Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania123454

Dlaczego mezczyznom po 30

Polecane posty

Gość Ania123454

Pierwsza literka mojego prawdziwego imienia to K. Mam 19 lat. Odkad pamietam, podobam sie starszym dojrzalym mezczyznom.. Nie ubieram sie zbyt wulgarnie, moze chodzi o mocniejszy makijaz, ktory daje mi 25 lat.. Moze o figure, jaka posiadam.. Moze dlatego, ze lepiej sie z nimi dogaduje, czuje sie kobieta, wiem, ze dojrzaly, silny mezczyzna bedzie potrafil mnie obronic.. Chcialabym zapytac, co mezczyznom po 30 podoba sie w kobiecie? Z wygladu i z charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki34
Mi sie podobaja takie kraglejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34gosc
Mi np. malutkie cipeczki 16-19 letnie, niewinne a chcące zaznać rozkoszy i uczące się dawania rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania123454
Czyli zawsze musi skupiac sie na jednym..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34gosc
wklej foto to powiem, czy mi odpowiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetpotrzydzie
Odpowiadając Tobie, co podoba się facetom w wieku np. 36 lat ;) w młodych Kobietach... Dowartościowują się tym, że Dziewczyny chłoną ich wiedzę, doświadczenie, stają się ich jakby opiekunami, mogą je uzależnić od siebie i to nie pod względem finansowym np. wykształcenie, doświadczenie życiowe, rodzaj pracy. Bycie nauczycielem, wzrost własnej wartości dla nie których jest to coś czym nie mogą zaskoczyć swoich "Rówieśniczek". Druga rzecz to oczywiście wygląd młodych Kobiet, uroda, pożycie seksualne i inne priorytety. One też nie chcą jeszcze rodziny i dzieci, przeważnie studia i kariera zawodowa. Łatwo więc je zaspokoić pod tym względem - brak silniejszych zobowiązań, ale też brak "ciśnienia" obietnic na przyszłość, gdyż Młodsze w obawie przed utratą czasem partnera obawiają się o tym rozmawiać. Zawsze niestety będzie tak, przynajmniej z mojej strony, że przeważnie przy tak dużej różnicy wieku (Młodej Kobiecie) priorytety będą się rozjeżdżać. Mówię tu o przypadku, gdy żadne nie ma nikogo "na boku", a nie Ona jest dodatkiem do jego związku/małżeństwa. Pzdr M. ;) Ps. Ze "starszymi daj sobie spokój, rzadko który będzie się wiązał na stałe z Młodą Kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach..to ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×