Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryta prawda

Oto co zrobiłam dzisiaj i ile wydałam

Polecane posty

Gość ukryta prawda

JEDZENIE -filety z kurczaka - 35 złotych -schabowe - 37 złotych -ziemniaki 4 kilo - 5,50 -crispiano rapallo z milki - 8,90 -ptasie mleczko z milki - 13,00 -delicje z milki - 4,60 -kilo mandarynek - 5,00 -kilo jabłek - 3,00 -kilo gruszek - 4,00 -buraczki 2,50 -kilo ogórków - 4,70 -kilo pomidorów - 3,35 -4 chleby - 12,50 -3 masła - 15, 00 -30 dk kiełbasy żywieckiej - 4,50 -śledzie w sosie musztartowym - 7,50 -śledzie w sosie śmietanowym - 7,50 -fanta - 4,99 -Pepsi - 4,99 -Chipsy - 4,99 -Paluszki słone - 2,00 -Sok Caprio pomarańczowy - 4,60 CHEMIA: - VIZIR - proszek do prania 27 złotych - 15 mydeł - 21 złotych - pasta do zębów - 9 złotych - płyn do mycia naczyń - 5 złotych - calgon 19 złotych - kostki i płyn do zmywarki - prawie 99,45 JEDZENIE NA MIEŚCIE: - Pizza - 25 złotych - Kebab 25 złotych PRZYJEMNOŚCI: - Jeansy - 50 złotych - Kurtka 100 złotych - Sweter - 50 złotych - Skarpety - 10 złotych - Majtki 10 złotych Oto co dzisiaj zjadłam: 7:15-10:00 - Koło 200 bułek z dżemem 12:00-14:00 - Pizza i Kebab 15:00 - Kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki oraz zupa pomidorowa Teraz oglądam telewizje :) I rachunki: -160 złotych prąd, 200 gaz, 200 woda, 200 telefon stacjonarny, 200 telefon komórkowy, 200 czynsz, 200 kredyt mieszkaniowy, 199 cyfrowy poslat, 199 nc+, i po 100 złotych za telewizje astre i telewizje n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdoodokadoudoes
Grycanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wyliczanie to sie robi na fezboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a srake już dostałaś? po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sprzedają jeansy po 50 zł? :O Ja widuję tylko takie za 100, najtaniej 70 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×