Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gambolka

zwariuję

Polecane posty

Nie wiem co mi jest. Byłam dzisiaj u ginekologa (16dc-cykle 27dni) tak kontrolnie, wszystko ze mna ok. Ostatni stosunek miałam 6dc. Koło 10dc zaczeły mi się dni płodne i od tego dnia masakra - bolą mnie jajniki, mam wzdęty brzuch, a od trzech dni mdli mnie pod wpływem różnych zapachów np mięsa i wymiotuję. Nie wmawiam sobię objawów ciąży ale po prostu już nie wiem co to może być :( Nigdy tak nie miałam. Miesiączkę miałam 27.08, a wcześniej stosunek był 24.08 - czyli dni nie płodne (teoretycznie). Czy ew może to świadczyc o zapłodnieniu? Czy raczej nie bardzo? Najbardziej kłuje mnie prawy jajnik , nawet teraz jak to piszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez mialas okres. Nie martw sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin miesiączki wypada mi na 23.09. Test robiłam - nic nie wyjdzie bo za wczesnie. Okres miałam i owszem ale w 6dc było przytulanie, a to juz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też tak uważam ale mi organizm tak szaleje w tym cyklu, że masakra. Dzięki wielkie za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bzykaniu ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też jajnik daje o sobie znać. Kurcze oby to były jednak objawy ciąży, a nie czegoś innego. Miał ktoś podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wariuj tylko przygotuj się do wychowania dziecka.Były przyjemności przyjdąobowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×