Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość jolka kolka
Dziewczyny,czy Wasze maluszki mniej ulewają?Bo Madzia od 4 dni ani razu nie ulała,aż nie mogę się nadziwić.Wypija 600-680 ml.na dobę,wiem że to mało w porównaniu do Waszych dzieci-ale wierzcie mi,że jest taka pulchniutka.Teściowa stwierdziła że jest gruba,a mój synek czasami mówi o niej "nasza grubaska".W nocy wstaję 2 razy ściągać mleko to odrazu daję jej mleko i wypija na śpiąco.Teraz piję kawkę i za 2 godzinki do kościółka.Miłej niedzieli!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba wstał rocka w oczach od przewlekłego kataru chyba o jeszcze paluch co boli wygląda mi na komara zaraz latach ten nasmaruje. Ewinko ja też czepiam się ciągle bo mój m jak coś robi to jak flegma zacznie nie skończy aj pranie zdejmuje i nie segregacji podwójna robota potem a e ogóle dziś znów o 4 rano pojechał na ryby relaksować się jezu mnie wkurza ja jak wróci podjadę do sklepu po produktu do mojej diety :). Pamiętam pamiętam a zaraz będę racuszki z jabłkiem robić jest pokusa :D dobra spadam planów nie mam wyjdę z dzieciakami niedługo sąsiedzi będą mówić że ta samotna ze dziećmi :(. Mój m juz zaplanował dzień ale sobie tylko. O musze zaliczkę zawieźć do restauracji będzie spacer na starym mieście :). Zaraz minie rok jak dowiedziałam się że jestem w ciąży 30 września to było potem 31 musiałam służbowo do Torunia jechać umieralam ze strachu. Ja się dowiedziałam to był 6 tydzień i się tak bałam a teraz bogu dziękuję ze go mam tego skarba. Idę zająć się starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jolka wierze ze jest pulchniutka bo mojego meza siostrzenica wazac tyle co milenka byla klockiem a moja jest normalna moze nie widac na zdj ale jest dluga na serio i to moze temu tak sie wszystko rozklada U nas znowu kupa z rana maz prxewijal :) piszedl do kosciola mala spi , a ja sie zastanawialam jak piszecie ze spalo dzuecko od 19-6 np i myslalam ze one siw nie budza na jedzenie ale teraz rozumiem że piszecie o której wstało juz ze snu nocnego bp ja pisxe ze jak wstala o 4 to ze na jedzenie bo tak to dalej spi jak o 7 zjadlaa :) Dzirwczyny Prosbe mam do mam karmiacych butla jakich uzywacie ???? Bo moja przy tych tt mam wrazenie ze sie meczy bo one sa do karmienia mieszanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wczoraj grupowo jakas bajke ogladalyyscie?? Ojej :-) Hehe Ilonek tozumiem cie doskonale :-) mamy bardzo towarzyskie dziewczyny hehe juz przywyklam do tego ze absorbujacy egzemplarz mi sie trafil ale najwazniejsze ze to moj egzemplarz i kocham ja najmocniej na swiecie. A moze kolejne bedzie jakims niewymagajacym mega spiochem dla rownowagi ;-) A my jeszcze w lozku ;-) dzis jedna przerwa na cyca po 4 ;-) jakos lepiej nam sie spi bez m za to z malutka w jego miejsce ;-) teraz mala krzyczy a ja czytam Was :-) Kurcze ja sie czuje zamknieta w sumie bo mala to maly podroznik jezdzi ze mna to tu to tam ciezko by mi bylo przesiedziec kilka dni w domu bez innych czlowiekow. 33ona jak imprezka?? Ewinka gratuluje kupy ;-) Nam tez mowili ze sklad mleka zawsze bedzie optymalny, jedyne co moze go popsuc to substancje przenikajace tzn leki czy alergeny ale to wiadomo. Oby to prawda byla. Asik m jeszcze zyje?? Na balkon go w nocy wynioslas? U nas dzis ogoda cos szaro bura....wstaje na bułkę i trzeba jakos dzien spozytkowac ;-) mysle czy dzis malej nie przeniesc bo cos za czesto w moim lozku laduje przez moje lenistwo a ona szybko sie pryzwyczaja do dobrego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jolka mojaa dni ze malo ulewa i i takie że częściej myślę że jak podajesz kleik dlaczego przestała ulewac bo mleko jest gestsze moja mocno ulewa jak jeździmy samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja juz po śniadaniu i po kawce :)Kuba jeszcze śpi a ja oglądam barwy szczęścia. Dzisiaj brzydka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Zgoda jest jako tao .. pijemuy kawe mala spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Zgoda jest jako tao .. pijemuy kawe mala spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ewinka to dobrze, ze lepiej spał mały, troche sie wyspałaś.co do farbowania wlosow ja wczoraj zrobiłam sobie, ale zawsze miałam miodowy blond sayoss ale wycofali ten kolor, nigdzie go nie ma i mam ciemny blond, taki jak mam naturalnie, jeszcze tylko musze podciac bo sa za dlugie i mi strasznie wypadają.Asik to z męzem zgoda, to fajnie:)Moj dzis jedzie pod spodek do katowic bo mieszkamy niedaleko, zeby tam mecz oglądac siatkowki, wczoraj znajom byly ze jada i oczywiscie jasna sprawa ze ja nie bo gdzie z adasiem, i znowu sama, codziennie jestem sama bo pracuje po 12h z jednym dniem wolnym i coz, ja se juz nie odzywam bo potem ja jestem wiecznie zmierzla ale ja tez nie mam zadnych rozrywek,tylko adas to moja rozrywka, wypilam jedno piwo i mi łeb rozsadza. Adasko zjadl wczoraj po 18 i o 19 padł, wstal o 4 na mleko, chcialam oszukac woda ale mysle ze dlugo nie jadl i wypil, spal do 8 potem. Teraz ma taka manie na zabawki i gryzaki łapie, gryzie jakby mu zab szedł, tak agresywnie i tag gaworzy ze go chyba na klatce słychać a maslaczy wszystko ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
asik,masz racje bo moja nie jest długa,jak się urodziła się to miała tylko 52 cm,najkrótsza spośród wszystkich dzieci na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Befe do skutku AGata JOlka Esmi Ilonek SAmba FLavia iczekujaca i inne mamy na mm jakie macie butle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
do mleka mam butelke antykolkowa bibi 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mam tez dwie avent, lovi, jedna z disneya jakas. wode daje w avent natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiq mamy z firmy LOVI i super sie sprawdza :) mam 3 butelki i jeden z aventu tylko czekam na zmianę smoczka na 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja mam 4 duze tt i 3 male i smoczku kupilam do kaszy i nr 2 i 3 do tych butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moja Lenka na antybiotyku jak pisalam /furczalo nad oskrzelami/ juz duzo lepiej jutro do kontroli a ona w nocy 37,8 zjadla,zmienilam pieluche nic nie podawalam mierze i nie ma 37 , dzisiaj rano to samo to nie to ze zle zmierzylam bo po kilka razy mamy taki termometr do czola jak w szpitalach. O co chodzi czyzby juz zeby? Idzie nam dopiero 12 tydzien /ANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
A ile czasu jest na antybiotyky ?? jutro dr oslucha bo temo moze jeszcze lekka byc tzn ze organizm jeszcze walczy z wirusami aczkolwiek 37 to nie temperratura ale trzeba byc czujnym :) Nie wiem czy mialam zwidy czy ktos pisal o smoczkach moja ssie aventu freeflow i to jej ukochany skom kupilam nuka ssie go ale przy avencie szybciej sie wycisza Moja zrobila druga kupe i taka jak kiedys z groszkami moze to po kleiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyk mamy od poniedzialku w srode bylysmy na kontroli i juz bylo lepiej , jutro juz praedopodobnie mialysmy odstawic ale sie okaze?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFionek
Anna a tak przy okazji to ten termometrem tez sie potrafi mylic sama w szpitalu uzywam takiego i wiem jaki blad pomiarowy potrafi sie zdazyc szczegolnie przy kilku pomiarach w niedlgim czasie. Jesli w ciagu krotkiego odstepu czasu byla taka roznica temp to moze blad odczytu. W kwesti smoczkow i butelek milcze chodz mam chyba wsYtskie mozliwe avent,nuk,lovi,mam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blad bledem byc moze ale czulam tez ze jest cieplejsza, no nic zobaczymy co bedzie dalej, Boziu u nas pada, szaro, ponuro zle mnie nastraja taka pogoda./ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fionek pracowalas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tak te termometry potrafia w jednym momencie pokazac 39 a w drugim 37 heh ale 37 i 37,5 to zadna roznica w sumie :) Ja kupie na spobowanie butelke mam , sporbowalam z aventu i chyba nie ejst dobra bo mala szybko ulala po niej , ale tych MAM nie ma na allegro wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
musze jechac po zakupy , mala spi a mi sie nie chce ty;lka ruszac a jednak sa na allegro jak ja szukalam buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,ja trochę chora jestem i nawet pisać za bardzo mi się nie chce,mała jutro szczepienie i mam nadzieję że nie załapie nic odemnie po tym szczepieniu,asik ja mam butelki tt i dr brown i jestem zadowolona,a smoczek uspakajający mam firmy MAM i dopiero tego załąpała bo innych nie chciała ale podobno butelki tej firmy też są dobre,nie długo kupię jakieś inne butelki bo wkurza mnie czyszczenia tych rureczek w środku antykolkowych,zdrówka Wam życzę i dzieciaczkom bo jesień zaraz i się zacznie chorowanie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
asik,ja mam butelkę najzwyklejszą canpol babies,smoczek okrągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hej, Kubuś właśnie sam spal przez pol godziny bez cyca bez lulania bez niczego cudowne uczucie,ja i tak leżałam przy nim chciałam się zdrzemnąć ale nie mogłam leżałam patrzyłam się na cudeńko moje:) drugi syn też mi nie dal spać chodzi mi tu co czas po sypialni głośno tzn drzwi z kopa, mamo Kiss me, mamo przypomnij gdzie moje spodnie itd. Dzisiaj jest ładnie ale nie lubię jesieni co rok trace chęci do wszystkiego,napływają mi jakies depresyjne myśli. Samba my sezon przeziębień juz z dwa tyg temu zaczęliśmy. My mamy butelkę logo u nas sie sprawdza. Mam ochotę jeszcze kupić smoczek livi ale moja mama mówi ze jak ssie tego to żeby mu nie macic i nie kupyeac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa muszę się szybko pochwalić,Miśka przewróciła się na boczek sama,a już myślałam że jutro pediatra będzie nas chciała na jakąś rehabilitację wysłać bo zaczynałąm się martwić że Wasze dzieciaczki to już robią,kurcze teraz pełza po całęj macie,raz załapała i już się kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×