Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
agata obys miala racje ze zgubimy kilogramy,chociaz moja znajoma na piersi wlasnie przytyla.ja bede ograniczac jedzenie,kupie pas poporodowy i bede na rowerku cwiczyc wieczorami a m z malym bedzie .moj nogami tez rusza strasznie az takie pagorki sie robia:)a jak pupe wypina to boli bo uciska wtedy.dziewczyny juz niedlugo beda nasze dzieciatka z nami:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam nikogo, kto przytył na piersi, mam kolezanki co rodziły niedawno, wszystkie zgubiły już kg, wiekszosc z Was puchnie, to sa dodatkowe kg, ja kiedys schudłam 10 kg, jadłam zdrowo, zupy jarzynowe, ciemny chleb, i potem juz wyglądałam jakbym była chora, takze teraz chciałabym ważyc 55 kg i to moja waga do ktorej bede chciała wrocic i dam rade! Wszystkie damy, mnie martwi brzuch, mam duzy i co z tą skórą i mięsniami? moze już nie wrócić do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata nie wiem od czego to zalezy ze jedne chudna drugie nie przy cycu.wczoraj siostra mowila ze jak urodze to przyjedzie do szpitala zobaczyc malego ale na revce mowi ze wezmie jak bedzie mial z miesiac:)ciekawe ile wazy teraz moj igor.mysle ze za2tygodnie bede miec usg mowil ze zrobi przed porodem zeby sprawdzic wszystko.w piatek wizyta mnie czeka a jutro moze meble przywioza:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam się ewakulowac z kościoła,znów cukier spadł,a z cukrem okropny bol głowy,wolałem jechać do domu. Teraz leze Damy radę,pięknie schudniemy,musimy:-) ja chce robić godzinę ćwiczeń a godzinę biegac, ale biegać będę jak mąż będzie w domu. Damy radę dziewczyny,tym bardziej że latem się nie chce tyle jeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
A ja przytyłam mało. Do tej pory 7,5 kg a jestem w 34 tygodniu ciąży. Jakiś czas temu tu pisałam że mam założony pessar i grozi mi poród przedwczesny. Teraz odliczam każdy dzień aby przetrwać do tego 37 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, u mnie nieciekawie, bo calkiem stracilam glos :-( Chyba mam zapalenie krtani. Przychodnia zamknieta, wiec musze czekac do jutra. Wczoraj csly dzien bylismy w gosciach, objadlam sie po czubek glowy, tylko maly slabo sie rusza od paru dni. Jak sie nie rozkreci do wieczora to pojade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała też dziśiaj mało i słabo się rusza.W nocy wcale się nie ruszała a zawsze "szalała"w nocy az nie mogłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozbolał żołądek od tego obżarstwa, zjadlam zrazy pieczone z pieczarkami. dobre były ale ciężko po nich. w ciązy mam wrażliwy żołądek, nigdy tak nie miałam. mój maluszek teraz sporo się rusza, to jednak są takie etapy że jeden dzień mu się nie chce, w inny juz fika. Ale wiadomo jak to jest martwi się człowiek. mi z rana puchną ręce, obrączkę jeszcze dam radę zalożyc ale na noc zdejmuje. no i niestety zrobił mi się rozstęp na brzuchu, smaruje oliwką. A myślałam że juz nie będę miała, bo taki miałam jędrny brzuszek. no niestety skóra też ma swoje granice wytrzymałości. rozstęp zrobił mi się z boku przy biodrze. Co do ubrań to ja nie mogę zmieścic brzuszka w żadną bluzkę, wcześniej nie nosiłam takich obszernych więc biorę od mamy. Wczoraj byłam ubrana w tą sukienkę czarno białą co pisałam, fajnie wyglądała, odcinana pod biustem i na dole szeroka. A dziś już leże więc mam spodnie od dresu i bluzkę szeroką tyle ze troche lepsiejszą, a nie taką codzienną. mam nadzieje, że dzisiaj już nie będzie żadnych gości, bo szczerze to mi się nie chce. Wczoraj wieczorem sobie leżelismy z mężem do 1 w nocy i rozmawialismy o dzidzi, że następne święta już będą weselsze:) Mąż mnie namawiał, żebym jechała z nim na 2 godzinki ale nie chcialam, tam jest za dużo gości, nie miałabym gdzie się położyc a siedziec i się męczyc nie ma sensu, pózniej brzuch mi twardnieje jak długo siedzę. tym bardziej, że maluch znowu chyba mi puka w szyjkę bo czasem kłuje. Dzisiaj rano poszłam siku, przestałam sikac a tu dalej leci, juz się wystraszyłam ale to jednak było jeszcze siku wymieszane ze śluzem. Ja jutro albo po jutrze biorę się za pakowanie torby, ubranka dla synka już mam odlożone te które biorę do szpitala, trzeba tylko przeprasowac i spakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej dziewczyny, pozdrawiam świątecznie:-) u mnie luz blues:-) wczoraj wesoło bylo bo siostra z mężem i dzieciakami caly dzień byli. Ja strasznie spuchłam,walczymy z ciśnieniem,nawet po 3tabletkach dziennie caly czas mam ponad 150/85-90... W srode mam lekarza a w piątek do szpitala kontrolnie, będę miała ktg wiec jestem w miarę spokojna,że to juz niedługo. wczoraj w nocy nie mogłam spac to wiedzialam na lozku i płakałam,ze tak spojenie mnie boli,że niewygodnie bardzo,jakie tak smutek mnie ogarnął. poczatek-Kochana myślę,że jakbym miała ponad 10lat mniej to tez bym inaczej ciążę przechodziła,mimo ze sie ruszam i nie oszczędzam,to wczoraj zwaliło mnie z nóg i większość dnia leżałam... Stasiek kopie bardzo mocno,mam tylko nadzieję,że nie ma zbyt wysokiego pulsu... torby pakujemy po świętach,będą czekały. pozdrawiam wszystkie mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko kochana !! Napiszcie cos wreszcie pozytywnego bo jak czytam wasze narzekania to dostaje słabości. W kolko jedno i to samo. W waszych wypowiedziach nie ma ani grama radosci czy czegokolwiek. Strach zachodzić w ciaze bo sie puchnie bo zgaga bo sie sikac chce bo w nocy niewygodnie. Wniescie troche radosci na to forum bo sie az czytac nie chce. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto każe czytac??? My to piszemy do siebie, a nie dla kogoś jako lekture do poczytania. No bez jaj, może książkę sobie lepiej poczytaj to ci słabości przejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość,niestety ciąża ma więcej niedogodności niż tych pozytywnych stron.Radość wielka bedzie jak dzidziusie juz bedą na świecie.Każda czeka na finał,a ciąza to etap który trzeba przejsć zeby mieć dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia nie rzucaj sie bo forum nie jest prywatne i kazdy kto ma na to ochote moze je czytac. Jest ogólnodostępne !!! Mozeniejeden przechodziła ogromna tragedie, a tak nie jojczala jak ty i sie nie uzalala. Wyrazilam swoja opinie i koniec. Chyba mam takie prawo ??? Nikogo tez nie wyzywam. Panuje wolnosc slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka kolka-zgadzam sie z toba. Ale jezeli czytaja to przyszle matki to sie odechciewa :-( zero pozytywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu panuje jakis przymus że trzeba pisac pozytywnie, bo akurat ty chcesz poczytac? jeszcze raz przypominam, że my piszemy między sobą a nie jako lekture dla gości, jesli potrzebujesz rozrywki to tu jej nie znajdziesz. a mozeniejeden w to nie mieszaj i przestań już tykac tą dziewczynę. Jesli ktoś chce zostac rodzicem to chyba nie powinien szukac potwierdzenia na forum,a juz pisanie że się odechciewa ciązy po przeczytaniu postów na temat zgagi, rozstępów i puchnięcia jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie piekna pogoda dzisiaj a ja musze zabrac sie za projekty do szkoly niestety, z moich nowy dolgliwosci to bol bioder... no niestety trzeci trymestr najgorszy juz sie nie moge doczekac konca ciazy, jestem aktywna bo chodze do szkoly od pon do czwartku a rano mi tak tetno wali ze umyc zebow na stojaco nie moge... wkurzaja mnie te wypowiedzi goscia bo to napewno ktos od nas- ktos najmadrzejszy na swiecie :-D co do odpowiedzi zgadzam sie z Flavia- nikt nie musi tego czytac- mimo ze piszemy o swoich dolegliwosciach jakos wiele osob to czyta a nie musi.mozemy pisac co chcemy milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Piszemy i dolegliwościach,ale nie zapominamy o tym jak bardzo sie cieszymy przyjściem maluszków na świat!! Przecież mimo,że nas boli,piecze,ciągnie,puchnie to czujemy się najszczęśliwsze na świecie bo juz coraz bliżej do pierwszego spojrzenia,pierwszych chwil!:-) i Flavia ma rację -piszemy tu dla SIEBIE a nie dla reklamy ciąży. Ja mimo moich malych problemów to uważam,że to wspaniały czas, czasami po prostu czujemy sie troszke bezsilne,bo ciało się zmienia i niestety mimo największych checi czasami nie jesteśmy w stanie robic to na co mamy ochote. ja wlasnie wróciłam ze spacerku, poprawiam makijaż i szykujemy sie na wyjazd do siostry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. My z m juz w domciu, u rodzicow duzo miejsca wiec wszyscy gdzies blisko siebie porozkladani na lozkach ;) chlopaki twierdza ze kaca nie maja ;) Bratanica poszalala z wujkami i pistoletami na wodee. A ciotki ;) sprzataly. O jedzeniu to myslec nie moge :D Ja mam okolo 8,5kg na plusiee. Pewnie jutro bedzie wiecej. A w srode wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczeta :D Ja wlasnie wróciłam od tesciow, a za niecala godz jade do kosciola. Dzisiaj mam takie dziwne (?) uczucie.. strasznie brzuch mi sie spina, ale nie na dole tylko tak bardziej od góry. Tak jakbym robila brzuszki. Hehe. Od kilku dni opada mi brzuch w sumie to juz opadl i jak siedzę to opiera mi sie o moje grube udziska. Aaaa i jeszcze tesciowa uswiadomila mnie, ze mam napuchniete kostki i nogi. Ejj wiecie, ze ja tego nie zauwazylam. Oczekujaca- powiedz mi proszę czy robilas juz ten wymaz na paciorkowca i ile placilas jezeli w ogole placilas ? I jak to mniej wiecej wygląda i ile sie czeka na wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my bylismy u moich rodzicow i m popil i wkurza mnie:/ bylam na lodach bo cieplutko dzisiaj20stopni.juz niemoge sie doczekac jak maly sie urodzi i bedziemy spacerowac:)gosciu jesli chce ktos dziecko to nieszuka sie odpowiedzi na forum.jedna kobieta znosi ciaze super inna tragicznie tego niewiesz i niewybierzesz sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy rano na spacerku potem do moich rodzicow pojechalismy ale juz jestesmy w domku oczywiscie o lozeczku moge pomazc bo zmeczony:), od tych swiat robie kazde w domu na wigilie do rodzicow jednych drugich a dwa dni u siebie i jesli chce niech przychodza mam dos awantur ktory dzien u kogo :). POsiedzialam 2,5 godz i brzuch sie napina na maksa co chwilke nie nadaje sie juz do ludzi czasem jak czytam ze to robicie to to wydaje mi sie ze ja jestem sierota ale u mnie juz 36 tydzien wiec miedzy niektorymi z was to różnica jeszcze daj boze tydzien :).W piatek wizyta u gina ale jutro zadzwonie co i jak z tym cisnieniem robić czy to nie szkodzi mam tak nisko hyba to lepiej niz wysokie. Tata mi pozyczyl cisnieniomierz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dla niektorych ciaza jest pieknym okresem ale nie dla mniie i bede marudzić :) Flavia mi tez sie zrobily 2 ale obok pępka brzydkie sa iupie sobie bio oli czy jak to sie nazywa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m własnie wraca od teściów. tez bym zjadła loda. juz mi sie nie chce tego świątecznego jedzenia bo zgagę mam od smażonego. zjadłabym sobie jakiejs lekkiej zupy. mnie jakieś 2 godz temu zaczął bolec kręgosłup, masakra. nie wiem czy maluch się tak ułożył czy co. teraz cały czas wypina pupę i czuje ucisk na kręgosłupie. dokładnie oczekująca, każda z nas by chciała miec lekką ciąże bez bóli i dolegliwości a nie zawsze tak jest. kto nie przechodził ten nie zrozumie i tyle mamoK- lepiej miec niskie ciśnienie niż wysokie, ja chyba tez mam niskie, nie mierzylam ale czuje po sobie. Zazdroszczę ci że masz juz 36tc, u mnie 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia lepsze niskie cisnienie.ja tez w piatek mam wizyte i zaczne36tc wiec gonie cie z poczatkiem czerwca:)moj maly kopie dzisiaj aby bluzka skacze.znalazlam spodnie fajne w szafie ale w brzuchu niezapne bo nisko jest ale po porodzie bede w nich chodzic:)wiecie pojechalabym tak na impreze ze hej a teraz juz moge pomazyc:poczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia u mnie mama miala rosołek niby dla dzieci:),ale kazdy chętnie zjadł :). Oczekująca każda doczeka się finału to nie gonitwa, chociaz niezly maraton dla kazdej z nas:). W sumie tak myślę kube urodziłam 7 dni po terminie jakby teraz sie tak stało to byłby czerwiec:) prawie. Oby tak sie nie stało. Wczoraj o 20:30 byl super film na 1 francuski o murzynie ktory podja opieke nad sparalizowanym milionerem ogladalyscie dawno mi sie tak fajnie nie oglądało dramat ale z humorem tak się naśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przerażona tym co się ze mną dzieje, w przeciągu tyg poprawiłam się 6 kg! Jestem cała spuchnięta jak bania, kostek mi nie widać. Wczoraj od teściów omal nie wracałam na boso bo nie dam rady butów założyć. Jak jutro będę mieć kolejne 2 kg na plusie zadzwonię do swojego lekarza bo to chyba nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek, lepiej idz jak najszybciej. Powinni od razu sprawdzic, czy nie masz bialka w moczu i skontrolowac cisnienie. Lepiej dmuchac na zimne. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek pewnie opuchłaś woda ci się zebrała ze aż 6kg, musisz zapytac lekarza czy może tak byc, ja się na tym nie znam więc nic nie podpowiem. ja nie sądzę zebym urodzila po terminie, myslę ze urodzę przed. aby nie za szybko. juz bym chciała byc np w 37 albo 38 Dziewczyny czuje taki ucisk na kręgosłup na dole jakby mi mały go wypychał w drugą stronę, albo nie wiem co, dosłownie takie uczucie i boli mnie to mocno. czy któraś z was tak miała bo nie wiem skąd takie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×