Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bardzo smutna samotna dziewczy

jest mi bardzo smutno

Polecane posty

Gość bardzo smutna samotna dziewczy

Jest mi bardzo źle. Z moim partnerem jestem od 7 lat, wiele razem przeszliśmy. Ale ja nie jestem pewna czy go kocham, czy to tylko przyzwyczajenie. I pewnie dlatego, że nie wiem, można wywnioskować że to nie jest ten, z którym chcę spędzić resztę życia. W poprzedniej pracy zainteresował się mną pewien chłopak, również jest w dlugoletnim związku, po nie udanej próbie oświadczyn ( wybranka odmówiła ). Nie pracuję już w tej firmie. Był czas, że zrozumiałam że jest mną zainteresowany, przez długi czas sie nie orientowałam, dopiero osoby postronne mnie o tym uświadomiły.. i wpadłam, jak śliwka w kompot, zauroczyłam się nim. Studiujemy na tej samej uczelni, to on mnie na studia namówił, wspierał, w przeciwieństwie do mojego partnera. Mieliśmy bardzo dobry kontakt ze sobą w pracy i dość dobry poza nią, widywaliśmy się w szkole, często czekał by mnie odprowadzic na stację metra. Zaproponował mi jednego dnia kawę i ciasto lecz odmówiłam, żałowałam tego, ale wstydziłam się. Ja już nie pracuję w tej firmie, jakiś czas myślałam nawet że to uczucie mi przeszło, niestety wróciło. A cała ta sytacja trwała ok. 2 lat. Każdy w firmie nas ze sobą łaczył, nie dało się ukryć, ze chlopak mnie bardzo lubi. Ale ja jak to ja.. zorientowałam sie chyba za późno.. Poza tym on nadal jest w związku. Nie wiem po co to piszę, chyba muszę to z siebie wyrzucić. Jest mi naprawde bardzo źle. i bardzo za nim tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×