Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chester_ak87

Mam 26 lat i szukam pracy potrzebuje porady

Polecane posty

Gość Chester_ak87

Witam wszystkich. Mam 26 lat i szukam pracy. Ponieważ interesuje się techniką komputerową głównie jest to oprogramowanie i sprzęt poszedłem do szkoły policealnej o profilu technik - informatyk. Próbuje różnie się ogłaszać w internecie, ale słabo są tego efekty. Znajomym naprawiam komputery, ale to także nie wiele. Proszę o jakieś pomysły jak i gdzie można w Poznaniu się udać żeby znaleźć prace. Byłem już w urzędzie zarejestrowany, w różnych agencjach i codziennie przewracam Gumtree i inne www w poszukiwaniu pracy. Podam jeszcze jedno z ogłoszeń jakie mam zamieszczone. "Witam serdecznie jestem młodym mężczyzną i poszukuję pracy w branży informatycznej. Mam wykształcenie średnie i obecnie jestem uczniem policealnej szkoły o kierunku technik informatyk. Poza znajomością obsługi komputera zajmuję się także naprawą m.in. odwirusowywanie systemu kopiowanie danych z dysku na płyty CD oraz DVD jak i w drugą stronę Instalacje Windows z całą gamą potrzebnych sterowników oraz aplikacji przegrywanie kaset magnetofonowych na CD lub DVD składanie komputera/ wymiana podzespołów doradztwo przy zakupie sprzętu Odzyskiwanie danych Konkurencyjne ceny. Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt przez adres email:andrzej_kedzior@o2.pl lub telefonicznie 514480059."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kopiowanie danych z dysku na płyty CD oraz DVD jak i w drugą stronę Instalacje Windows z całą gamą potrzebnych sterowników oraz aplikacji przegrywanie kaset magnetofonowych na CD lub DVD składanie komputera/ wymiana podzespołów doradztwo przy zakupie sprzętu Odzyskiwanie danych" To i ja potrafię, a nie mam nic wspólnego z informatycznym kierunkiem. "Mam wykształcenie średnie i obecnie jestem uczniem policealnej szkoły o kierunku technik informatyk." A dla kogo liczy się jakieś studium Cosinus, czy inne studium imienia Kasi Cichopek? :o Ludzie chcący pracować w branży informatycznej kończą studia. STUDIA! Rozumiesz? A jeżeli nie mają studiów potrafią zabłysnąć programowaniem w dobrym stopniu, tudzież innymi technikami. Przegrywać kasety magnetofonowe możesz co najwyżej swojemu dziadkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja jestem absolwentką filozofii i potrafię to, co Ty... a do tego strony www, grafikę i kupę innych rzeczy :D a wcale się nie uważam za grafika ani za informatyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WANKSTA sorry, ale te twoje "umiejętności" są o kant doopy rozbić, tyle to niejednokrotnie dzieci w podstawówkach potrafią , szkoda że nie napisałeś jeszcze że pilota od telewizora potrafisz obsługiwać, żałosne 10.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Wiesz, ja jestem absolwentką filozofii i potrafię to, co Ty... a do tego strony www, grafikę i kupę innych rzeczy smiech.gif a wcale się nie uważam za grafika ani za informatyka XXXXXX ale wy jesteście takimi chamami i prostakami mimo studiów, że aż się słabo robi jak się was czyta. Ty szmato po filozofii trochę klasy by ci się przydało, bo na razie to pokazujesz tylko jakim dnem jesteś mimo dyplomu... a do Ciebie autorze to ja Cię podziwiam, ja nie mam takich umiejętności jak Ty, jak dla mnie jesteś niezły i powinieneś szybko znaleźć pracę. A tymczasem możesz sobie dorabiać, czasem ktoś złapie wirusa i nie stać go żeby bulić kilka stów na naprawę, więc ty możesz brać mniej i mieć jakieś zlecenia, życzę ci powodzenia, dla mnie to czarna magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew_DD
Witajcie ponownie. Brak mi słów jakie mamy wspaniałe społeczeństwo. Człowiek szuka pomocy a zostanie oblany gównem od góry do dołu. Wspaniale, że tak wspaniale znacie się na komputerach. Macie super studia i zero kultury. Miałem nadzieje że trafie na trochę inne podejście z waszej strony ale się pomyliłem. Co do mnie nie uważam się za super informatyka, lecz za mężczyzna który ma pojęcie o komputerach i chce pomagać innym tudzież pracować w serwisie komputerowym lub biurze. "XXXXXX ale wy jesteście takimi chamami i prostakami mimo studiów, że aż się słabo robi jak się was czyta. Ty szmato po filozofii trochę klasy by ci się przydało, bo na razie to pokazujesz tylko jakim dnem jesteś mimo dyplomu... a do Ciebie autorze to ja Cię podziwiam, ja nie mam takich umiejętności jak Ty, jak dla mnie jesteś niezły i powinieneś szybko znaleźć pracę. A tymczasem możesz sobie dorabiać, czasem ktoś złapie wirusa i nie stać go żeby bulić kilka stów na naprawę, więc ty możesz brać mniej i mieć jakieś zlecenia, życzę ci powodzenia, dla mnie to czarna magia oczko.gif" Dziękuje za obronę i dobre słowo, jeśli będziesz potrzebowała wsparcia możesz pisać. Maila podałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMATYK Z KOZIEJ DUPY
taki z ciebie informatyk jak z koziej d**y trąba. tyle to i ja potrafię a jestem po zawodówce i mieszkam na wsi, nie ma sie czym chwalić chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie umiem tego co Ty. Nie zrazaj się głupimi komentarzami, dobrze, że szukasz. A może próbuj na różne stanowiska, a te umiejętności traktuj jako dodatkowy atut. Mój kolega pracował w drukarni na dtp ale umiejętności ktore podałeś okazały się b.przydatne w tym miejscu pracy. Porobił jakieś sieci, zdalne pulpity, naprawiał zepsute komputery itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×