Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Ja jednak wstalam szkoda dnia chociaz raz w tyg zjem sniadanie heh cholera znalazlam jakies male rude insekty w pokarmie mojej papugi dobrze ze zadnej jedzenie tam nie stalo jyz wszystko umylam zastanawiam sie czy do tej firmy nie zadzwonic ,,, musze mala zapakowac jak wstanie i na zakupy jechac jutri chyba jedziemy na wioske do tesciow Samba moja drugie tyle co zje to uleje wiec tu jest problem... Nie wiem co w niej tyle wazy bo wazy duzo jak na swoj wiek samba to twoja musi btc bardzi duza ? Moze naszych forumowych chlopcow przerosla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ewinka a próbowalas olejek majerankowy ? wmasowac w skron mojej mamie bardzo pomoglo i zimne oklady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka moze cie cos bierze wypij butelke wody moze malo nawodniona jestes Kruuszynka dobrze ze oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ewinka a próbowalas olejek majerankowy ? wmasowac w skron mojej mamie bardzo pomoglo i zimne oklady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
kruszynka super, że mieliście w końcu spokojną nockę, oby takich więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba ale ja karmie piersią i juz tez excedrin biorę nielegalnie,ale kiedys lekarz mi powiedzial,ze moge to wziac raz na jakiś czas,wiem,ze solpadeine tez dobre ale o to się nie pytalam i nawet nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duża ta moja dziewucha,wszyscy mówią że na pół roku wygląda,no i zachowanie też jakby starszego dziecka.tzn bardzo szybko zaczęła się świadomie śmiać i takie tam,moja starsza córka jest ode mnie wyższa więc ta może też taka będzie,ewinka przy karmieniu piersią to faktycznie chyba nie bardzo tą solpadeine ale współczuję bólu bo wiem co to znaczy,mi nawet światło przeszkadzało przy migrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
dziewczyny miałam pod ręką fotki stare moje i starszego syna jak byl mniejszy wrzuciłam na poczte jak chcecie zobazcie:) jak nie to zignorujcie:) kurcze nie mam jak wrzucić aktualnych fotek buuuuu:( zazdroszczę wam brzuchów bez boczków i niedużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic nie będziemy ignorowac bo się obrazisz i odejdziesz:P zara zajrzę. mój K spi na lózku jak lord rozwalony, coś mu zle w wózku było zachłysną się sliną, aż musiałam poderwac wystarszyłam się. teraz chce mi się siku ale boje isę go zostawic. własnie byłam na wczesniejszych stronach ,czytalam wpisy ze stycznia i się popłakałam. Ja mam takie płaczliwy charakter, wszystko mnie wzrusza. Pamietam jak ja strasznie odliczałam dni. Dziś wg starego cyklu powinnam miec okres ale nie mam ciekawe ilu dniowe teraz będę miała cykle. Kto pytał o kleik? ja dałam wczoraj pół łyżeczki do mleka i coś nie teges bo to pływało po wierzchu cieżko bylo ssac a jak wyssał to dalej rzedkie mleko. no i nie spał dłuzej niż normalnie. Dzis też dalam pół łyzeczki o 7.30 zeby zobaczyc ile wytrzyma, narazie spi, pewnie jak sie obudzi to będzie chciał jesc bo juz 4 godziny. więcej nie daje, a tam w przepisie 4łyzki stolowe na 200ml ale to juz do jedzenia łyżeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
siostra zamowila malemu dwa pajace welurowe i sliczne sa takie mile w dotyku.moj tez czesto wola mama.zostal mu troszke katar.teraz pije mleko.pozniej dam mu marchewki zobacze jak zareaguje.ja ciemieniuche smarowalam oliwka i zeszla cala i juz niema od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja pytałam o kleik:) moj na lozku zawsze w dzien spi, w duzym pokoju ze mna, lezymy sobie, bawimy sie jak nie jestesmy na spacerze czy ogolnie poza domem, znowu spi bo wczesnie tylko 20 minut, glodnawy był po prostu, ta wysypka rano byla bledsza teraz jest brzydka znowu, wysłałam na poczte fotke jak to wygląda, kurde, na drugim tez sie zaczyna robic, teraz ja posmarowałam.nomadic fajne zdjęcia, slodki chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic uwielbiam chłopców w kapeluszach , mojemu tez zakładam. agata i co będziesz dodawała kleik? jaki lok heh, nie znam się na skazie nie pomogę. ja nie mam z moim gdzie chodzic, nasza wies to 6 domów i 2 bloki:/ chodzimy w tą i spowrotem, nudy. troche u nas nna podwórku na rękach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic jaki slodziaczkowy on byl hehe podobny do Ciebie :) Moja spi owalila juz 585ml mleka ale to od 1 w nocy a jescze ze 3 karmienia chociaz znajac moje dziecko to i 4 , chyba dzis kupoie ten kleik ale boje sie ze ona tego nie wyssie ;/ Agata tam sa pecherzyki z plynem czy mi sie myli? dziwne to takie troche ze tak z boku hm na nim nie lezy tak tylko na przeciwnym? Kurde jaki on grzeczny ja moja przewijam na lozku ubieram na lozku wszystko na lozku spi tez na lozku , teraz o dziwo w lezaku , ona na przewijaki tak skacze ze uderza glowa o sciane bo sie nogami odpycha , robi mostki i nogi jej wypadaja na bok dzis malo mi nie zleciala ;/ a raz postanowilam przewijak uzyc do ubrania bo plecy juz bolą ;/ Samba moja to silna dziewczyna ona w dwa mc tak glowe wysoko trzymala, 2mc 3 tyg zaczela sie do siadania rwac i teraz nie sposob jej oduczyc tego Agata ale dzieci sa plastyczne dwa dni ciagle pilnuje zeby glowe na prawy bok miala zeby to sie ulezalo i ona juz sama ciagle na prawo kladzie i patrzy :) tylko w nocy probuje sie przewrocic zeby na wznak byla ale ja ciagle czuwam jak glupia heh Jak we wt pojde na szczepienie wezme swoje materialy o zywieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Oczekjaca odnosnie tego mleka nie ma mozliwosci zebys byla w ciazy?? bo w ciazy prolaktyna skacze i stad mleko ? mialam normlany @ zrob moze test lepiej Ja zaraz wysle Milene z jeżem na glowie bo juz ma troche na czubku wlosow troche i jej czesze to gory ale na zdj slabo widac komicznie wyglada jak chlopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
*miałaś Flavia pamietam o nogach i spraewdzilo sie hehe w moim przypadku tylko to sie spfrarwdzilo co do usg :D bo waga juz nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik i Nomadic mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej, kurcze niewiem czemu muj maly dostal zatwardzenia,daje to co zwykle nutramigen i herbatki,wode zagladam a on az caly zalany w potach zrbil bardzo zbita kupke o konsystencji plasteliny,jest zaziebiony temp mu mierzylam i ma 37,3 dziewczyny co myslicie? Nomadic,superowe chlopaki :-) sisilka,co uwas jak Bartus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
oczekujaca daj znac czy cos zjadl tej marchewki:) asik no pewnie, pare razy ja dasz a ona załapie i sama bedzie tal lezec i glowke obracac, jak obraca to super napewno tylko ma troszke wylezane, moj potrzebowal cwiczen zeby cos ruszyło, zeby w ogole obrocil glowke, teraz jest wrzask, on chce spac na boku, nie, nie lezy na tym policzku bo to jest ta plaska strona i nie ma pecherzykow, to jest tluste bo posmarowane, ogolnie to jest suche.Adas jest spokojny tylko łapie szwajki i chce liznac, reabilitantka mowi ze on ma sile ale jest leniem i dlatego musimy go rozruszac, ona mowi ze jest wiotki ale na vojte dobrze reaguje wiec ok, mnie nie ruszaja jego wrzaski bo tak ma byc. Flavia chyba dam dopiero po 4 miesiącu jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaje kleik ryżowy mniej niż pół łyżeczki i raz dziennie :) bo chyba lepiej dodawać do mleka stoponiowo niż potem dać kleik tak jak pisze w opakowaniu i różnie bywa. Tak samo będę robić z warzywami :) pierw dam marcheweczkę przez kilka dni potem jabłuszko. Jak jem jakiś owoc czy warzywo to daje mu powąchać :D a dzisiaj był taki głodny, że płakał a jak zobaczył butle to tylko patrzył jak w obrazek hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kruszynka 37,3 to normlana raczej ubierz go chlodniej i przetrzy pachwinki zimnym wacikiem albo pieluszka i kark chwile niech polezy taki chlodniej ubrany i zmierz temp wtedy , jak ma zapacia daj do mleka jak je w nocy czy na wieczor 2 krople esputiconu do jednejgo kamrienia i pozniej do nasteonego znowu dwie dla mnie to jest super moja nie mala zaparc ani prblemow z kupa robi na 3 dni ale wczoraj zrobila a dzis w nocy dalam jej na baczki esputicon raz i drugi bo cos chciala pierdziec sie spinala widac bylo i rano takie kupsko walnela ze szok heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Asik Milena to cały tata! ta sama mina, wloski sa, widac je:)Kruszynka ale herbatki bez cukru i glukozy dajesz? 37,3 to chyba nie gorączka, a gdzie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj to robi tak: czysty pampers walnie kleksika ktory zabrudzi d**e, potem zmieniam bo co zrobić, a on w czysciocha wali kupsko:/ co za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi moja jak glodna to lepiej uciekac wczoraj wracalam ze spaceru i wisk przy placu zabaw ze wszyscy sasiedzi sie gapili jka na ufo :D ogolnie ona ma silny instynkt jedzenia jak tylko lekko glodna odrazu robi rozrube nie ma wogole cierpliwosci w tej kwestii kupie dzis kleik jak bedzie kukurydziany zobaczymy czy da rade wypic i czy podziala to na jej apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik kup i dawaj dla Niej stoponiowo :D wiesz Milenka rośnie podczas snu więc się domaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wasze dzieci tez tyle siusiaja u mnie caly pampers zadojony zolty i przecieka az a ona wcale nie pije duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Flavi,Esmi ja daję..3 łyżeczki kleiku ryżowego na 120 ml.swojego mleka i powiem Wam,że mleko jest nieznacznie zagęstrzone.Daję raz lub dwa razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Przejde sie do apteki po ten esputicon i przebralam go chlodniej zasnal mi na rekach i spi. Agata,nie slodze wogóle,robie mu te herbatki w saszetkach,na przemian z woda mineralna,temp mierzylam w odbycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi zeby rosla proporcjonalnie do ilosci snu to chyba miala by ze 2 metry juz hahha :) ja chyba parowke zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia Kubusia wczorajszy spacer :D Mój teraz śpi :P Co macie dziś na obiad ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×