Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Mamokubusia kazdy moze stracic cierpliwos zwlaszcza jak wszystko spada na jedna osobe :) Moja dzis zapewne wstanie wczeznie (oby sie znowu nie chciala bawic :)) bo padla o 19.15 a zazwyczaj staramy sie ja klasc ok 20 i zjadla tylko 80 i dentka ale xjadla o 17 - 130ml o 17.45 musisla dojesc 60ml i o 19-80ml czyli w ciagu dwoch gidz 270ml moze jej starczy znowu dzid 900ml zjadla chyba wiecej juz potrzebuje jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Juz chyba wiem czemu ona wstala w nocy bo chcialam ja oszukac rumiankiem i sie wkurzyla i postanowila sue zemscic kurde ale jak czytalam waszw opowiesci jak dzieci nie spaly w nocy bo cos bolalo czy mialy ochote na harce to nie wiedzialam ze to taki wnerwiajace ja ja chce uspic a ta mi w glos sie ismiala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam i znowu sie nie pojawia nie wiem co za glaby tam pracuja ze nie umieja naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
A jednak jej zerczy instynkt kazal jej wstac i dojesc 60 bo zrobilsm 150(170)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik,dzisiaj ty to nie ty, wyluzuj nasza Asik :) cóż nasze dzieci lubią cudowac a nas nie ominal żadne uroki macierzyństwa hehe:) Asik jedz, nie gniewaj się na jedzenie. Justi ja też jem słodycze,jem to tak delikatnie powiedziane:) MamoK mam nadzieje,ze będzie lepiej, nie pociesze cię,bo u mnie D w szkole jeszcze przed ciąża taki się robił teraz mam epogeum normalnie, dlatego tak psiocze na szkole. Często mi cierpliwości brakuje, wpadam w wściekłość on się robi taki sam i błędne kolo się zamyka. Kubusiek zmienia się na buzi tata się zdziwi jak wroci:) jajniki mnie bola dzisiaj buuu:( teraz będziemy z synem oglądać bajkę na Polsacie, kurcze mojego m nie ma to sobota popołudniu ja pisze hehe reszta zajmuje się mężami:P jak wróci nie będzie juz tak dobrze znowu będzie psioczyl : wylacze ci ten internet w telefonie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Milenka to jednak Milenka, wiedziałam ze się obudzi dojesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic ja tez leze sama ;D stary pierdziel oglada tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kuba ogląda mapy w iPodzie pogadamy teraz każdy z nas w necie :). Jak zaśnie musze prasować albo sprawdzę jaka Baja na Polsat i zrobię mu niespodziankę pozwolę oglądać :). Do pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamo moj oglada jakas bajke wlasnie slysze... hmm po co mi kolejne dziecko juz dwojke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - żerczy instynkt - uśmiałam się. Moja Mała też dzis okazała żerczy instynkt, bo jadla z cyca o 17,18 i 19 :))) a potem sie zrzygała, bo miała za dużo w brzuszku. Zawsze się śmieję, ze Małgosia wyznaje zasadę "lepiej zjeść i zwrócić niż by się miało wyrzucić" :D :D :D zadne mleko nie może się zmarnować. :)))) nomadic - przepis na ryż z jabłkiem -bardzo prosty - bo ja mistrzem świata w gotowaniu nie jestem :D. Obieram jabłka, kroje na cienkie plasterki wrzucam do garnka, podlewam wodą i gotuję do momentu gdy cześć rozpuści się w mus, a część pozostanie w,postaci kawałków jabłek . Do miseczki wrzucam ryż +jabłka+cukier :))) i jest deser :D smacznego :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niesamowite ja tez mialam was dzisiaj pytac czy nie dopada was monotonia dnia codziennego? Bo u mnie tez dzisiaj jakis kryzys mala grzrczna ale ja caly dzien czulam jakis niepokoj w sobie. Widze ze nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Anna tak czasem bywa ja zwalam to na hormony :) bo js naprawde mam grzeczne dziecko i nie wiem co to problrmy i czasami dama jestem sobiee problemem :D Dzikidzik ja tez takie desery jadlam jak mialam biegunke czy zatrucie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Anna dopada dopada. Dziękuję Dzikidzik. Wszyscy oglądają tintina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mój m pojechal na mecz do Spodka. Wczoraj jak mu kolega zaproponował i jak ja się zgodziłam to cieszył się jak dziecko ( widok bezcenny :) ) Ja wreszcie po 2 tygodniach ( pobyty w szpitalu ) umyłam podłogi . Michaś spi i mam wolny wieczór ale pewnie zaraz padne . Dziewczyny, każda z nas ma słabszy dzień. Ja od porodu miałam nie raz. Tak to jest jak sie jest 24 h z dzieckiem. Ale damy radę. Tak szybko maluchy rosną. Za tydzien Michaś konczy 4 miesiace a jeszcze pamietam jak pisałyśmy i o porodach , o strachu , wyprawkach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje sie uwieziona w 4 scianach,vhociaz weekendy jak m jest w domu to troche lzej wiadomo. Mamy starszego synka jest teraz w 4 klasie, boze tyle im zadaja ze szok, ja ktorejs nocu bylam tak zmeczona bo mala generalnie wstaje o 2 a pottem o 6 ale roznie tez ze spaniem potem po tym nocnym jedzeniu czasami od razu a czasami godzinke sie kreci, dZisiejszej nocy poszlam spac do starszego a m zostal z mala Boze jak cudownie przespac cala noc. Kiedy wroca te noce ach...../ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) a ja padam na twarz , prawie cały dzień na mieście i dopieo po 20 wróciliśmy jeszcze na zakupach byliśmy. Dzisiaj kupiliśmy buciki dla Kuby bo zaraz zimno będzie a On bez butów hihi :) jutro chyba siedzimy w domu. Chcemy odpocząć zawsze gdzieś jeździmy i weekend mija bardzo szybko. Asik spokojnie , pogodzicie się ale nie wiem o co poszło. Ja jestem uparta i to bardzo , wada jest ale nie dam w kasze dmuchać a co !!! bym chciała pomalować na jakiś inny kolor kasztan czy coś w ten deseń. Teraz mam brązowe. A kiedyś czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
MamaK tak dużo masz na głowie nic dziwnego, że czasem puszczają Ci nerwy. Doskonale Cię rozumiem i nie raz miałam podobne wyrzuty sumienia ( z błahego powodu krzyczę na męża), w ogóle jestem straszny nerwus. U nas dzień inny niż wszystkie inne. Najpierw kilka godzin płaczu z przerwami na sen, a potem mała przespala pół dnia. Ostatnio spala tyle w swoim pierwszym miesiącu życia. Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiac. Kiedyś czytałam, że matka poznaje z jakiego powodu płacze jej dziecko i jak mała miała kilka dni myślałam, że to nie możliwe. A jednak!Teraz już wiem kiedy płacze bo głodna, a kiedy mnie po prostu woła. Dziś od razu odgadlam, że dokucza jej brzuch. Po kupię sporo spala, ale była pogodna i radosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty tak pusto trochę nie dla Kuby ta bajka. Dzikidzik mój też co chwile je czasem jak zaśnie ton po 30 min znów je to jest obszar ciuch :). Asik może skumulowalo się napięcie przed okresem u ciebie wyluzuj mój to by ba amen sie wkurzył:) Ona 33 daj znać jak aniołek ram pewnie biba do en będzie Esmi jak chcesz pomalować włosy ? Gość 85 juz po wszystkim jesteście domku trzymaj się i wypoczywaj. Mój Michałek śpi od 18:10 zobaczymy do której pospi. Mam nadzieje ze do 5:30 :). My już w lokalu dogadamy mamy jeszcze tort ale tak ze cukiernia dostarczy do lokalu zrobimy. Przystawka : jakieś grzanki z łososiem i coś tam coś tam :( Zupa rosół z kluseczkami i lubczykiem Drugie : szynka pieczona glazurowana z miodem czy jakoś tak :) z roladkami ziemniaczanymi i zasmazanymi buraczkami Dla dzieci frytki i nugetsy z surówka wolałabym to wyżej ale dzieci wola byle co :). Deser lody lub tiramisu doc wyboru kto co będzie chciał Plus tort z mojej ulubionej cukierni chce połowa chrzciny połowa urodzinowy taka mam zachcianke:). Ubieramy się na luzie styl jak na zdjęciach ciuszków tylko korzystam z rady Asia i kupuje Michałowi kamizelkę w swetry będzie mu za ciepło musze tez kurtkę kupić. Teściowa mnie w*****a na maksa juz pyskuje co i jak ma być pindziocha jedna kiedyś u niej robiliśmy drugie urodziny Kuby jeżu do dziś jak przypomnę to wściekliźnie mnie bierze. Oczekująca co jest ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA każda z nas ma czasem dość. Mam jedno dziecko i czasami jest ciężko, a Ty dajesz radę z dwójeczką, podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż pracuje od pon do pt 8 - 18, a w soboty 8 - 15. Wolne ma cztery niedziele, jak jest w domu to bajka. Potrzyma jak robię mleko, zabawi jak biorę prysznic, mogę spokojnie pozmywać a nie co chwila się odrywać i lecieć do małej. Pola jest absorbująca, nie lubi być sama, mało śpi. Kilka osób mi powiedziało ( moja siostra, koleżanki ), że to takie niedobre dziecko bo wymaga dużo uwagi i nie daje nic zrobić, ale ja tak nie uważam. Przecież ona nie rozumie, że ja muszę wstawić pranie. Bywa, że się pobawi pół godziny na macie, więc najgorzej nie jest. Pisałam, że jestem nerwusem, ale do małej mam anielską cierpliwość. 10 ziemniaków obieram godzinę bo co wezmę w rękę to już mnie woła i choć jestem zła pędzę z uśmiechem na ustach :) Cóż takie nasze kobiece życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik Małgosia po prostu pobudza laktację, żeby przypadkiem mleka nie zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek jak dre sie na meza to nie mam wyrzutow sumienia :). ogolnie kuba sie boi jak krzycze wiec staram sie tego nie robic ale czasem peknie cos. padl nie obejrzal tej bajki zreszzta to raczej nie dla jiego jeszcze. wlasnie bylo polowanie na komara m latal z latarka zeby dzieci swiatlem nie obudzic w sypialni i ho szukal usalo sie. mamo 3 jak tam golenie nog ;). Ilonek domyslam sie haka jest pola ja tacham lezaczek do lazienki jak chxe siku chyba ze kuba ma fobry humor i go zagada:). michal w czasie swojej aktuwnosci czyli okolo 2 godziny przebywa sam brz niszenia zagadywania itp okolo 20 min on siedzi w krzaczku ale trzeba byc obok i machac cZyms :). moj po wszystko racZki wyciaga nawet po obsikana pieluche wszystko chce dotknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Weszlam sobie poprawic humor i co czytam ze Michas siedzi w krzaczku haha "na krzaczku" i sobie to wyobrazilam haha Ilonek POla to chyba tala druga MArcelka - Fionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mala dzis o 4 dopiero wstala yeee :) juz spi a ja nie moge wyspalam sie heve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał spał od 18:10 do 5:50 oczywiście z 4 razy cycus ale to nic ma dostęp cała noc wstałam tylko siku raz :) Kuba tez tak sypiał. Pytałyscie czy wadze dzieci robią mostek a co to jak się wygina ze pieluchy nie można zmienić w literę x :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!:-) U nas tez super noc,dopiero o6stej pobudka i tylko jeden raz cyc o 4.30. No niestety tak jest,ze czujemy sie zamknięte w 4 ścianach,ja juz wiem razy o tym pisałam bo dla mnie to jest bardzo ciężkie,a szczególnie,ze teraz pogoda sie pogarsza wic będzie jeszcze gorzej:/ czasami nie wiadomo jak sie z dzieciakami bawić,tez jak głupia gadam,śpiewam,wymachuje grzechotkami jak Stasiek jest w lezaczku albo leży w krzesełku...asik jak mąż?w łóżku sie przytuliliście? Gość 85 wyobrazam sobie radość Twojego męża:-) MamoK zobaczysz Kuba juz dzisiaj nie będzie o tym pamiętał a Ty jestes super mama i nawet super mama musi czasami sie wydrzeć. Nal tez na szkole rodzenia mówili,ze mleko zawsze będzie dobre,nigdy nie będzie za chude a jak juz to weźmie z zapasów czyli z bioder,caly czas na to czekam:-) ale póki co miało skąd brać na bieżąco:-) 33ona jak chrzciny? Ikonek ja bardzo nie lubię jak Np.przy kims Stasiek ma gorszy humor i kome tuja,ze rozdziadowany.ja tak nie uważam,po prostu chcemy dać mu jak najwięcej miłości,troski,zainteresowania...inaczej zupełnie patrzę teraz na macierzynswto jak mam dziecko,wczesniej to mozna powiedziec wydawali mi sie,ze dużo wiem a wiedzialama cale g...no:-) Oczekująca padlas po tych ziemniakach? Wczoraj mielismy gości,j to zawszjestm w stresie przed,chce żeby wszystko było super,a mój m z niczym sie nie apieszy,pranie sciagal z balkonu wczoraj chyba z godzinę bo przy okazji oblukal co u jakiego sąsiada słychać,wiec tez sie wydzierala.,aż biedny Stasio plakal wniebogłosy,potem oczywiscie stwierdziłam ze wariatka jestem,ze takimi p*****lami sie przejmuje czy papryki wyjada dobre,ze szkoda na to zycia. Dostal Staś skarbonkę:-)będziemy wrzucać kasę bo jest duża:-) za 1,5 roku juz będzie jarzył mniej więcej to sie rozbije:-) Moj m śpi:/ a mial sie dzieckiem zajmowac!! Ale mi sie jakos nie chce spac. U nas mgła:-(zimno,szaro,buro,jesień idzie:-( Wczoraj nie zjadłam ani jednego muffinka a oycha podobno wyszly,ze swiezym ananasem i czekoladą:-) My chyba dzisiaj tez siedzimy w domu i odpoczywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,dzisiaj pierwsza kupa samodzielnie zrobiona po odstawieniu żelaza! Hurrrra. Kupa z rana jak śmietana hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×