Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość ASIK
Kruszynka jak w odbycie to trzeba odjac pol stopnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jolka i wytrzymuje dluzej be zjedzenia bo moja dzis jakas szalona jadla 1-4,20-6,40-8,20-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi wstyd sie pzyznac ale ja ostatnio malo gotuje i malo jem haha jak wyjde na spacer to jem jakies bulki w sklepie czy cos i to moj obiad dla meza tez cos kupuje gotowego czy cos , ale mam jeszcze skrzydelka bo pieklam i rosol mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Widze ze wasze dzieci libia spacerowac w fotelikach moja z koleji nie lubi denerwuje sie jak ja sie wklada do fotelika kpie nogami rekami chyba ja te pasy krepuja poza tym stopy jej wystaja z niego ona lubi gondolke ale nie tak zeby zasnela w niej w domu jak czytam ze usypiacie w wozku moja w wozku to tylko spacer a jak wjezdzamy do domu to odrazu piszczuy i trzeba ja wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
wiem i odjelam asik ;-) esmi fajniutki ten twój Kubus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widzę ze strona nie skacze i moj post wyżej też już nieaktualny hehe :-) Ewinkaa biedna tak jak Asik radzi nawodnij sie i przespij. Jeju az strach sie bac tych zębów... U nas nocka ok jedzonko o 2 i 7.30 i co najlepsze moja mala zaczela mi w dzien spac dzis rano np. Dwie godZinki i znowu podsypia no zwariowała ;-) Hehe kurde wychodzi na to ze mojq chyba tez w tate idzie bo skonczyla 4 ms a wazy ok. 6200. Tylko ze waga urodzeniowa to 3.800. Ciemionczko mamy ok o,5 na 0,5 cos zmalalo ostatnio tak mi sie wydaje ale jak do tej, pory pediatra nie mial zastrzeżen wiec zobaczymy na szczepieniu Musze na poczte zajrzec Pies mi zaraz dzwi rozwali bo chce wejsc a tylek taki ciezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja na oko ma ciemiączka 3x3 wiec raczej mi zle wpisala do ksiazeczki patrze ze 33ona tez miala 0,5x0,5 oewnie ta sama lekarka durna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Fionek tak napewno Twoj wielki pies rozwali ci drzwi hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wpisali ;-) w tyk samym szpitalu hehe :-) Ale wszytskie dzieciaczki do schrupania kurde w koncu rosna nam jacys porzadni faceci :-) Agata dziwna ta zmiana moja miala podobne suche niewielkie obszary ale jeszcze blizej lini wlosow do tego wypryski a na cialku przy zaostrzeniu pecherzyki a pozniej plaskie kropeczki czerwone. Za to typowo skazowe lokalizacje ja sie raczej centralnie na polikach sa czerwone i wygladaja jakby pomalownae lakierem do paznokci byly. Ale u nas zmiany tez nie sa typowyle a jednak alergia niestety jest. Zobacz co ci tam pediatra powie :-) Ciemieniuchy nie mamy wiec nie pomozemy aczkolwiek slyszlam duzo dobrego o tym zelu z emolium ktory falavia polecala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tez sie zastanaiam co to moze byc u Adasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
moja je co 4 godz.bez względu na to czy z kleikiem czy bez.cały czas pcha piąstki do buzi i denerwuje sie przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moze to i skaza ciezko powiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jolka co 4 to wakacje moja jak widac potrafi co 2 jesc co 2,20 jak noworodek prawie ;/ ale bywaja tez ladne dni po 3h wytrzyma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka kolka kogo to obchodzi!pusta z ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
a była u Was pielęgniarka po 3cim miesiącu? Jakieś nowe podobno zasady są i oprócz położnej środowiskowej na początku, to po 3cim przychodzi pielęgniarka i ogląda szkraba. U nas właśnie dzisiaj była i powiedziała, że strasznie silny i jak tak dalej pójdzie to szybko zacznie nam tu biegać. Ja walczyłam kilka tygodni z pleśniawkami i jak już się poddałam to patrzę po jakimś tygodniu i nie ma :) Akurat w tym czasie mały nauczył się pchać wszystko do buzi - rączki, gryzaki, pieluchy tetrowe itp itd. To możliwe żeby sobie pleśniawki tak zdrapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Fionek no nic, zobacze co powie pediatra na to:) moze to nie alergia:) ja mam na obiadek bigos od mamy, ale ogolnie gotuje, ostatnio byla zupa kalafiorowa a wczoraj ryba z ryzem i marchewką z groszkiem. Ja wieki nie jadłam kebaba, zjadłabym:) a jak wy mierzycie ciemie? moj niby ma o,5 a jak dotykam jest wieksze ale nie wiem jak to sie bada.Moj tez dzis zarłoczny, o 10:30 zjadł po 12 obudził sie z krzykiem, wrąbał 170 i dalej wył, ale dałam mu wody, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieracie jesZcze dzieciaczki na krotkie rekawki?bo te wrzesniowe wiaterki to takie zdradliwe/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie jeszcze czy 3 miesiecznemu dziecku mozna dodac ten kleik do mleka?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Anna, na dwór to już cieplej, zwykle bodziak i bluza, a na dół spodenki i do gondoli z kocykiem, ale po domu to trzymam go na krótki rękaw i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja ostatnio wyskoczyłam w krotkim, tzn adas ale bylo cieplo a on nie cierpi jak mu za gorąco, a tak to spodenki, skarpety, bodziak na dlugi albo krotki a na to zalezy, ostatnio bluzka z dlugim rękawkiem a jak chlodno bluza z kapturkiem, polar. w domu zawsze na krotki i skarpety albo bez, tu jest u mnie sauna, aj poce sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
justi moj tez mial plesniawki, nie byl to osad z mleka jak sugerowała pediatra tylko plesniawki ale go nie bolaly, na smoczek daje aftin i tyle, 3x dzien a tak przemywam tetra srodek ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja po tym przeziebieniu jakss nie do poznania, marudna,nie chce spa c tak mydle czy to nie ten skok rozwojowy o ktorym pisze ie, wczoraj skonczyla 11 tygodni, wasze tez tak misly /ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzięki dziewczyny:* dużo osób myślało,ze mój syn to dziewczynka na Kube też pytają się czy to dziewczynka hehe:) Ale jestem jakas wczorajsza chyba,np jak was czytam czytam dalej i zapominam,nie wiem jakas senna jestem,na kilka stron w pamięci mi zostały czipsy Samby na sniadanie:) ja jeszcze żadnych olejków nie daje moje dziecko dzisiaj 3m-ce kończy, też bombuje strasznie do pampersa też się was chciałam pytać o to, u niego czasami pampers ciężki jakby cegle wsadzil Zaraz zobaczę na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mój już na boki potrafi sie przekładać :P oczywiście z pleców :D a ja na coś mam ochotę kurcze... ale jeszcze za wcześnie na obiad :P dzisiaj mam pierogi z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mmmmm, uwielbiam pierogi z owocami. No,pisałam,ze jestem jakas wczorajsza, napisałam olejków chodziło mi ze kaszek nie daje żadnych. U mnie nie było pielęgniarki i nie będzie bo widziałam się z nią przelotem i pytałam,mówi,ze nie,pediatra powiedziała,ze dziecko i tak na szczepionkach się ogląda a po drugie nasza pielęgniarka gdyby było coś nie tak na pierwszych wizytach to by wszystkich postawiła na nogi Znajoma znajomej taka slawna z ilości dzieci dziewiąty raz jest w ciąży, od razu pomyślałam o koleżance Ilonek, jak to różnie w życiu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hm nic nie słyszałam zeby pielegniarka miała przyjść.Mnie tez sie pytaja na ulicy : dziwczynka? no sorry on nie wygląda na laske a po za tym ubieram go w typowo chlopience ciuchy:P znowu usnal wiec lece szybko pod prysznić, acha co do sikania, strasznie sika, ciagle ma pełny pamp az mi głupio jak jade na cwiczenia bo zanim zajade to jest mokry i ona tak z nim cwiczy i sobie pewnie mysli : a ta to oszczedza chyba na pampersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
tez lubie truskawki z owocami, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×