Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fasolka2013

Inhalacja w ciązy

Polecane posty

Gość Fasolka2013

Hej dziewczyny. Z czego mogę sobie zrobić inhalacje? Jestem w 36 tyg. ciązy. Mam zatkany nos i jestem ogolnie osłabiona. Pierwsze objawy przeziębienia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy w ogólem mozna? na internecie jak zwykle mnóstwo sprzecznych informacji. Jedni pisza że nie można w ogóle. A inni że tylko ze zwykłej soli... Sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem właśnie przeziębienia i robię inhalacje z rumianku bo mam okropny katar. Byłam dziś u gin i powiedziała że śmiało mogę robić inhalacje. Jestem w 23tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie domowe sposoby sa dozwolone lepiej zapobiegać niż doprowadzić do zapalenia zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na katar inhalacja woda z solą kuchenną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnakot
U mnie w domu od paru tygodni stoi inhalator Pro Sanity. Mówię stoi – bo ja go raczej nie używam. Ale już żona czy dzieci to często mają sesje. Ja jeśli już to korzystam z funkcji oczyszczania nosa. To jest rzeczywiście fajne i przydatne zwłaszcza w moim wypadku gdzie mam regularnie problem z zatkanym nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenjj
Myślę że dużo osób ma problem z wyborem właściwego inhalatora...Sama przez to przechodziłam. Z takich stron poradnikowych gdzie trochę wyjaśniają to np. inhalacja.pl jest w porządku, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka7
Chyba się przekonam i kupię inhalator do domu, zwłaszcza myślę o profilaktyce przy przeziębieniach, bo dzieci często infekcje łapią, co do porad inhalacyjnych to dużo się dowiedziałam z serwisu inhalacja.pl na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo o inhalacji jest porad na https://inhalacja.pl, mało ogólnie jest takich miejsc w sieci które by jakoś konkretniej o takiej terapii pisały i to jest na pewno problem. Nam się inhalacja sprawdza jako profilaktyka, można dużo lepiej się zabezpieczyć przed infekcjami dróg oddechowych katarem, zapaleniem płuc, oskrzeli i całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo się edukowałam przez ostatni miesiąc przez portal http://inhalacja.pl. Stronka w całości poświęcona terapii, inhalatorom, technice, lekarstwach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zestaw inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec od jakiegoś czasu, praktyczne rzeczy można szybciej wyleczyć dziecko przy przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś informację o tym jak są zbudowane inhalatory jak działają i tak dalej można znaleźć w rankingu na http://rankinginhalatorow.pl na pewno. Nie trzeba osobno od jednej strony do drugiej przechodzić tylko w jednym miejscu jest zbiorcza oferta różnych marek można zaoszczędzić sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy z żoną sprawdzony portal na http://inhalacja.pl i nic więcej. Szkoda że takich stronek jest mało bo jednak coraz więcej osób korzysta z aerozoloterapii, jest moda na takie wziewne podawanie leku, bo co jak co ale przy dziecku jest dużo bezpieczniejsze i skuteczniejsze po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuikkk

U mnie już od dłuższego czasu inhalujemy się w domu aparatem Novama Familino Pro. To jest model pneumatyczno tłokowy i w przeciwieństwie do innych tego typu pracuje dość cicho, nie tłucze nie hałasuje. Także jeśli chce się inhalację stosować też u dziecka to ten mogę polecić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nie ukrywam że długo się zastanawiałam jaki kupić inhalator bo teraz tych modeli są setki, ale stanęło na Pro marki Sanity i nie żałuję. Kompleksowy sprzęt, do inhalacji górnych i dolnych dróg, ale też z irygatorem w zestawie który świetnie oczyszcza drogi oddechowe (nos, zatoki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anx
Dnia 28.01.2019 o 15:19, Gość marta napisał:

Nie ukrywam że długo się zastanawiałam jaki kupić inhalator bo teraz tych modeli są setki, ale stanęło na Pro marki Sanity i nie żałuję. Kompleksowy sprzęt, do inhalacji górnych i dolnych dróg, ale też z irygatorem w zestawie który świetnie oczyszcza drogi oddechowe (nos, zatoki).

Warto było kupić Pro, rodzinny kompleksowy inhalator do każdego rodzaju terapii. Nie zajmuje dużo miejsca, można go spokojnie schować do szafki, wcale nie tej największej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Hejo! Podpowiem nasz Baby. Nic się psuje aerozol leci ladnie płynnie nie jest w rzaden sposub meczacy podczas wdychania. Fajny wygodny model dla malego i duzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×