Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak z małego miasteczka

Pracuje i nic nie mam ze swojej wypłaty

Polecane posty

Gość chłopak z małego miasteczka

Matka 50 lat bezrobotna Ojciec 50 lat bezrobotny Matka bezrobotna, mówi że jest dlatego bo mnie urodziła. Ojciec bezrobotny, mówi że dlatego że raz przyniósł wypłatę i matka miała ją dwa dni, więc pracuję dorywczo, coś tam porobi. Ja pracuję w ten sposób: od 8-14:30 roznoszę ulotki co tydzień mam 160 złotych oraz w fabryce od 15-23( często biorę nad godziny i weekendy) i mam 1400 na rękę. Mieszkam z rodzicami i oddaje matce całą wypłatę, nic sobie nie kupuję. Na bilet nie muszę wydawać bo pracę mam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
masz przesrane ale jest szansa ze sie usamodzielnisz.Wynajmij jakis pokój.Reszta kasy powinna starczyc na w miare imprezowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z małego miasteczka
Tylko co zrobić jak rodzice mają pełno długów, oboje mieli przez rok własne działalności gospodarcze: wzięli dotacje z urzędu pracy - ZUS - Urząd Skarbowy - Kredyty-Chwilówki - Provident - Lukas Bank - Stefczyk - Szybkie chwilówki -Oraz u osób od których brali towar - a także PZU, ojciec spowodował wypadek jadąc samochodem I co tutaj zrobić w takiej sytuacji???? Komornik do nas przychodzi, sprawdza co jest do zajęcia (już nic nie ma), ja już nie mam sił a tutaj rachunki gonią. Szczególnie prąd i gaz. Często nazbierają się3 rachunki na raz. Rodzice namawiają mnie teraz żebym wziął jakąś pożyczkę albo chwilówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z małego miasteczka
Znalazłem zeszyt w którym matka spisała długi swoje i ojca: chłopak z małego miasteczka Rodzice mają takie długi: Urząd Skarbowy: matka 2,5 tysiąca , ojciec 3 tysiące ZUS: matka 4 tysiące, ojciec 5 tysięcy Kredyty-Chwilówki: 11 tysięcy pożyczki PROVIDENT: 10 tysięcy LUKAS BANK: 35 tysięcy STEFCZYK: 18 tysięcy Szybkie chwilówki: 700 złotych ale tutaj widzę też inne długi: PLUS: niewywiązanie się z umowy matka ma koło 2,5 tysiąca złotych PZU: ojciec ma 4 tysiące Osoby od których brali towar: matka na 80 tysięcy złotych (od wszystkich firm których brali towar), ojciec na 89 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×