Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Laura56

Problem z uczuciami

Polecane posty

Gość Laura56

Pewnie sporo z was spotkało się z taka sytuacją słysząc,że gdy dziewczyna mając chłopaka myśli o byłym. Mój problem właśnie tego dotyczy,tylko wiem jedno,że kocham mojego obecnego chłopaka i te 2 lata spędzone razem uświadomiły mi,że to nie zwykła miłość lecz duże zaangażowanie z obu stron co do dalszej przyszłości. Zacznę może od początku aby wszystko było jasne. Mój eks zostawił mnie 2,5 roku temu przez sms-a . Bał się spojrzeć mi prosto w oczy i powiedzieć,ze to koniec. od tamtego czasu nasze relacje się zmieniły. Miała być przyjaźń a tej przyjaźni nie było. potem zwykłe "cześć" w szkole i poza nią aż do udawanie,ze się nie znamy.W miedzy czasie on gadał na mnie a ja tym samym sie odwdzięczyłam. trochę to bolało bo dość długo starałam sie o niego i te moje "dawne" szczęście długo nie potrwało. Dałam sobie spokój nad rozmyślaniem i postanowiłam się tym nie przejmować. trochę czasu minęło i poznałam Arka. jestem z nim 2 lata to on otworzył mi oczy,przy nim zrozumiałam,że życie jest piękne. Kocham go i nie zamienię go na "inny model" . Problem w tym że w zeszłym roku mój eks się do mnie odezwał. Oczywiście na tel. Przeprosił mnie za wszystko,za to,ze mnie zostawił w taki sposób i żałuje ze mnie zostawił. Dałam mu do zrozumienia,że to co było już nie wróci i ogółem,ze było minęło. Od tamtej pory sporadycznie pisałam do niego jak mu sie wiedzie(był z moja koleżanką) itp. Mieliśmy dobry kontakt. Teraz tego nie ma. Zostawił moja znajomą i od tej pory się nie odzywa. Wczoraj widziałam go w mieście z kilkoma dziewczynami i oczywiście zachował sie tak jak po zerwaniu. Jak obcy człowiek.Wiem,że to głupie,że myślę o nim ale nie w taki sposób,że nadal coś czuje do niego,lecz w taki,ze brakuje mi kontaktu z nim. Nie wiem co mam zrobić bo mam mętlik w głowie. Kocham obecnego chłopaka a jak widze mojego eks to o razu przypominają mi się dwane spędzone z nim chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 09:21, marinero napisał:

To naturalny proces.Wychodzi sie ze zwiazku dosc trudno,szczegolnie gdy sie jest zaangazowany emocjonalnie.Po latach zawsze cos tam w sercu drgnie.

Z tego co opisalas to bylo zwykle "zero" a wiec potraktowal cie jak szmate .Tak na to tzreba spojrzec obiektywnie.

Zle zrobilas ze z ni podtrzmywalas korespondencje.On zerwal i udawal ze cie nie zna ...to bye! Trzba bylo wykreslic goz  emocji .Zle robisz ze to rozkminiasz.

Opowiedz o tym swojemu  obecnemu chlopakowi i wyraznie zaznacz ze nie bedziesz z tym gosciem sie kontaktowala. nigdy wiecej.Sprawa zamknieta! Taka akcja cie ustrzeze przed przykrymi nieospodziankami jakie ten bywszy moze ci zrobic  w przyszlosci bo sama potwierdzilas ze rozpowiadal juz w przeszlosci rozne o tobie bajki.Zrobi to ponownie.Sama sie zdziwisz jak to uslyszysz.Tu da znac jego urazone ego.Takie szmaty ludzkie juz tak maja .To sprawdzone ! Twoj obecny chlopak tez bedzie wiedzial w tej sytuacji na czym stoi  i nie rozwali ci to fajnego zwiazku .

A w ogole to ze myslisz to jest malo praktyczne bo  to jest naturalny ludzki mechanizm ze pragniemy tego zawsze czego jest w niedomiarze!:) a jak bedzie przesyt, to odrzucamy! odpychaj wiec te mysli o bylym a skuop sie na obecnym i na nim skoncentruj aby nie obudzila sie w nim watpliwosc  czy aby to on jest tym nr 1 ?! LOL bo rozwalisz sobie sam te relacje :)Niepotrzebnie ! 

Po tylu latach jej sytuacja życiowa mogła ulec zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×