Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Nadrobilam zaległości na poczcie:-) Flavia mały to całą ty naprawdę,ale jaki on już duży:-)rośnie jak na drożdzach chłopak:-)a ty wyglądasz ślicznie:-) Wszystkie dzieci mają ładne główki,ją tam nic nie widzę,ale widzę u Adasia świetną fryzurę:-)super ma włoski:-) Mamok nie wygląda źle ta blizną,jest długą ale nie jest źle ale brzuch płaski a mnie wielki fald... Ilonek wygląda jakbyś nie była w ciąży. Flavia mam chyba taki brzuch jak ty,chyba gorszy mam. Masz fajne włosy ją też am takie długie,masz chyba suche końce,dobrze widzę? Asik a gdzie ty masz ta blizne ?:-) Fionek ladny brzuch,a na czym takim tajnym siedzi maluch?jakie bambosze ma fajne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a ten szampon w aptece czy we fryzjerskich ? Ja musze kupić właśnie krzesełko do karmienia tego nie zostawiłam mieliśmy takie tragiczne ze nie mogłam na nie patrzeć dostaliśmy w prezencie oczywiście przydało się ale marzyłam żżebyś go nie mieć :). Może oo lecącego jakieś mi się podoba z Fisher price ale się zastanawiam nad takim prostszym zobaczę czy mały kasę na chrzciny dostanie :).ale to pewnie zwróci się za szczepionki ostatnie dawki i ostatnie 700 zł :(. Asik potem już jest około roku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar posprzątać dziś mieszkanie zobaczymy co mi się uda. Nomatic ja wczoraj cały dzień się klocilam z Kuba i tez krzyczałam dziś od rana to samo foch aj czasem nie wiem jak dotrzeć forum niego chyba póki małe to luz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) ja już po śniadaniu i pije sobie kawkę. A Kuba nie chce spać :P wczoraj jak padł po 20 to wstał o 1:30 a potem o 6 :P Kasia poprostu zatrułam się i musiałam przerwę zrobić w październik zaczynam ponownie :) na razie nie jem słodyczy ale czasami kusi :P ale jestem twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę was, wy chyba zapomniałyście że teraz jestem 10kg grubsza niż na tych zdjeciach, z resztą na zdj z K widac:) Fionek fajne krzesełko ja takie chcialam ale dostalismy inne, tez zakładam małemu takie bambosze mam szare, do tego 2 pary butków miękkich Asik a gdzie ta blizna przepraszam, kobieto 2-3 mies i u ciebie nawet ślad po cięciu nie zostanie. Miałaś dobrego krawca:) U Adasia nie widac asymetrii, ty jak wiesz agata to widzisz ja nie wiem i nie widze. jego włosy są mega, ja takie miałam jak się urodziłam. ciekawe jakby K wyglądał z taką czupryną heh mój pcha do buzi wszystko, zabawki kocyk ksiazeczki, rece,ssie palce. Ostatnio nabył nowa umiejętnosc, jak wypadnie mu smok to próbuje go sobie sam włosyc tylko nie umie dobrą stroną, czasem chce ssac to kółeczko od smoka. to samo z butelką, jak kończy jesc i zabieram butelkę to on łapie ją w rączki i dawaj spowrotem sobie pchac do buzi. Chyba ma skok rozwojowy bo od 2 dni jest nieznośny, dzisiejsza noc to była masakra, poszedł spac przed 8, pobudka o 12 i do rana mruczał i marudził, nie chciał spac wcale. nigyd nie miałam z nim takich przebojów ze spaniem jak przez te 2 noce. My z m ledwo żywi, ja nie wiem jak on będzie pracował. W dzień to samo, ciągle ręce i płacz. nie mogę odtworzyc tego filmu z zuzią mój mąż tez jest teraz grubszy niż w dniu ślubu, na chrzciny zalożył ten sam garnitur i mówil że musiał brzuch wciągac bo go gniotło haha tak to jest jak sie wczesniej nie mierzy, ale tak mają faceci to niech się męczą. ilonek fajna figura i brzuch. o co chodzi z tym cukrem gdzie to chcecie położyc do łóżeczka. Ja jak kłade na boczek to podkładam taki wałek specjalny pod plecki, dostałam w prezencie jest super, mały go nie przesuwa Ewinka trzeba klikac strzałkami po kolei tez mi się to nie podoba Asik zazdroszcze że tak malo snu potrzebujecie, ja to bym chciala zeby mi te kilka godzin spania wystarczyło, ale nie wystarcza. jestem spiąca. Dobraliście się z m, tylko Milenka od was odstaje. Mamo K naprawde jest niezle z tą blizną. ponawiam pytanie czy jakieś dziecko jeszcze spi z klinem w łóżeczku? CHyba wszystkim odpisałam jak kogos pominełam to sorry. Ja po śnaidaniu, mały spi bo nie wyspany, a wy matka z ojcem sie męczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MamoK Ywoja blizna nie jest zla zblednie jeszce z czasem nie martw sie. Esmi90 ZobacYsz waga ruszy w dol i wrocisz do formy z przed ciazy. Natka i matka Super ze sie udalo z tym jedzeniem i zeby juz tak zostalo. Kurcze moja w nocy marudna maz wczoraj zauwazyl dwa biale punkty na dolnych dziaselkach. Ja patrze i rzeczywiscie wodac niewybite zabki moze to dlategomaruda jest. Starsza corcia cale zabkowanie przesLa bezobjawowo. Flavia Super wlosy. Ja mam teraz za lopatki jsk wuprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj to będzie ząbek:) ja też sprawdze mojemu dziąsła jak się obudzi, bo maruda niesamowity. A dziś własnie miałam sen że małemu wyszedł ząb na dole taki malutki biały, moze to znak ze mam szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki Właśnie odpijam z wami poranną kawkę :) m zajmuje się małym, a ja im na chwilkę uciekłam. Wczoraj nie pisałam, ale ;) nadrobiłam czytanie :D jestem z siebie dumna bo tych stron dużoooooooooo. Nowe dziewczyny, przykro mi że tak to wszystko odebrałyście i nie dałyście nam szansy. Ale mam nadzieję że na nowym forum też wam będzie dobrze. Mamokubusia nam się całe chrzciny zwróciły w kasie jaką Bartuś dostał. Na razie jest na koncie. Pisałyście że wasze pociechy próbują siadać, nasz brzdąc ;) też matko a jak już odrobinę się podniesie w bujaku to wygląda jak mały prezes. A radość w oczach wielka :D Ja wkońcu skończyłam słoiki z sokami jabłkowymi, pomyłam okna, poprałam i powiesiłam firanki. A dzisiaj załatwimy z m becikowe, a potem jadę kupić wosk do depilacji :D a potem do siostry. Muszę ją wykorzystać :D skoro już mam darmową kosmetyczkę :D Flavia my mamy 50m, dwa pokoje dość przestronne. Chciałabym mieć większe mieszkanie, ale wiem że i tu będziemy szczęśliwi. Ja wychowałam się na 2 pokojach, a mam jeszcze 2 rodzeństwa. A dzieciństwo wspominam z uśmiechem na twarzy. NO i koniec mojej porannej kawki z wami, Bartek ma czkawkę :D uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ wyglądaj ząbka :) MamaK powodzenia w sprzątaniu Kasia i Flavia u nas dziś też ciężka noc. Pobudka przed 1 i o 4, a definitywny koniec spania o 6. Ale co ciekawe podczas nocnych pobudek nadpija 50 ml mleka i zasypia. Zajrzę na pocztę zobaczę co tam nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie.u nas podobnie jak u Flavi ciezka noc, od 24:30 ciągle coś.Staś po jedzeniu zasypial i mu sie nie odbijało a potem patrzę a on caly zalany.trzy razu w nocy go przebierałam.o 4tej przejął go m.nie wiem co jest,to juz jakby wymioty a nie ulewanie... (wiecie,ja zartowalam z tym olewaniem dot.stron prawda,:-) ) Ja jestem bardzo zadowolona z tego krzesełka,tez dostaliśmy na chrzciny,super,ze ma regulowane oparcie do półleżącego i wysokość tez sie reguluje.fionek a te kilka to po prostu dokupić mozna gumowe tak? Ikonek bardzo mi przykro z powodu koleżanki,ja pamiętam jak ucieszona pisalas tutaj o tym:-( to wilki dar,ze nam wszystkim sie udalo i mamy śliczne dzieciaczki. MamoK a jak Wasz ząbek?aaj to od razu dwa wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamok w aptece jest całą seria ją używała tylko szamponu. Kiedyś mi garść włosów dziennie wypadala i oo jednym opakowaniu mi przeszło i do dziś spokój u mnie kosztuje koło 40zł za 250ml. A co za szczepienia że 700zł? Esmi ją jem te suszone jabłka jak chce misie slodkiego :-) Członek to się nasze dzieci zmowily o tej samej godzinie wstały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek blizna po wycięciu wyrostka jest, ale mimo to masz bardzo ładny brzuszek. Kasia ja też nie mogę odtworzyć filmiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek twoja koleżanka tez w końcu zostanie mamą:) ewinka wiemy że zartowałaś, ja dopiero teraz się cofnełam i czytam jakas afera była z kruszynką. To ja pisałam o błędach ort do gościa, a nie do ciebie kruszynka. Ja się w takie rzeczy nie bawie, co mam napisac to piszę ze swojego nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rozumiem, że ten członek to do mnie :) Ach te słowniki :) Faktycznie tak samo nam się dziewczyny budziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penis, członek:D ale zbereźnice haha:D:D:D oczywiście zart, te słowniki to niezłe są chociaz można się pośmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do koleżanki to niestety ma coraz mniej czasu na zajście w ciążę bo zbliża się do 40. Będę trzymać kciuki żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek mam takich znajomych którzy 12 lat się starali, tez kilka poronien. w końcu się udało własnie są koło 40stki i mają dzidziusia. nie mozna tracic wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do siadania to moja nie próbuje, tzn jednego dnia kilka razy próbowała się podnieść, ale więcej tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hehe Sisilka jak mały prezes:) MamoK spora ta blizna cię ciachneli kurcze ale ja też nie mogłam po operacji patrzeć na swoja teraz spoko. Mój mały ciągle w moich włosach tak mi wypadają. Kasia no ten mój słownik :D Flavia nie miałam klina mały śpi ze mną :D kurcze ja chyba juz dobre 10lat sama nie spalam :) nie no na pewno spalam ale nie pamiętam Dziewczyny mały furczy w nosku i tyle w poniedziałek lekarka kazała nam przyjechać na dzisiaj no mamy mieć szczepienie nie wiem czy z nim jechać,powiedziała ze jak się poprawi to przyjechać jak pogorszy też co coś nowego się przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ciagle siada tylko położę go wyzej a on już siada. Za to tylko raz udało mu się przekręcic z pleców na brzuch. ilonek musimy się spotkac, Krystian nauczy Polę siadac, a Pola nauczy go jak się przekręcac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi nie chce cię straszyć :) ale przy pierwszym wysypialam się po 3r.z dzieci są strasznie zmienne nawet jak śpi dobrze dwa miesiące to potem coś się odmienia, ale Kuba i tak nienajgorzej ci śpi Aaaj a kiedy pierwszej córce wyszły zabki, robię prywatny sondaz bo jestem ciekawa jak to jest u rodzeństwa,mój miał zeba dopiero jak miał rok i miesiąc wiec moze z Kuba też przyjdzie mi czekać, a wiecie mój D jeszcze ma wszystkie mleczaki na miejscu dentystka kazała twarde rzeczy jeść żeby powypadaly MamoK oj ciężko ciężko czasami jak pomyśle ze jak to ma tak juz wyglądać to sama nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u nas szpitala,cd, dzisiaj mamy kontrolę laryngologiczną i zdecydują czy wychodzimy w pt/sob czy w pon czy jeszcze trzeba dłużej... Ewinka a,propos tego mleka w nosie to tak sie zastanawiam -w jakiej pozycji karmisz? Czy podczas karmienia główka jest wyżej niż pupka? :) i macie moze taki klin do łóżeczka pod materacyk, żeby Staś spal nie na płasko tylko pod kątem? Nie wiem, może to by zadziałało... Jeszcze o cos chcialam sie zapytac, ale zapomniałam :D oczekuje - spóźnione życzenia urodzinowe Agata- gratulacje slubu :) hah, chyba tych wszystkich stron nie nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dziewczyny mam do was ogromną prośbę , czy każda z was mogłaby codziennie zagłosować dla mojego ośrodka, na plac zabaw??? jeśli tak to serdecznie dziękuję :) https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,650.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka mozna dokupic takie kolka np w sklepie z artykulmi do mebli itp najlepiej z tymi orginalnymi chyba pojsc to cos dobiora. Moj m tak do lozeczka dokupowal bo zwykle rysowaly. Ja tez zadowolona z tego krzeselka bardzo jest wygodne i funkcjonalne. Biedny Staś moze to chwilowa niedyspozycja z tym nadmiernym ulewaniem. Hehe te bambosze duze, malej cos wolno stopa rosnie teraz moze dobila juz do 9 cm. A ze ma szalone ciotki i mame maniaczke butow to zebrala juz ich chyba wiecej niz ja a wszytskie kurcze za duze. Marcela tez podrywa sie do siedania i sie cieszy wtedy ale z obrotami gorzej. Jej tez przydalaby sie lekcja u Poli :-) i z lezenia na brzuszku bo Milenka slaba nauczycielka zasnela podczas zajec. Normadic ja z katarem bym nie szczepila a pediatrsy roznie do tego podchodza. Ojej gratuluje zęba a nawet zębów. To takie slodkie ten usmiech i te pojedyncze zabki. Ciekawe kiedy sie u nas cos pojawi bo narazie tylko powodz śliny mamy. Ilonek Twoj brzuch nie wykazuje zadnych oznak ciazy nawet kreska juz zanikla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie teraz zastanawiam jak tu pozniej nakarmic cycka takiego delikwenta w pelnym uzebieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Jeśli mogę to chciałam trochę po marudzić na mojego m... ;( tak mnie wkur że chyba zaraz bede drukować pozew rozwodowy :/ he żart ale jestem mega zła i mi przykro... Mała dzis miała kiepską noc i jestem mega niewyspana. Jak obudziła sie o 8.30 więc to już nie jest wcale wcześnie (przy czym ja nie spalam przez nią od 5) to powiedziałam wielmożnemu żeby ja przewinął bo on sobie całą nocke smacznie przespal. Wstał przewija i sie mała zesikala jak była bez pampersa ale to u niej norma ;) więc wielmożnemu się nie chciało sięgnąć po chusteczki hig i wzial świeżą tetre do wycierania tych sikow co już mnie wkur... ale mało tego ubrał dziecko w mokrego z sików pajaca i dał mi ja do łóżka myślałam że mu łeb urwe k***a mac! Oczywiście musiałam wstać ja przebrać a on dupa sie odwrócił i kirwa śpi! To wyniosłam sie z małą do drugiego pokoju bo bym chyba go zabiła a wielmożny sobie dalej smacznie śpi. Mało tego wczoraj wieczorem powiedziałam żeby skoczył po bułki bo nie ma na rano a on stwierdził że przecież pójdzie rano do piekarni po świeże. Także znów na śniadanie jadłam czekolade a k***a panicz śpi do tej pory i nie zanosi się żeby wstał! Niech sie do mnie nie odzywa bo nie recze za siebie jestem tak zła. Ciężko mu kurde wstać dziecko przewinac do porządku. Taki z niego tatuś na pięć minut w ciągu dnia... no ale przecież on pracuje! To co ja wymagam od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja Tobie na poczcie odpisałam :P chyba musze zmienić poczte bo mnie olalas ;) ale wyczailam że da sie te str przeskoczyć bo jak klikniesz w linka z kafe jak masz otwartą to na samym końcu adresu jest nr strony i tam możesz wpisać która chcesz :) odpisz mi na tego posta bo sie obraze i sobie pójde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, fionek jafne to krzsełko, my nie mamy jeszcze. "Serio masz plaska glowe? a z czego to sie wzielo? ewinka to stas wymiotowal w koncu czy tak ulał okropnie? nie dajesz juz zelaza? kasia to jest na pieluszce zrobione tetrowej owiniete bandażem elastycznym. AAAj wow juz zabek, super:) mojdzis spal do 4:20, mleko i do 7 ale w lozeczku tylko chcial na bok i to gniazdo wzielam i spal na boku.Mam dobry humor bo patrze a sie mieszcze w stare gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka mam cie wlasnie ktos ci odpisal na pytanie na poczie ! ha a teraz wiem ze brzuchatka ;p Dobrze ze odtsawilas te zelazo bo jesli te neutrofle sie podniosa to na pewno nie po nim :) Brzuchatka jak Ciebie czytam to myslalam ze smiechem wybuchne hahah te klotnie wszystko malzenskie takie same i tak samo smieszne ja nawet nie mam sie na kogo pozloscic bo moj "panicz" buahaha o 4,30 wychodzi z łoża :) Ilonek mojej kolezanki mama zaszla z ciaze po wieloletnich staraniach dzieki invitro majac 48lat ma blizniaki coreczke i synka i wszysycy sa zdrowi i szczesliwi :) takze nigdy nie mozna tracic nadziei Ja cala noc sprawdzalam jak mala spi , slyszalam tylko szeleszczacy worek z sola , nie da sie z tym dzieckiem zsuwala sie robila wszytsko zeby przlozyc glowe na prosto ;/ az wkoncu wstala o 1 glodna z tej zlosci i wali calonocnej przez sen hehe , nawet jej nie wyjelam z lozeczka tylko karmilam tam pozniej wstakla o 6 spalysmy razem do 9, znowu sie budzi wczoraj wstala po 12 chyba ja za bardzo pochwalilam ale trudno je i idzie spac widac potrzebuje ale dziwne jak sie nie wstawalo i znowu trzeba fLAVIA ja wyjelam klinek bo polozylam duza poduszke zeby glowa sie nie odksztalcala dalej ale klinek nic nie szkodzi , dziecko to i slina moze sie zakrztusic Sisilka nie wazne gdzie wazne ze razem jednym do szczescia sa potrzebne metry drugim milosc i zdrowe dzieci heh :) metry mozna nabyc a tego drugiego juz nie :) Snily mi sie zeby ze malej wyrosly piekne biale (naszczescie - bo inne to wiadomo) i czytamn ze to wiadomosc o ciazy wiec vczekam dziewczyny ktora z was? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×