Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mama ala
Cześć dziewczyny,szkoda że nie pisałam z Wami dłużej ,byłabym bardziej wiarygodna :) Gosza -mam pytanie,pisałaś że jesteś z Otwocka ,czy rodziłaś w tutejszym szpitalu? ja tak, czy byłaś zadowolona z opieki i tak ogólnie? poozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Kupiłam tarkę plastikową i starłam kawałek jabłuszka.Zjadła 2 łyżeczki,więcej jej nie dawałam,na pierwszy raz wystarczy.Trochę krzywiła się. Gosza,nie wiem ile moja teraz wazy ale napewno nie podwoiła masy urodzeniowej,musiałaby ważyć 7.100 kg.a napewno tyle nie waży.Myślę,że może z 6.500 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Magdalena111 zrób posiew moczu bo to prawdopodobnie bakterie w moczu lub inne zapalenie ale warto sprawdzić i nie czekać długo tym bardziej nie wolno zaszczepić przy zapaleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ile tu nowych nie przesadzajmy wczesniej mozna bylo na spokojnie poczytac i odpisac a teraz nawal nowych zalozcie sobie osobne forum a nie tu sie wciskacie mnie to przyszkadza i pewnie nie jednej starej tylko nikt nie napisze z profilu swego a goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ala tak rodziłam w Otwocku,na wizyty w ciąży chodziłam do lekarza prywatnie i był on też przy porodzie,byłam zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jolka na ktorym oczku tarłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem stara i tez mi przeszkadza ten nawal nowych mam,aż sie odechciewa pisac.nagle 10 osób sie pojawilo,dobry pomysł abyście zalozyly sobie nowe forum bo my juz jesteśmy pewnego rodzaju rodziną i mnie Np.nie interesuje kolejna historia ile ktora waży,ile spała i takie pierdoły.mamy swój stary krąg,znamy swoje historie i obco teraz jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredne sucze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,widac jak kulturalna jest jedna z nowych mam.my po prostu szczerze napisałyśmy nikogo nie wyzywając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
tarłam na takich kropeczkach,nie są to oczka,tylko takie małe wybrzuszenia,bez otworków. Własnie,jak to się stało że w ciągu dwóch dni tyle nowych mam się pojawilo?Zlikwidowano Wasz topik?Czy forum padło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ale to jest FORUM czerwcowe mamy więc myślę że każda zainteresowana tematem może się udzielać,bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne sucze hahahaha :). Pewnie ze ciężko nagle ogarnąć wszystkie nowe osoby tak to już w godząc rano myślało się co u agaty ewinki itp. A teraz trudno się odnaleźć i albo się do tego przyzwyczaimy i poznamy albo nowe mamy które miło że nas czytatły się wyrusza. Nie gniew aucie się nowe mamy i nie zrazajcie. Fionek nam umknie w pamięci bo jest koleżanka asik macie szczęście laski ze możecie razem spacerować i macie dzieci w tym samym wieku. Widziałam zdjęcie na poczcie fajny ma małą pokoik i jest bardo do ciebie podobna. Esmi będzie dobrze taki burdel zawsze się wyjaśnia. Favia my możemy się kiedyś spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe mamy mi nie przeszkadzają tym bardziej, że są sympatyczne i życzliwe, ale problem jest. Wchodzę po kilku godzinach a tu parę stron, nie mam czasu żeby to czytać i nie sposób każdej odpisać, myślę, że w tym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Też zastanawiam się nad rozszerzeniem diety mimo , ze jest na piersi . Ale te jego kupy mnie wykoncza a i ja chodzę jak cień człowieka, brak mi mleka , jogurtów. 27 wrzesnia kończy 4 miesiace i zacznę od marchewki a potem może jabłuszko. jolka kolka ty dałaś pierwsze jabłuszko? Ile Twój maluszek ma? Jeszcze popytam w tej klinice co sądzą o karmieni upiersią a rozszerzaniu diety jak dla karmienia mm. Jak tyle nowych mam pisze to też nie moge się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina buhha Jeszcze zdjęciami c**ek po porodzie wymieńcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Ponawiam pytanie o obecność leukocytów w moczu dziecka. Czy to może oznaczać coś groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze diewczyny tesknie za latem u nas teraz pogoda so d**y szaro burp i ponuro.pada deszcz dzis akurat dzien bez deszcU choc cos tam sie z tego nieba saczy. Jeszcze ta wywiadowka dzis. Skonczylam wlasnie obiad zaraz bede sie szykowac na to zebranie. Ah i maz przywiozl 3 czarne wory od smieci grzybow te takie wielkie. Ale sie ciesze. Troszke ususze na bigos zostawie na jakis sos. A reszte zaprawie. Ostatnio tez dosc czesto glowa mnie pobolewa i apetyt stracilam tak jak po urodzeniu malej. Wtedy nic nie jadlam przez dwa tyg tylko kawa soki i woda. Ehhh chyba czas sobie jakies badania zrobic. PodejEwam ze to te tabl anty. Maz mnie goni do lekarza ale wsumie nie ma po co. Ogolnie dobrze sie czuje. Dziewczyny ostatnio zajzalam na strony przed nasYmi porodami jaki stresik byl jakie szczescia jak sie rpPakowywalusmy i bezsilnosc tych co cEkaly na porod. Fajnie sie czytalo. Fajnie byloby sie kiedys na zywo spotkac z naszymi pociechami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest publiczne forum i pisać może kto chce, co z was za matki skoro zero w was życzliwości dla innych, tylko własne grube dupska zauważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj a jakie są u was grzybki? Takie jak w Polsce? Może głupie pytanie ale mnie to ciekawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku może być dziwnie, że nagle wszyskie zaczęły pisać mamy ale później będzie fajnie :) tylko trzeba czasu :) A ja dzisiaj trochę wyszłam z diety bo byłam mega głodna nagle więc zjadłam kanapkę i serek ale tak mi po nich nie dobrze, że od razu wróciłam do marchewki :) A dzisiaj taki dzień, że spać się chce . Oho Kuba się obudził ! Do później ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dla mnie moga nowe mamy pisac ale ciezko sie polapac fakt :D heh ja robie dzemy sliwkowe dzis bylysmy w biedronie z dwiema pannami i po sliwki daly taki koncert w aucie ze padly pozniej heh moja spi do teraz ja zrobilam zupe meksykanską i dzem sie gotuje Agata jak masz czas i checi to pewnie ze rob :) ja to nie mam checi hehe czasu w sumie tez ;p tylko ja ogolnie jestem na nie zeby pasteryzowac rzeczy z miesiem , bez ok ale jakos z miesiem mam obiekcje zawsze :D a zupki bede rpobic sama na codzien bo to latwo, i jakies marchewki jablka itp ale tez i sliczki dla urozmaicenia bo tam sa jednak fajnie te dania zbilansowane http://male-dziecko.wieszjak.polki.pl/dieta-malego-dziecka/241354,Jak-robic-zupki-dla-niemowlat.html na dole w komentarzasz dziewczyna napisala mase przepisow na zupki zerknijcie fajne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do grzybow mam rodzine w Szwecji i tam nie to co u nas ze ciezko grzyba znalesc bo ludzie tak wybieraja , tam cale lasy grzbow nikt nie zbiera tylkko Polacy hehe ;D ja lubiue zbierac grzyby ale taki ze mnie grzybiarz jak ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziś nieznośna jest nie śpi płacze steka,pewnie przez pogodę,chce pocwiczyc ale ona wyje,czekam aż ustnie ale nie zapowiada się. Ją mam taka plastikową tarke,ją naradzie daje sam sok z marchwi za jakiś tydzień dam sok z jabłka owoców ani warzyw tartych narazie nie daje poczekam do tego4mca. Ale sama będę strzec jabłko i ugotowana marchew. Miałam jechać do przychodni ale szyba się w aucie zepsuła ani przychodzi ani zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyby te se co w pl najwiecej jeat prawd****ow i opienkow ale i inne sie da znalezc i racja tu w godzine uzbiera sie setki grzybow. Mamy takie miejsce gdzie zawsze jezdzimy i grzybow co niemiara. Fakt norwedzy nie sa zapalonymi grzybiarzami ja wrecz uwielbiam teraz nie bardzo bo z mala to po lesie strach zeby cos jej nie ugryzlo czy galaz nie podrapala a i jrdnak ciezko z nia sie schylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
gość 85 moja malutka ma 3 miesiace i 2 dni.Dzisiaj poraz pierwszy dałam jej na próbę 2 łyżeczki jabłuszka.Bączki puszcza po tym jabłuszku:-) Ja nawet nie czytam wszystkich wpisów,za dużo ich,tylko te ostatnie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Anusiaxxx81 pytanie jak bardzo maleństwo ma powiększone miedniczki nerkowe. U nas mały ma miernie powiększoną lewą miedniczkę ma 7 mm. Ale lekarze narazie nic nie mówią, tylko tyle że powiększenie się nie pogłębia, więc tylko kontrole co kilka tyg. Mały ma 2,5 miesiąca i za sobą już 3 USG;-( Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia, ktory pytal o leukocyty w moczu, najlepiej zrobic posiewi skonsultowac sie z lekarzem. Do goscia, ktorego dziecko ma powiekszone miedniczki nerkowe - to nic strasznego, wiekszosc niemowlat ma, ale wszystko sie normuje przed ukonczeniem 2 roku zycia. Moj najstarszy syn tez mial. Nomadic - dobrze, ze sie odezwalas, napisz jak juz ogarniesz sie z tym internetem :) Asik - a co to za zupa meksykanska? Jak sie to robi? W Anglii grzybow i jagod zbierac nie wolno, zakaz jest, bo podobno w ten sposob niszczy sie eko system. Faktycznie, tloczno sie tu zrobilo, ale ja tez mysle, ze z czasem sie przyzwyczaimy. Moze czasem ktos sie poczuje zlekcewazony, jesli nie doczeka sie odpowiedzi, ale rzeczywiscie nie sposob spamietac wszystkie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
asik,grzyby zbierają tylko polacy.W Czechach pełno grzybów w lesie,mój tesc był w niedzielę i mówił,że kosą można kosić,tyle grzybow.Ile mógł to nazbierał i ususzył.W Niemczech też nikt nie zbiera-mówili w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Karolina jedna 14x9 a druga 13,5x 8,5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×