Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Praca dni próbne za darmo ostrzegam przed tą firmą tutaj

Polecane posty

http://www.praca.myslenice.pl/oferta_pracy.js f?is=3754&amp ;io=142057 Wszystkich ostrzegam przed tym ogłoszeniem. Proszę za telefonować pod nr telefonu jaki się tam znajduje. Pani Marta bierze ludzi na dni próbne, mówi że musi sprawdzić czyjeś umiejętności ale od razu mówi że za te dni próbne nie płaci i nikt się nie sprawdza. Dzisiaj zgłosiłam sprawę do PIPu. Ja jako osoba która nie jest bezrobotna nie powinno mnie to w ogóle interesować ale moje koleżanki tak miały. Najpierw 1 na tydzień, potem 2 na tydzień, potem 3 i na koniec 4 i tak cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie jest aktywny, ludzie nie dajcie się oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na samej górze. Sklep Osieczany 555 , 32-400 Myślenice Tam jest kontakt do pracodawcy Proponuje zadzwonić sobie do tej pani i podpytać ją, porozmawiać z nią. Zaoferuje wam kilka dni próbnych darmowy. Najpierw spytajcie się jak wygląda praca, itp. A potem ona wyskakuje że kilka dni próbnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie otwiera się link a jak u was. A jak nie to proszę wpisać sobie w GOOGLE POWIATOWY URZĄD PRACY W MYŚLENICACH Potem: oferty pracy Na samej górze jest: Kasjer Sprzedawca(kliknąć w te słowa) Później tam jest Osieczany 555, 32-400 Myślenice i tam jest numer telefonu i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×