Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
a co jest jakies do oddania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak twoja dupa do oddania za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m też mnie kiedyś krytykował jak prowadziłam auto,ale go kilka razy wysadziłam, jak sobie wrócił pieszo do domu to mu się odechciało krytyki, teraz siedzi jak mysz pod miotłą jak prowadzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj wstal o 17 i juz trze oczyl ide go wykąpac, mleko i niech idzie w kime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, hahahaha, genialne! Ja odstawilam caly teatrzyk kukielkowy, bo Leon znudzony jak diabli. Ide go wykapac i moze padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hahaha Gosza wyobrazam to sobie:) tez musze kiedys wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomandic gratuluje szczesciaro :-) Ją jak się wezmę za robotę to zapominam o jedzeniu prawe cały dzień nie jem jak robię na podwórku. A nie chude... jak skończę robić wszystko na podwórku to muszę wrzucić ćwiczenia na pełne obroty,zimą na to więcej czasu będę mieć. Ją smoczka wyparzylam po zakupie. A butelkę jak umyje to przelewam wrzatkiem ale tylko po mleku,po wodzie nie. 33ona to kto pisał o klinice w sosnowcu? Ale jak byś przyjeżdżała to zapraszam:-) nawet wszystkie mamy:-) Moja wstaje koło 7,8 zje i często śpi do 10. Wstaje daje jej soczek i jak zasnie po 11 to śpi do 3godzin wstaje zje trochę ją podnoszę i o 15 znów śpi do 17 i potem dopiero idzie spać po 21,choć teraz drzemie ale zaraz wstanie pewnie. Gosciu nie mam pojęcia co to za znamię. Co do samochodów m uczył mnie jeździć i wszyscy mówią że dobrze jeżdżę nauczył mnie cofać i teraz uwielbiam cofać,uczy mnie jj coś naprawić prZy aucie ale nie ma jakiegoś hopla jakbym zepsuła czy otarła to nie byłby zły. Aleja robię błąd na drodze to zawsze mówi źle zrobilas ją bym to tak zrobił. Ją mam golfa4 a on jeździ mercedesem c220. Ale mam fazę na suszone jabłka. Dziadek mi nasuszyl i jem:-) Kruszynka gościem się nie przejmuj każdego się czepiaja :-) nikt tu nic na ciebie nie pisze przynajmniej a nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia dzieki:) ja też bym chciała ćwiczyć bo wydaje mi się,ze rośnie mi brzuch:) ale mam takiego lenia i boje się o pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek nawet nie umiem sobie wyobrazić co przeszłas przykro mi ciesze się ze masz Pole. Asik ty to zawsze masz taki dobry humor? Nomatic juz się pogodził z tym lulaniem poprostu nie chce mi się męczyć i wymyślać inne metody lulam i tyle :), nie złuszcze się jak nie może zasnąć śpiewam mrucze i zauważyłam że jak już prawie Zasypia to sam tak mruczy :). Wkurzylam się na rodziców kurde czy wasi tez nie odwiedzają was ?? Moja mama nie pracuje jest całe dnie w domu tata do 15 i nie mają siły ani czasu mi przykro wiecie jak byłam w dołku jaka otrzymałam pomoc "może wynajmij kogoś kto ci posprząta czy zajmie się dzieckiem my zapłacimy ". Tata był u mnie siedział z Kuba on zresztą pracuje opiekuje się swoją mama i robi dla mnie co umie i może. Aj po rozmowie się poryczalam w samochodzie bo jechałam po nowa receptę. Mamy karmiące piersią ja chyba niedługo będę lysa wszędzie moje kłaki. Dziś krzyczałam na Kubę tak marudził ze juz miałam dość myślałam że wyjdę z siebie. Ewinka daj znać co u dietetyka ja chyba id jutra cis musze zrobić bo jem i jem najchętniej takie kaloryczne rzeczy. Kruszynka wyluzuj nikt tu ciebie nie oskarża pisz z nami ni z nowymi mama mi i olej jakieś głupoty. Dziewczyny a nie możecie założyć moskitier na re muchy ??? Ja mam w oknach i takie drzwi balkonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 ja mam w laptopie doczepić zwykła myszkę i za każdym razem kiedy biorę kompa myszka ląduje na podłodze. A miałam napisać chyba zmniejszyło mi się to twarde nad brzuchem dobra zastanawiam się czy wysłać pokaże wam i powiem że teraz to jest cud malina to było po dwóch stronach i skóra była jak popalona i był otwierany odcinek nad tym co czerwone. Dobra wysyłam:(, zobaczycie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia podziwiam, że masz tyle energii na prace przy domu, ale to pewnie dlatego, że to lubisz. MamaK to mruczycie sobie z Michałkiem :) Myślałam, że nigdy nie będę miała dzieci. Co miesiąc pękało mi serce. Rozmawialiśmy z mężem hipotetycznie co będzie jak nam się nie uda mieć swoich dzieci i on początkowo nie chciał słyszeć o adopcji. A pewnego dnia przyszedł po pracy do domu i powiedział, ze jak nam się nie uda do końca roku, w styczniu jedziemy do ośrodka dowiedzieć się jak wyglądają procedury adopcyjne. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, pomyślałam tak czy inaczej, ale będę mamą. I bach dwa tygodnie pózniej dwie kreski na teście :) Wiecie ile spała Pola po ostatnim lulaniu? 16 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK moim zdaniem nie wygląda to teraz zle. Ale faktycznie długa jest ta blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mamokubusia- ja już pisałam,że u mnie lecą włosy strasznie:( a koleżanka w odwietkach mówi "chyba masz gęstsze włosy" haha, to samo teściowa, kurde a mi normalnie już może 30%włosów wyleciaało kruszynka- olej gości, ja nigdzie nie chodzę,na żadne fora i nie mam fb, tylko siedzę na tym wątku, na inne wątki życia zabraknie, ledwo nadążam z czytaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosza haha mnie bardziej raczej rozsmieszylo ze maz siedzi jak mysz pod miotlą :) Moj specjalnie komentuje bo ja jak jade to tez komentuje kierowcow denerwuje sie krzycze i wyzywam ich ze wolno jada itp :D ale uwazam ze dobrze jezdze parkuje itp na pewno sa osoby jezdzace lepiej i na pewno ta osoba jest moj maz haha :) Ilonek przykra sytuacja rozumiesz ja bardzo dobtrze wiec napewno jakos ja wesprzesz Mamo3chlopcow a nie mozews myszy przylaczyc bo touchpad pewnie ci sie popsul Mamokubusia hm czasem mam zly ale :) ale staram sie byc pozytywnie nastawiona do tego nędznego swiata :) Rozmowa mojego meza z corką w wanience : wiesz co milenusia mama mowi ze mamy brzydkie glowy nie lubimy juz jej co ona wie ona mysli ze jest idealna bo jest śledziem , Milenusia i tatus nie są śledziami a mamo to zapyziały śledz : i milenka piszczy ze smiechu :) ps Sledzie mowi sie na białostoczan i ogolnie okolice bo sledzikujemy , a moj mąz nie sledz bo z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Asik nie dość, że są do siebie podobni to świetnie się dogadują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- fajnie:) a mój m domaga się sexu, mi się nie chce;p jakoś w głowie mam tylko opiekę nad Pawełkiem -byłam dziś na spacerze:) super pogoda z krótkim rękawkiem -moja kosmetyczka wyemigrowała do ANGLII i sama muszę się pomalować, nie lubię, jestem maniaczką kosmetyków- kupuję,ale rzadko używam, teraz wogóle się nie maluję a WY? powiedzmy baardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia szczerze normalny brzuch z prawej twojej tylko zasienie i zaczerwienienie Moja mama pracuje zmianowo mieszka 3km ode mnie jak zadzownie ze cos trzeba to przyjedzie a tak to raczej rzadko ale i my rzadko zajezdzamy :) ale w weekend sie widzimy jak cos , jutro mam przyjedzie mi wlosy pomalowac bo mam mega odrosty Kasia to tez duzo spi tak jak moja , tyle ze moja 3h to moze pospi jedynie na spacerze bo ona po 2h juz sie budzi z burczeniem w brzuchu haha i czeka na butle a ja ja zabawiam zeby przedluzyc ten czas , kiedy Marcela Fionek moze spac 5/6 h bez jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do blizny moja jest króciutka, ale gruba. Może zaraz zrobię zdjęcie i wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Asik musze wstrzymać śmiech bo mały się obudzi :).ale twój m dechę miał hehe. Tak ikonek mój gin powiedział ze można było kilka cm mniej huj ten co mnie operowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Ilonek- niech koleżanka dalej próbuje za jakiś czas, ja też poroniłam kiedyś, a teraz mam syna:) okazało się ,że masa kobiet ma poronienia, sąsiadki, kuzynki, koleżanki, życie robi brutalną selekcję, na pewno w końcu koleżanka urodzi zdrowego bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik normalny dla mnie to masakra ale nie wyglądem się przejmuje a właściwie to już mam to w d***e :). Ona 33 ja jestem maniaczka ubrań dla dzieci :). Agatka ja nie wizę nieprawidłowości w głowie Adasia. W ogóle jest przeuroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Hej dziewczyny. Jesli chodzi o wyparzanie butelek to ja wyparzam na noc. A glowke to moja miala wyjatkowa, z tylu jajo o z lewego boczku plaska bo ciagle jak spala glowke obracala na lewo,zaczelam ja ukladac w lozeczku raz nozjami do drzwi raz do okna i gliwka sie uformowala teraz duzo trzyma ja prosto wiec jajo tez znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no taka miał płaską i jednak sie wysklepiła , teraz ogladam zdjecia ciagle i patrze ze miala bardziej okrągla ale jak to ciagle spi to sie spłaszczyla cholercia no ae czytam ze pozniej sie wysklepic powinna ale bardziej mnie martwi ze zjednej str ma bardziej wyplukla i teraz bede pilnowac ciagle , jednak to prawda kiedys mi pacjentka powiedziala zebym sie cieszyla ze jeszcze dziecko w brzuchu bo jak juz sie urodzi to od tego momentu az zamknę oczy bede sie martwic o nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, na moje oko zupelnie normalnie ten Twoj brzuch wyglada. Moj jest o wiele gorszy, bo nad blizna wisi mi taki flaczek z rozstepami :( Twoj jest sliczny w porownaniu z moim! Moskitiera nic nie da, ja to mam wrazenie, ze te cholerne muchy nawet przez tynk wlaza. Asik, wlasnie przeczytalam na glos rozmowe Twojego meza z Milenka mojej mamie, uchachalysmy sie :) Co to znaczy, ze sledzikujecie? Koniecznie musimy to wiedziec. Pad sam z siebie sie naprawil i znowu dziala :) 33ona, mi sie tez nie chce, nic a nic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Natka a ile mala ma .?? jak dlugo to trwalo az zniknelo? moja ciagle obracala na lewo i teraz z prawej ma bardziej wystajaca wiec ukladac teraz bede ciagle na prawa strone zeby sie uklepalo ciekawe czy jeszc ze sie uda :D bo ja nie to w przyszlosci mnie obstawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×