzieciaków w Neo24. Posiadają szeroki asortyment w niskich cenach, bez wychodzenia z domu wraz z dziećmi wybraliśmy co trzeba i szybko dostarczono nam do domu. Witaj szkoło z Neo24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Neo24 ruszyła fajna usługa Neoexpress, dziś zamawiasz-dziś dostajesz. Artykuły szkolne dla dzieciaków tak kupiłam i za niewielką opłatą, za parę godzin towar miałam w domu. Bardzo wygodna forma zakupów, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachalna reklama zniechęca a nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Neo24 to sklep RTV i AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep z zabawkami dla dzieci to Smartboy.pl od jakiegoś czasu tam kupuje i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość79MAJKA
Ja daję dużyplus neo24 za duży wybór zabawek i akcesorji szkolnych dla naszych, często nieswornych pociech, oraz za niskie ceny. Ousłudzę opisanej powyżej słyszałam , lecz nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze na temat
Zapraszam do sklepu http://www.patimar.com.pl Program ochrony kupujących, możliwość logowania danymi z allegro. Duży wybór zabawek firmowych i importowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na Asport-Junior.pl - znajdziesz tam w szczególności bardzo dobrej jakości plecaki do szkoły. Polecam, bo wiele razy tam kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sklepem z zabawkami jest krolestwodzieci.pl Maja bardzo duży asortyment i dobre ceny. Często zamawiam tam prezent na święta dla maluchów czy na dzień dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sprawdzic www.jokomisiada.pl - zawsze kupuje tam zabawki na wszystkie rocznice i inne urodzinowe rzeczy i dzieciaki zawsze sa zadowolone i chca wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabel34
A ja polecam kinderland24 bardzo często go odwiedzam, ponieważ akurat mam niedaleko. Ale mają też sklep internetowy i jak mam nawał pracy to po prostu zamawiam. Mają nietypowe zabawki, na czym tak naprawdę najbardziej mi zależało. Uwielbiam fajne rozwijające zestawy edukacyjne, gry zręczniościowe i pamieciowe a tam to wszystko znajduje także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu http:jlbaltic.istore.pl - zabawki i artykuły szkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka58
Szukam prezentu dla wnuka i ma to być rozkręcany dinozaur http://nianio.com.pl/ Zabawka manualna, firmy Dumel. Tylko nie mogę znaleźć sklepu z takimi zabawkami. Jeśli spotkaliście takiego dinozaura proszę o namiary na sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaae
Jak szukasz wysokogatunkowego asortymentu przeznaczonego dla najmłodszych dzieci to zajrzyj koniecznie tutaj www.CuddlyZOO.pl. W tym sklepie internetowym skompletowałam całą wyprawkę dla mojej córeczki. Kupiłam genialną pościel dla dziecka i całe wyposażenie wózka. Często korzystam również z atrakcyjnych pod względem ceny promocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×