Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskanamamakkk

zapalenie oskrzeli

Polecane posty

Gość gość
Dobry inhalator udało mi się kupić marki Flaem (model - Novama Familino Pro). Działa szybko, lek się nie marnuje, aerozol jest fajnie przygotowany nie podrażnia i nie męczy podczas wdechu, polecam dla dorosłego i tak samo dla dzieci (jest osobna maseczka dla młodszych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam zielone światło na model Novama Familino Pro. Włoska marka, dożywotnia gwarancja, proste podłączenie i czyszczenie. Duzym plusem jest też tutaj irygator do nosa i zatok w zestawie, mi bardzo się takie oczyszczanie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Alergia Stop ma tę przewagę nad innymi że rurka jest tutaj naprawdę długa. Kiedyś korzystałam u siostry z inhalatory gdzie rurka była o połowę krótsza i to bardzo utrudniało poprawny wdech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena
Dnia 7.02.2019 o 15:55, Gość ada napisał:

Alergia Stop ma tę przewagę nad innymi że rurka jest tutaj naprawdę długa. Kiedyś korzystałam u siostry z inhalatory gdzie rurka była o połowę krótsza i to bardzo utrudniało poprawny wdech.

Łatwo można było się połapać co do podłączenia i obsługi w Alergia Stop. Bardzo intuicyjny model, jak znalazł przy alergii ale nie tylko. Lista zastosowań jest dużo dłuższa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doradzam inhalator https://novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, bo korzystały najpierw moje dzieci, a później ja z mężem. Jak chcesz się totalnie oczyścić i przestać narzekać na powtarzające się bóle głowy to warto zainwestować. Niecałe 200 złotych, a sprzęt na długie, długie lata, niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×