Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
ej ale jak sie zrobi na 150ml 5 miarek to wychodzi 180ml mleka u mnnie Ilonek ulewa raz mniej raz wiecej od wczoraj tylko dwa razy ulala mysle ze jakby to zebrac to w najwiekszy dzien ulewania zebralo by sie max 40ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionek
Hehe no i moja coś dziś jak nie moja odsypia noc chyba bo od rana śpi z krótkimi przerwami. Szykuje się chyba zapowiedź powtórki wczorajszej nocy ;p Aj te dzieciaczki jak w kalejdoskopie z nimi :D Zabieram się za książkę może coś stworze hehe bo mam plan na kilka lubie taką formę zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ESMI szwgierka przywiozla jeden dalam fionek a w reszcie patrze termi ny sie konczą to moze skorzystam pucha kosztuje ok 23zl :D a mam 3 szt ILONEK u nas 655ml i jezcze 3 karmienia bo mala je co 2,20-2,40 idac od 17,09- 865,870,955,960,730,905 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Na hippie jest napisane 150 +5 miarek to 170 ml a powiem szczerze, że nie patrzyłam wg podzialki na butelce ile wyszlo.Dwa razy jej zrobiłam te 170 to raz zjadła a raz zostawila 40 ml więc na razie tyle nie robię. Wg tego co jest na opakowaniu to teraz powinnam dawać 5* 200 a ja daje 6* 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie kafe ;/ Ewinka doczytałam że jedna książka na "jedno ognisko domowe" przypada jak to oni ujęli czyli ten sam adres tylko raz....chyba zatrudnie znajomych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
j ugotowalam zupe, sprzatnelam zmylam podlogi , popralam poprasowalam i jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fionek tego nie doczytałam. Ale to nie taki wielki problem.rodzina, przyjaciele i sąsiedzi są rozwiązaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mojego znowu boli brzuch i jeść nie chce i boli go jak pierdzi i nie wiem co o tym myśleć ? :( asik a to 800 ten bebilon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
esmi ale to pepti jest dla alergikow :) odstawilas kleik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odstawiłam w piątek ostatnio pił. Nie wiem czy kupić inne mleko i mu podać no bez jaj, pije 60 ml mija 3 h a On chce jeść a nie je :/ a widać, że głodny :( wcześniej normalnie jadł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
smaze placki ziemniaczane nie chcialam robic halasu mysle zetre na tarce ale zrezygnowalam po polowie ziemniaka i maszynka starlam , mala spi ale ja glodna ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a dajesz bebiko hm zaraz cos pomyslimy moze za czesto te mleko mu zmieniac nie dobrze kiedy kupe robil dalas cos na baczki ,?? daj cieplej wody zobacz czy pije i czy baki ida po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupę wczoraj robił a na bąki daje bobotic forte może espunisan kupic ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam na początku małej espumisan ten z większą dawką symocośtam i było ok,esmi może smoczek mu nie odpowiada,może za wolno leci i się denerwuje,może ma nietolerancje laktozy jak tak marudzi podczas karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
to ta sama substancja w espumisane tylko mniejsza dawka ja ci polcema jak kazdemu esputicon dla mnie jest super minusem jest to ze mozna dac dwa razy trylko dziennie alke oatrzac na dawke i to ze sie wydaja ta subst z organizmu to i 3 nie zaszkodzi ale i kupa ladnie po tym idzie, ja jak dodaje to do mleka jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja puszcza smrodliwe bąki aż wstyd,znowu śpi,nawet nie zjadła,to chyba ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
samba korzystaj hehe moja tez spi ciekawe jak dlugo :D sle dzieki temu smaze placki :) Esmi wlasnie moze on sie meczy z tym smoczkiem moja sie tak meczyla wczesniej i musialam juz w 2mc zmienic jej na szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam jeszcze babka w aptece poleciła kropelki Kolaktaza,dodaje się do każdego karmienia i po tym było jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smoczki też zmieniłam już z miesiąc temu bo jedno karmienie trwało z pół godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co to kolaktazy to pewnie to to samo co delicon samba moja juz nie spi haha :) pospala z 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie to, że smoczek bo ulewa jak pije :/ ... nie chce pić , bączki puszcza ... a widać, że głodny daje koperek i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
masz czopki moze daj mu z 1/4 moze kupa uwiera cos? odgazuje sie przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały wlasnie zjadł marchewkę z jabłkiem. Ale wcinał, aż mi łyżeczkę zabierał. w sumie zjadł moze z 1,5 małej łyżeczki tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszcza takie śmierdzące baki ze szok ... Polezal trochę na brzuszku i dałam mu 1/4 czopa i przejdę się do apeli :) to co polecacie a brzusio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi co bys nie kupila to bedzie to samo tylko pod inna nazwa bo kazdy preparat jest na symetykonie , tylko esputikon na dymetykonie , no i plus laktaza czyli delicol i to co Samba pisala nic innego nie ma .. ;/ Flavia a dawalas juz osobno jakblko i marchew?? nie wiem czy to u nas na forum ktos pisal czy kja czytalam ze podczas wprowadzania pokarmow nowych dzieci mpga slabiej spac w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik tak dawałam wczesniej samo jabłko scierane łyżeczką, też smakowało. marchewki samej nie dawalam, w sumie sama marchewka to niedobra pewnie by nie zjadł. A tak to zajadał. Teraz zobaczymy czy będzie ok z brzuszkiem i jaka kupa będzie. esmi ja mam espumisan i jak brzuch boli to daje 4krople i bąki idą, ale już dawno nie dawałam i mi się przeterminowal ,cała butelka. Kurde wlasnie zapomniałam o tym że krople mam przeterminowane i jakby co to nie będę miala co dac, ale mam nadzieje ze nie będzie potrzeby. Kupiłam pudło tych pieluch w biedronce rozm 4, mąz bedzie jechał z pracy to jeszcze kupi 1op albo dwa. Chyba z czwórek tak szybko nie wyrośnie co? one do 18kg a juz tak szybko dzieciaki nie bedą teraz przybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Witam. Dziewczyny kilkakrotnie pisalam do was i zawsze dostalam odp za co dziekuje. Mam pytanie. Moj synek ur sie 17.06. Czy jest mozliwe by wychodzil mu juz zabek? Czy to nie za wczas? Ma na dole biala plamke. Twarda. :) ale nie ma na okolo spuchnetego dziaselka. Czy to moze byc zabek?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdzikidzik
Jeja dziewczyny ale mam dzisiaj doła... Mała grzeczna, nie ulewa mi tak jak u Asik :))), mąż w domu robi obiad, a mnie trzęsie normalnie. Dość mam czasem i dzisiaj wlasnie jest to "czasem ". Wszystko jest na "nie" i koniec. Trochę mam wyrzuty, bo Małgosia taka grzeczna, wlaśnie śpi obok. Ech, oby przetrwać do wieczora. Moze to niewyspanie, może jesień, może monotonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×