Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
DZIEWCZYNY na poczte zerknijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPP
hej, kiedyś tu zajrzałam i któraś z was pisała o krostce w pępku u maluszka, a z tego co pamiętam to Asik pisała, żeby nic z tym nie robić, bo samo zejdzie - to było już tak dawno, że słabo to pamiętam, może coś źle wyczytałam, w każdym razie próbowałam szperać w internecie ale nic nie znalazłam, może przypomniałybyście sobie o co chodzi, bo właśnie dostrzegłam taką dziwną krostkę w pępku u swojego 3miesięcznego chłopca, nazywam to krostką, bo naprawdę nie wiem jak inaczej to określić, trochę wygląda jak potówka, będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej my już po szczepieniu, był dzielny, mniej płakał niż poprzednio brzuchatka- dokładnie:( ale życie to nie kwiatki;p mamokubusia- fajne zabawy macie;) sisiak- czasami dość długo zaczerwieniony,a czasami tylko przez 2-3 zmiany pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
hej, sporo piszecie, czytam was od wczoraj cały czas. Nic nie piszę bo stresuję się jutrzejszym wyjazdem do kliniki. Jak tylko wrócę to się odezwę. Na razie czytam na necie ( m sie drze , ze głupoty czytam bo Michaś ma alergie a na necie wiadomo, rak itd.) Myślę,że to ostatni nasz pobyt w szpitalu i jak wrócę to postaram się być pełoetatową członkinią forum :) Michaś dziś pół dnia na Nutramigenie. Powoli będę rezygnowac z cyca. Zobaczę co powiedzą mi w tej klinice. Ale dosyć mam gotowanego mięsa i jednego rodzaju wędlin a za kakao rękę bym dała odciąć :) Agata my jedziemy do Sosnowca do Klinki Pediatrii. M ma kolegę w Bytomiu i jest to całkiem blisko od nas. Zapraszam na kawe :) Dziewczyny trzymajcie się. Jak tylko wrócę to się odezwę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M u Stasia wiec mam jeszcze chwile. Brzuchatka link zaraz poszukam i podesle. Apropo kapania z nosa-tu jest wyjaśnione,mysle,ze to o to wlasnie chodzi http://forum.gazeta.pl/forum/w,570,150378718,,kapie_mleko_z_nosa_co_robic_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikdzik, usciski dla Ciebie i Malgosi. Trzymajcie sie cieplo i niech mala zdrowieje, bo to najwazniejsze. Ja jestem zazenowana faktem, ze ktoras z nowych mam postanowila nam naublizac, ale juz nie miala na tyle cywilnej odwagi, zeby sie podpisac. To tez tylko utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze dobrze zrobilysmy nie podajac od razu danych na poczte. Prosze wziac pod uwage, ze to jest fizycznie niemozliwe, zeby odpisac kazdej z osobna, bo namnozylo sie postow co niemiara. Wszystkie mamy w domu niemowleta, co niektore takze starsze dzieci i naprawde ciezko jest wykroic na tyle czasu, zeby czytac****isac bez ustanku. Ja od grudnia wracam do pracy i na pewno bede jeszcze rzadziej zagladac, bo niby kiedy. Jasne, forum jest dla wszystkich, ale my tez potrzebujemy czasu, zeby sie oswoic z nowymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej dziewczyny nie zdarzam wszystkiego przeczytac:)agata gratulacje slubu:)))flavia najlepiej na swoim,my tak zalujemy ze nie wyprowadzilismy sie do drugiego domu a tak mieszkamy z tesciami,splacamy brata m itp.Igorek duzo lepiej juz nie kaszle tylko katar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mam stresa, na chrzcinach będzie 48 osób plus 4 połówki, czyli 50 osób!!!!!!!!!!! mam stresa jak stąd do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nic nie wiem na temat krostki w pępku. Dzikidzik to trzymamy kciuki za piatek,pewnie-zawsze jak Małgosia Ci spi to tez odpoczywaj. Gość 85 będzie dobrze,powodzenia i wracajcie szybko do domku!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka milo mi:) i nawzajem ale ja juz nie raz pisałam jaka jestes pozytywna i fajna:) zaraz nam się oberwie za to slodzenie:D jeszcze dodam,ze czasami w wc jestem jeden wielki klebek nerwów, zazwyczaj jak tylko pójdę do łazienki słyszę maaaaaaaaaamo m też potrafi pod drzwiami czegoś ode mnie chcieć. dziewczyny mieszkam w domu rodzinnym,mama pracuje, popołudniami mi jak trzeba pomaga,siostra jedna zaraz wyjeżdża do wa-wy chwilowo często jest w domu i bardzo mi pomaga,druga siostra przyjeżdża czasami w weekend moj D ja uwielbia mowi,ze kocha ja najbardziej zaraz po mnie, co do domu wolałabym na swoim, ba, marze bal swoim,ale tak jakoś na początku naszej drogi mieliśmy spore kłopoty finansowe i dopiero niedawno wyszliśmy na prostą,miedzy mną a rodzina też różnie bywa i bywało ale jestem im bardzo wdzięczna za wszystko MamoK nie jest tak zle myslalam,ze będzie tragedia,czasami jest mi smutno i ciężko ale ogólnie ok aż sama się dziwie, D czasami chodzi spać do babci dzięki temu teraz nie czuje się taki samotny i u nas ze spaniem jest lepiej, moja mama jest mloda i jest taka jak nasza forumowa Kasia uwielbia się namęczyć przy domu :) plus praca fizyczna. Mam pytanie manoK :D:D i jak jestes na tej diecie od poniedziałku co pisałaś? Dziewczyny ja muszę skończyć z tymi słodkościami i jedzeniem w nocy bo wyglądam tragicznie TRAGICZNIE a nie mogę się zebrać w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc85, wcale Ci sie nie dziwie, ze postanowilas przejsc na mm. Przez ta swoja diete jeszcze bys sie anemii nabawila, a przy dziecku duzo sily potrzeba. Napij sie tego kakao w koncu :-D O kropkach w pepku nic mi nie wiadomo, nie przypominam sobie takiego watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gościu u mnie było z pępkiem zaraz cu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja pamiętam jak moj m postanowil kiedys w niedziele zrobic sniadanie do lozka ;-) obudzil mnie zapach spalenizny i stukanie...postanowil zaserwowac schabowe :-) My mieszkamy w domu pod miastem i niestety dzieci u nas tyle co kot naplakal. Ale wsiadam w autko, trzy minutki i wykorzystuje plac Asik ;-) jakos to bedzie ;-) Mam dzis dzien w ktorym mam dosc diety masakra glodna dzis chodze niby lodowka pelna ale nic dla mnie...i zmeczona. Kurde u mnie tez noskiem idzie czasami ale kiedys albo czytalam albo ktos mi mowil ze przy karmieniu na plasko moze sie zdazyc hymm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosc 85 nutramigen nie jest fajny naprawde to w ostatecznosci sie podaje :) co do diety to Fionek nic nie moze jesc a morfologie ma jak chlop Gosciu chyba to nie ja z tym pepkiem bo nie kojarze ale pokaz lekarzowi :) Co do mleka ja juz kiedys pisalam ze mleko tp biala woda i malo ma tal naprawde wartosci poza cukrem lepiej jesc zolty ser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
No padlam jak przeczytałam o tej gromnicy:D Ewinka mój m wiele wiele razy kąpał się z D, czasami mu się nie chciało to D był smutny lubił się kąpać z tatą ale u nas częściej prysznic był i tak wierze w homeopatię właśnie widać to na przykładzie małych dzieci u nich nie ma efektu placebo, ale nie przesadzam,ufam naszej pediatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona nie ma co sie stresowac masz w lokalu podadza ci pod nos sama przyjemnisc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, nie dalam mu czekolady. Nie zje obiadu to nie ma slodyczy. Tak, Damian bardzo ladnie sie bawi z Alkiem. Po prostu mu nie przeszkadza, kiedy nie ma towarzystwa, bo potrafi sobie znalezc zajecie. Alek jest inny, musi miec kumpli do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic zapomniałam ze mam być na tej diecie ;). Szybko czas mija ale musze postanowić. Ona 33 co to znaczy połówki 4 ? Co do kąpieli z dzieckiem to ja też się wcześniej myje :). Z Kuba hak miał 5 Mc się kapalam super uczucie położyłam sobie go tak jak po porodzie kładą i się poczułam jak po porodzie. U was też kładą po porodzie na 2 godziny na golaska przy Kubie tego nie było teraz tak fajne uczucie. Gość 85 powodzenia. A pamiętacie jak mówiliśmy o przeczuciach itp. Taki straszny temat. No i pamiętać że wczoraj się źle czułam ze ska niespokojna . Dziś zmarł wujek mojej mamy siostry mąż. Nie lubię tego jak coś się przeczyta i się jest nie spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gościu ale nie wiem czy mozna porównać do potowki nawet nie pamiętam jak to wyglądało na początku bo jeszcze z tym kikutem mieliśmy kłopoty, ta krostka urosła nam do wielkości małego ziarenka grochu co czas robiła się taka zywa tak jakby otwarta rana ale to nie była otwarta rana a potem zasychalo delikatnie ropialo i od nowa. Najpierw pediatra kazała przemywać spirytusem dał. potem dala nam sprej neomycinum i przez tydzień uschlo i bardzo się zmniejszyło i w końcu odpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK wyrazy współczucia. 33ona o to się wam w ostatnim czasie chyba zwiększyła liczba gości. Fionek ale się uśmiałam z tego schabowego:D Gosc85 trzymajcie się ciepło będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- to znaczy,że będą dzieci 2-3 latki, które liczą się jako połowa osoby, a dostają pełne porcje obiadu i innych dań na gorąco jak dla dorosłego.Nawet dziś mi właściciel powiedział,że takie dziecko nawet dostaje kieliszek jak osoba dorosła, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nomadic - tak,bo m miał tylko 8 osób, więc poczuł,że jest w zdecydowanej mniejszości i zaprosił dalszą rodzinę, a ta rodzina wkręciła jeszcze swoje dorosłe stare dzieci, co dla mnie jest nie halo! skoro prosił tylko np. ciocię i wujka a oni mówią-" to my przyjdziemy jeszcze z dziećmi". dobre dzieci- stare konie po 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mi ktoś mówił se Kuba ma trochę objawów ja artyści np . Machał rączkami jak się cieszył. Ma trochę takich dziwnych zachowań przyzwyczajeń np. Jakiś czas temu nie ubrał sskarpetkach niż w paski albo piżama musiała mieć ściągacze. Teraz jak się nauczyl liczyć wszystko liczy on ma takie natrectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko NOmatic ten wujek daleko mieszkał i może z nim gadał. W życiu z dwa razy mojej mamy siostra zawsze sama bo on pił dużo głupoty pod no gadał a zmarł na raka. Współczuj mi tych przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a moze onma poporstu styl ;p bedzie kreatorem mody heh , Kupilam ta mate biedronke co wtedy przegapilam licytacje za 20zl wiec teraz za 72 kupilam niestety ale niech ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewink fajny ten blog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Dziewczyny czytam Was zawsze przed snem ale nie mam sily pisac bo Natka daje ostanio w kosc,jadla po 800ml na dobe a teraz600 i ciagle przy jedzeniu jest placz, bylismy prywatnie u pediatry godzine nas trzymala i stwierdzila ze dzidzia zdrowa jutro idziemy na kontrole wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×