Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Poczatek mozna brac leki p/zapalne zmniejsza zapalenie i tym samym ucisk ale rwa nawraca jak juz raz mialas :D ja juz przed ciaza mialam wiec wiedzialam ze w ciazy mnie to czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczepionek to nam w osrodku zdrowia zgubili Rotarix, ktory byl warty 300zl, a teraz juz 400zl. Na dodatek nie wypisali potwierdzenia, ze dalam wczesniej szczepionkę do przechowania i wyszedl moj blad, ze nie dopilnpwalam i musialam kupic nowa. Zapewne jakas pielegniarka zawinela i sprzedala bo przesuwalismy termin szczepienia na rotawirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dobra to i ja od poniedziałku lekkie ćwiczenia i zero słodyczy na noc hehe to mi się powinno udać.:) MamoK to milo,ze Kuba dostal ta mate,takie drobiazgi się liczą. A jak napisałaś poprawnie tego posta to jak nie ty:) u mnie też ciągle poczekaj bo Kuba,no niestety:( zauważyłaś MamoK,ze mamy z trojka dzieci tak nie narzekają jak z dwójka? Jak juz jest rodzeństwo to kolejne juz tak nie zmienia wszystkiego tylko jak jedynak przestaje nim być to tak się dzieje moze? Kurde zanim naisalam tego posta zrobiłam zdjęcie, zjadłam kawałek szarlotki,napisałam dwa sms-y i zapomniałam co mam jeszcze odpisać hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
u mnie rwa sama ustąpila, ale pewnie wróci:) Trzyma bardzo dobrze głowe i chce siadać, z tym nie mamy problemów ale kiedys tez płakał na brzuchu, przeszło jak zaczal trzymac stabilnie głowe i zauwazył, ze to nie jest takie męczące jak sie wydaje, moj tez ma plaska glowke i nie pozwalalm mu lezec na tym boku, mam takie gniazdko o ktorym kiedys pisalam i na noc wkladam mu w to glowe i ona tak mocno nie leci, choc on juz obraca glowke w obie strony ale w nocy mu spada bo niestety jest plaskie i ona mimo woli leci, a jak lezy ze mna klade go od razu na bok.Oczekująca jak przeczytałam o traktorze to m sie moj wujek przypomniał ze wsi, on tak zawsze smigał, w sumie do dzis smiga na swom i a zawsze chcialam go poprowadzic, raz mi dal, uwielbiam wies, chcialabym mieszkac tak w domku na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Poczatek a jaką Jasiek ma głowke moja tez z jednej str ma bardziej plaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wiesz co dla mnie to strasznie dziwne paragon moga dawac bo te szczepionki mozna kupowac dzieciom do 2 roku zycia i tak samo podawac zamiast zwyklego DTP z sanepidu , dla mnie sorry ale to oszustwo szczepie 5 lat i pierwszo slysze zeby placic za szczepienie 6 latka ktore jest refundowane my normlanie szczepimi INFANRIX-em DTP-A ktore dostaje sie z sanepidu .. szok a kalendartz szczepien obowiazuje w calej Polsce ten sam wiec dla mnie to jawne oszustwo z ich strony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
moj to juz niebedzie spal na boku bo ciagle sie przekreca.jak poloze go na bok to ok bach na brzuch i podnosi glowe i wtedy tak sie cieszy az oczka sie smieja:)))teraz zasypia w lozeczku a pozniej go biore do siebie spac.ja zawsze musialam cos robic bo nudzilo mi sie,a w ciazy to malo nieoszalalam jak mialam krwiaka i musialam ciagle lezec to mnie tak meczylo,ale dzieki temu mam takiego zucha malego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
33ona u nas tez jest ta stulejka i po kapaniu odciagam mu skore.m tez to mial i w wieku5lat mu sie ta stulejka zniknela.ja zaraz mykam spac bo za kilka godzin pobudka bedzie a jak obudze sie juz to spac niemoge dopiero rano bym spala a tu wstawac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj kupiłam taką poduszkę 3D w smyku dla dzieci żeby się główka nie odkształcała bo ja już mam mega jazde na tym punkcie,no i główka podobno się na niej nie poci,a co do tych ząbków to moja córka piła te soki z butelki ze smokiem ,może jak by piła z kubeczka to by nic nie było,chodziłyśmy na smarowanie no i po tym ząbki były czarne niestety.Miśka śpi pod kocykiem minky,on w środku ma ocieplenie,a jak będzie chłodniej to kołderka pójdzie w ruch:)Fionek moja mała dosłownie z dnia na dzień zaczęła trzymać łądnie główkę jak leży na brzuszku,może nie aż tak wysoko ale już ładnie jej to wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Dziewczyny jak ubieracie Wasze maluchy w domu,ja chodze cala na dlugo a i tak mi zimno a maz na krotko i mu cieplo, nie wiem w kogo Natalka sie wdala, dlonie i stopki ma zimne ale karczek cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
samba co to za poduszka masz jakiss link zeby zobaczyc ja tez ja kupie bo juz sfiksowalam Natka ja na dlugo ubieram spodenki skarpetki bluzeczka albo spiochy albo rajstopki i bluzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a i moja spi pod kołdrą od dłuzszego czasu , w domu mamy ok 25 stopni ale ja tez sie pod kołdrą wiec pewnie jej tez by bylo zimno bez kołdry hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w smyki są po 70 zł no ale tu z przesyłką wyjdzie tyle samo a mam już ją w domu i Miśka właśnie na niej śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzieki Samba juz naprawde mam fixa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ale twoja ma płaską? moja ma troche płaską z prawej storny jak sie patrzy ladniejsza ta glowa niz z lewej bo ciagle spala na lewo :D ale u mnie to tez geny moj maz mial taka plaska dziewczyny widzialy na poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kij ma dwa końce jak pisze mama3... A nie każdy nieszczepiący rodzic to sekta. No ale pomijając to,mamoK wyobrazilam sobie najpierw Kubusia smutnego w tym ssmochodzie a potem szczęśliwego z tej maty:-) Nomadic tak sobie myślę,jak wyciągam Staśka w nocy na karmienie,ze dla swojej wygody czasami mam ochotę odeslac m do drugiego pokoju i tez spac z dzieckiem,to jest naprawde wygodniejsze dla mam kp... No nie wiem,muszę to jeszcze przemyśleć:-) Samba a na te poduszkę normalnie zakłada się poszewkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik można było za darmo a to są te co dostawał wcześniej naprawdę mnie w jajo zrobili ? Te za datmo byly zywa a te sa martwe Asik nie wiem co mówić. Ewinko przeczytałam ja ciebie rozumiem o pisałam ze zrobisz to co dla Stasia będzie najlepsze. Ja jak widzisz nie zagłębiam się bo ufam mojej lekarce i wierzę że przed zbada mi dziecko dobrze zanim podejmie decyzję o szczepieniu. A ty juz zdecydowałas jak to zrobicie co podacie stasiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie widziałam jaką główkę ma Milenka ale moja ma trochę płaską z prawej strony i musieliśmy przestawić łóżeczko i podchodzić do niej od lewej strony żeby się wyrównało,no i z tyłu płaski placek też ma,ja na razie założyłam normalną poszewkę od kompletu ale przy tej poduszce była jakaś poszewka ale ją wyprałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ta poducha wpadła w oko ale czy ona jest też z opcją jak klin dla ulewajacych no i co z poszewka bo mój śpi na klinie i kładę na niego pieluszki flanelowa. Ewinko ciesze się ze zrozumiałas mój post bo ja sama czytając nie do końca :). Nie wiem która godzina telefon pokazuje 7:44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinko mimo że ufam lekarce to wiem ze jakby się "pomyliła " bo je wiem jak to nazwać to określili by pewnie bardzo ładnie jako błąd w sztuce lekarskiej a ja bym została z tragedia do końca życia ale ja niestety lekarzem nie jestem i musze komuś zaufać. Zawsze tej pani co szczepi pytam czy dobre szczepionki wzięła :), Asik to wkurza ja :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia to moze wkurzac :D a wiec żywa to jest polio doustne OPV i takie jest zalecane w 6rz u dzieci , ale malo jest go w sanepidzie wiec trzeba szczepic dzieci zabitymi tymi samymi co sa w systemie 3 ukluc u niemowlat czyli Imovax - i dwie te szczepionki sa bezplatne blonica tezec i krztusiec dla 6latkow z zalozenia kalendarza szczepieniem maja miec acelularny krztusiec i sa dosteone dwie Tripacel i Infanrix dtpa i obydwa rodzaje w zalznosci jaki jest na stanie dostaje sie z sanepidu wiec szczerze jak dla mnie zrobili cie jak to napisalas w jajo , tylko nie wiem wogole jak tak mozna wystarczy do sanepidu zadzownic i zapytac czy powinnac placic za ta szczepionke (czyli za Infanrix dtpa dla 6latka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki są godzinę :) zrobiłam sobie 22:50 jutro sprawdzić ogóle u mnie w telefonie było jutro ustawione wiec teraz się zastanawiam czy jutro o 7:44 nic się nie stanie :), m mówi weź idź lepiej spać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wiesz co mamokubusia ja jestem w szoku ze wogole cos takiego robią , ;/ przeciez jakby takie cos wycieklo to maja normlnie przesrane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK jeszcze nie wiemy,na razie szczpiwnia odroczone.na razie nie robimy nic i czekamy.w październiku pod koniec robimy krew,jesli nie ma poprawy to wtedy badania kaka przyczyna,do tego czasu nie szczepimy,my jeszcze dokladni nie wiemy jak postapimy ale skłaniamy sie do nieszczepienia w ogóle,nadal poszukujemy jakiegoś bardzo dobrego pediatre ze zdrowym podejściem do szczepień a nie zafiksowanym,ze to dobre w kazdym przypadku. Ja dzisiaj dostalam@ :-( podobno wtedy mleko zmienia smak i leci do mniej:-( Stasiek na szczęście normalnie zasnal,zobaczymy jaka będzie noc,czy nie obudzi sie jak wtedy o 23,ale dzisiaj nawet nie myślimy o seksie wiec powinno być ok:-) Tez podoba mi sie ta poduszka,a jest taka wysoka jak na zdjęciu czy bardziej splaszczona?zreszta przejdę sie jutro do smyka i zobaczę. Ja juz schudlam 3,5kg.dostalam ochrzan od lekarki,ze za szybko,ze widocznie nie jem dokladnie jak w diecie tylko mniej,no jem mniej bo ja tak jakos mi się za dużo wszystkiego wydaje... :/ Moje dziecko nadal nie przewraca sie na boki,tzn chyba probuje,jak u was wygląda przewrót?u nas najpierw mostek jakby i w tym mostku probuje sie jakby w kedna stronę obrócić,jak to powinno wyglądać?czy można jakoś bawić siei pomoc?ja turlam jakby stanie tak dla zabawy,pokazuje zabawki z boków jak jest na macie..innych pomysłów nie mam,wczoraj skończyliśmy 4 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×