Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara tee

Postanowiłam zaszantażować męża rozwodem

Polecane posty

Gość barbara tee

Mąż nie wyraził zgody bym sprowadziła rodziców do siebie Syn Drugi syn z żoną Oraz córka Oni również nie wyrazili zgody na to bym sprowadziła rodziców do naszego wspólnego rodzinnego domu. Dom jest duży. Bliźniak, w jednej 6pokojowej połowie mieszka syn z żoną oraz synem i córką, teraz urodzi im się 3 dziecko. W drugiej połowie również 6pokojowej mieszkam ja z mężem, syn oraz najmłodsza córka ze swoim synem. Synowa powiedziała mi że nie powinnam sprowadzać rodziców bo wiadomo ile ona i syn mogą mieć jeszcze dzieci. Co do swojego męża, to moi rodzice nigdy go nie lubili, poniżali go, wyzywali od roboli, nieudaczników i do tej pory by się z nim kłócili. Mąż jest po zawodówce po latach pracy dorobił się firm, domu w którym mieszkamy oraz jednego apartamentowca. Moi rodzice to starzy schorowani ludzie, matka się bardzo powolnie rusza, ciężko jej wykonać jakiekolwiek czynności samodzielnie a ojciec jeździ na wózku. Opiekę zapewnili im - Siostra która ma wsparcie w swoim mężu i córce - Brat któremu pomaga żona, córka i syn A ja zostałam sama z tym wszystkim, odwiedzam rodziców jak tylko mogę. Mój brat i siostra dostali po połowie dom, rozmawiali ze mną kilka dni temu i poprosili mnie bym wzięła rodziców do siebie. Ja uległam i powiedziałam że załatwię to z mężem. POSTANOWIŁAM ZASZANTAŻOWAĆ MĘŻA ROZWODEM, że jeśli on i dzieci nie pomogą mi w opiece nad rodzicami to ja sama od nich odejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd nie szantażuj bo to nieprzewidywalne jest i nic dobrego z tego nie będzie Jeśli koniecznie chcesz zaopiekowac się schorowanymi rodzicami, to zrób TO i sama się wszystkim zajmuj. Nie musisz w to wciągać męża i dzieci, nie musisz też szukać przyzwolenia od męża, nie spodziewaj się jednak z ich strony radości z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wśród twoich krewnych nie ani jednego człowieka z odrobiną honoru i przyzwoitości? Rodzice chcą się wpakować do domu zięcia którego poniżali i wyzywali. Rodzeństwo wzięło chałupe i się wypieło. Ty będziesz szantażować. Twoje dzieci jeszcze gorsze. Aż strach spotkać toje wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale skoro rodzenstwo wzielo DOM to niech sie rodzicami opiekuje! mam nadzieje, ze jak juz meza zaszantazujesz, przegrasz w sadzie i zostaniesz z niczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wzięli dom to teraz chcą się pozbyć rodziców? Niech się nimi zajmą skoro zgarnęli dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wpis to bełkot absolutny, ale chyba cię bóg opuścił. Rozumiem poczucie obowiązku, ale niby dlaczego chcesz go cudzymi rękoma wykonywać? Piszesz, że brat z siostrą dostali dom - dlaczego to ty masz się zająć rodzicami na starość? W dodatku rodzice są konfliktowi, nie trawią się z twoim mężem, zatrujesz życie całej rodzinie, ale jak się chcesz poświęcać to proszę bardzo. Tylko się nie zdziw, jak mąż zwieje w podskokach, zostawiajac cię bez kasy, bo jak znam życie, to nie pracujesz. Jest was trójka rodzeństwa - złóżcie się na opiekunkę, która zamieszka z rodzicami albo na dom opieki, gdzie rodzicami zajmą się profesjonalnie. Dla osób tak schorowanych opieka domowa jest nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odejdz :D ciekawe gdzie zamieszkasz idiotko razem z rodzicami :D zachowujesz sie jak gówniara, zebys czasem nie wyladowała na bruku z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha to musi być jakaś prowokacja. Rodzeństwo wzięło dom a rodziców masz wziąść TY. Niezły podział :) Ale pomysł masz dobry- zaszantżuj rozwodem, odejdź od rodziny i wprowadź się do domu rodziców i rodzeństwa. Najlepiej z córką, zięciem i sąsiadką ;) Twoje rodzeństwo chyba troche bardziej sprytne niż Ty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
jak ja ostatnio zaszantażowałam męża rozstaniem to mało się nie rozwiedlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×