Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnnnnnna

Czy jest tu dziewczyna która przed utratą cnoty uprawiała sex analny i oralny

Polecane posty

Gość Brunet196cmvppl
ja dziekuje za taka " wyjatkosoc" potem bedzie mi srac pod siebie :D albo leczyc sie na raka gardla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Brunet196cmvppl - Gumka chroni przed wirusem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dożyliśmy do czasów, w których nawet dziewica może okazać się zwykłą puszczalską !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dziewice z tym rodzajem seksu czują się ok, to jaki problem? seks analny i oralny to nic złego, a daje zarys seksu waginalnego. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ich problem, a nie wasz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ale to ich problem, a nie wasz, prawda? xxx Ich problem dopóki nie są z kimś w związku i robią z siebie prawdziwe dziewice. Jeśli facet oczekuje porządnej kobiety to na pewno nie chciałby takiej jak autorka. A Ty byś chciała budować z kimś takim przyszłość? R****ł wszystko co się rusza, chodził po burdelach a Tobie wmawia, że czekał specjalnie na Ciebie. Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sweet
Ale skoro facet nigdy się o tym nie dowie, to nie ma problemu, prawda? Dla niego to naprawdę będzie 100% dziewica. Mój facet na pewno się nie dowie, bo spotykałam się z facetami z innych miast albo narodowości (jak wspomniałam m.in Turek i czarnoskóry). Będzie bardzo szczęśliwy i dumny że czekałam specjalnie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia Sweet Ale skoro facet nigdy się o tym nie dowie, to nie ma problemu, prawda? Dla niego to naprawdę będzie 100% dziewica. Mój facet na pewno się nie dowie, bo spotykałam się z facetami z innych miast albo narodowości (jak wspomniałam m.in Turek i czarnoskóry). Będzie bardzo szczęśliwy i dumny że czekałam specjalnie na niego. xxxx Twój facet to frajer powinien cie zdradzać być wiedziała jak on się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sweet
Chciałbyś. :) Ale tak się pewnie nie stanie. Mężczyźni bardzo szanują kobiety-dziewice. A ja będę wybuchową mieszanką, bo jestem dziewica i na początku na pewno będę wstydliwa, ale potem będę uwielbiała seks, bo już teraz wiem że uwielbiam robić loda i uprawiać seks analnie we wszystkich mozliwych pozycjach. Będę dla mojego faceta ideałem. Dziewicą która po rozbudzeniu stanie się demonem seksu. Oczywiście sama nie będę mu nigdy proponować anala, taka głupia nie jestem. Ale gdy sam coś zaproponuje to na pewno się zgodzę. Dlaczego miałby mnie zdradzać? Będzie najszczęśliwszym facetem na Ziemi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks może być: - waginalny - analny - oralny - manualny - pachwinowy Autorka jest więc 20% dziewicą. ;-) ;-) ;-) Chyba, że poszerzy sobie listę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sweet
Jak pisałam, moje przekonania (dziewictwo dla tego jedynego) nie muszą oznaczać, że będę żyć jak zakonnica. Korzystam z życia i nie mam zahamowań by np. przeżyć przygodę z Turkiem gdy byłam na wakacjach. To idealne wyjście, bo mogę szaleć, kosztować życia, a jednocześnie pozostać czysta. To właśnie te nie-dziewice są gorsze, bo boją się o reputację, mają zahamowania itd. Ja się nie boję, bo dowód będzie twardo świadczyć na moją korzyść: błona dziewicza. Natomiast w międzyczasie oporów nie mam żadnych. Kocham seks analny (cudowny jest!) i nigdy nie robiłam problemów by połykać spermę, a spotykałam się z wieloma facetami. Trzeba po prostu umieć korzystać z życia, jednocześnie zachowując w sobie to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Asia Sweet Zatrudnij się w burdelu, dziewico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po co byc dziewicą z dawno utaconą cnotą :O Debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal wam d**ę ściska, że dziewczyna w ogóle coś tak sprytnego może wymyslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo się jest dziewicą,albo nie.A wy bzdury piszecie,że w 20,80 procentach.Dziewica to dziewczyna/kobieta,która nie miała intymnych relacji z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi d**ę ściska że r***ają ją w d**ę i spuszczają się do ust ?:O no chyba cie p*****ło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica przy pierwszym razie jest skrępowana, nieśmiała, nie wie jak ma się zachować , jest delikatna , Tego nie da się udawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAtrycja23
Nie do końca. Ja przy swoim pierwszym razie (a nie uprawiałam wcześniej analu ani oralu) byłam odważna, ciekawska, śmiała. Jasne, serce w piersi waliło mi mocno z emocji, ale byłam zdecydowana w swoim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majkaaaaa21 - Ot praktykująca katoliczka, praktyka niezła. Może jeszcze z Oazy albo na pielgrzymkach. Nie zdziwiło by wcale, widziałem te akcje, nawet celowo się wybierałem. Nie lubię takiej hipokryzji. Albo trzymaj się zasad wiary, którą wyznajesz, albo nie chrzań że praktykujesz, a właśnie w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo Naiwności ludzkiej????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie stare powiedzenie co oczy nie widza to serce nie boli. Nie gadajcie swoim przyszlym o swoich analnych przygodach chyba je jakis sie polapie jak zobaczy wasze rozjechane o***ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×