Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyrzucenie z pracy

Polecane posty

Gość gość

miałam podjąć pracę od przyszłego miesiąca, we wrześniu miałam się tylko poduczyć, żeby bez problemu pracowac od października- na stanowisko osoby, która chciała odejść z pracy.... chodziłam tam 3 dni, skrupulatnie zapisywałam co kto do mnie mówił w kwestiach zawodowych... a wczoraj pod wieczór zadzwonił do mnie szef i powiedział, że się rozmyślił i ze jednak mnie nie zatrudni, nie podał racjonalnego powodu, tylko "rozmyślenie się", widzieliśmy się w dzień w pracy, rozmawialiśmy, ale nie powiedział w twarz, tylko przez telefon, jak byłam w domu.... dzisiaj z rana poszłam zabrać swoje rzeczy, to jak powiedziałam cześć do niedoszłych współpracowników, to nikt nie odpowiedział i zmierzyli mnie wzrokiem od góry do dołu... 5 miesięcy temu skończyłam studia, a pracy jak nie było, tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowata
bylo zapytac ile takich darmowych wyrobnikow bylo przed toba pewnie sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazano mi obiecać, że nigdzie indziej nie pójdę szukać pracy, bo mnie zatrudnią na pewno, i oni też mi obiecują, że nikogo innego szukać nie będą.... i ja odmówiłam w innym miejscu, bo myślałam, że trafiłam na uczciwego pracodawcę.... a w tamtym drugim miejscu już jest zajęte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowata
obiecanki cacanki, a glupiemu radosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tata to samo powiedział... w tym kraju się chyba nic nie zmieni, niby Solidarność strajkuje dzisiaj w Warszawie, ale i tak zmian na lepsze nie będzie... parę razy rozważalam samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×